Terazi Burç Yorumları 24 Mayıs 2023

İçerikler

Terazi burcunun 24 Mayıs 2023 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Terazi burcunun 24 Mayıs 2023 Çarşamba günü neler bekliyor? Terazi burcunun 24 Mayıs 2023 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 24 Mayıs 2023 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 24 Mayıs 2023 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Terazi burcu 24 Mayıs 2023 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

24 Mayıs 2023 Çarşamba Terazi Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Kimsenin göremediği şeyleri fark edersiniz ve bu halüsinasyon gördüğünüz anlamına gelmez. Düşük anahtar enerjiniz, bugün tanıdığınız herkesin görmezden geldiği küçük şeylere odaklanmanıza yardımcı olur.


24 Mayıs 2023 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Arkadaşlar kendinize verdiğiniz bir hediyedir. Onlara asla hafife almayacağınızı gösterin.


24 Mayıs 2023 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi, Ay Aslan’a ve bu sabah haritanızın topluluğu yöneten bölümüne giriyor ve akran ağınız arasında biraz daha sıcaklık ve neşe yaymanızı istiyor. Ne yazık ki, Pluto ile sert bir bağlantı, herkesin dostça davranma havasında olmayacağını, ancak bir veya iki mızmızlanmayla karşılaşırsanız bunu kişisel olarak algılamamaya çalışın. Bu öğleden sonra Luna ve Mars rahatladığında mahallenizi keşfetmek isteyeceksiniz, ancak kader düğümlerinin olduğu bir t-kare sizi başka işlere kaptırabilir. Günün ilerleyen saatlerinde, Venüs ve Chiron başınızın üzerinde karşı karşıya geldiğinde kendinize biraz daha fazla sevgi göstermeyi planlayın.


24 Mayıs 2023 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

2022 ve 2023 şimdiye kadar ilişkilerinizle ilgili hayatınızdaki en önemli dönemlerden biri oldu Terazi. Bunun nedeni, genişleme ve büyüme gezegeni olan kudretli Jüpiter’in güneş enerjisi yedinci ortaklık evinizde dans etmesidir. Şu andan itibaren Mayıs 2024’e kadar, paylaşım konusunda size ekstra şans, eşinizden gelen kaynaklar ve hatta güneş sekizinci evinizi ziyaret ederken travmaları iyileştirme yeteneği verilecek. Bu, varlıklarınızı ve yatırımlarınızı bir sevgili ile birleştirmek için de hayırlı bir dönem olabilir. Bununla birlikte, bir boşanma veya ayrılık sürecinden geçiyorsanız, artık huzur içinde gidebileceğinizi ve hatta beklediğinizden daha fazlasını alabileceğinizi fark edebilirsiniz.


24 Mayıs 2023 Çarşamba Terazi Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Terazi, beslediğin kariyer yoluna güven. Yengeç burcundaki Venüs Koç burcundaki Kayron ile kare açı yaptığında, hiç kimsenin veya hiçbir şeyin başarılı hissetmenize engel olmasına izin vermeyin. Özellikle bir ortaklık veya sözleşmenin kariyerinizi nasıl etkilediği konusunda güvensiz hissediyorsanız, mesleki taahhütlerinizden bazıları güveninizi zedeleyebilir. Diğer kişinin tüm övgüyü almasına izin vermek yerine, başarınız sıkı çalışmanızın, kararlılığınızın ve hırsınızın bir sonucu olduğundan, anlatıyı yeniden odaklamak için bu kareyi kullanın. Kendinizle ve başardığınız her şeyle gurur duyun!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.