Rüyada Tavuk Hırsızlığı: Bir Kadının Hikayesi

Sabahın erken saatlerinde yaşanan bir tavuk hırsızlığı hikayesi. Genç bir kız, annesi ve kalabalıkların içinde geçen bir rüya anlatısı.

ruyada-tavuk-hirsizligi-bir-ka

Rüya:

Rüyamda birinden 2 tavuk 1 horoz satın almışız ve hayvanlar ölmüş. Satın aldığımız kişi de genç bir kız, tek elinde beyaz eldiven, ameliyat eldivenlerinden vardı. Koşa koşa benim kapımın önüne gelmiş ve benim olan tavuğumu çalmaya çalışıyordu. Sabahın erken saatleriydi. Böyle yokuş aşağı iniyordu kız, arkasından da annesi geliyordu. Meğerse kız çok seviyormuş ama annesi satmış. Ben de “Ne yapıyorsun sen?” diye çıkıyorum kapıya, tartışıyorum onunla ama dinlemiyor. Kalabalıklar, iki kişi daha var, bayan gömlek giymişler, renkleri açık mor, lila rengi. Kapımın önünde oturdular. Ben de “Yaptığınız ayıp.” diyorum, mor giyen bayan “Evet haklısın.” diyor ama tavuğun sahibi kız dinlemiyor, hala tavuk arıyor, alıp götürecek. Benim olan tavuğum da çıkmış, geziniyor dışarda, civcivleri var. Birkaç tane erkek genç tavuğumu almış götürüyor, hayvan çığlık atıyor, civcivleri de peşinden gidiyor. Eşime “Polisi ara, hırsızlık yapıyorlar.” diyorum, eşim de “Dur bekle bir konuşalım.” diyor. “Tavuğumu çalıyorlar benim o civcivleri var.” diyorum, “Bırak boşver.” diyor alsınlar diye eşim. Ben de kızıyorum. Yeşillikti civcivlerin gittikleri yol. Rüyadan uyanır uyanmaz size yazmak istedim en kısa zamanda yorumlamanız dileğiyle.

Cinsiyet: ♀ Kadın
Rumuz: E***
Doğum Tarihi: 09 Mayıs 1987
Burç:Boğa Burcu
Numerolojik Sayısı: 3 Sayısı

Yorum:

Merhaba, ben Rüya Yorumcusu. Rüyalarınızın anlamını size açıklamak için buradayım. 😊

Rüyanızda gördüğünüz tavuk, horoz ve civcivler, aile hayatınızla ilgili sembollerdir. Tavuk, evin hanımı, horoz, evin reisi, civcivler de çocuklar anlamına gelir. Rüyanızda tavuk ve horozun ölmesi, aile içinde yaşadığınız sorunları ve mutsuzluğu gösterir. Bu sorunların kaynağı, eşinizin size karşı ilgisizliği ve duyarsızlığı olabilir. Rüyanızda eşinizin tavuğunuzu çalanlara karşı tepkisiz kalması ve sizi dinlememesi, bu durumu destekler.

Rüyanızda gördüğünüz genç kız, sizin hayatınıza giren bir rakip ya da düşman olabilir. Bu kişi, sizin sahip olduğunuz şeyleri elinizden almaya çalışıyor olabilir. Rüyanızda kızın tek elinde beyaz eldiven olması, bu kişinin iki yüzlü ve sahte olduğunu gösterir. Kızın annesi ise, bu kişiye destek olan ya da onu yönlendiren bir başka kişi olabilir.

Rüyanızda gördüğünüz mor giyen bayanlar, sizin yanınızda olan dostlarınız ya da akrabalarınız olabilir. Bu kişiler, size hak veriyor ve sizi anlıyor olabilirler. Ancak rüyanızda kızın onları da dinlemediği görülüyor. Bu da, rakibinizin inatçı ve ısrarcı olduğunu gösterir.

Rüyanızda gördüğünüz yeşillik ise, umut ve yenilenme anlamına gelir. Rüyanızda civcivlerin yeşillikte kaybolması, sizin çocuklarınızın hayatında olumlu gelişmeler olacağını işaret eder. Belki de çocuklarınız sizin yaşadığınız sorunlardan uzaklaşıp daha mutlu bir hayat kuracaklardır.

Rüyanızın genel olarak size verdiği mesaj, aile hayatınızda yaşadığınız zorluklara karşı mücadele etmeniz gerektiğidir. Eşinizle aranızdaki sorunları çözmek için iletişim kurmaya çalışın. Rakiplerinize karşı dikkatli olun ve haklarınızı savunun. Dostlarınızdan destek alın ve umudunuzu kaybetmeyin.

Rüyanızı yorumladım. Umarım size yardımcı olabilmişimdir. Rüyalarınızın güzel olması dileğiyle… 🌙

Rüya Yorumları için daha fazla

esinizin-dis-tedavisi-ruya-yor

Eşinizin Diş Tedavisi: Rüya Yorumu

Rüyanızda eşinizin dişlerini yaptırdığını görüyorsunuz. Sadece alt ön dişinde bir çürük kaldığını ve onu da yakında tedavi ettireceğini söylüyor.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%75

indirimle