Yay Burç Yorumları 30 Mart 2023

İçerikler

Yay burcunun 30 Mart 2023 Perşembe günü için burç yorumları neler? Yay burcunun 30 Mart 2023 Perşembe günü neler bekliyor? Yay burcunun 30 Mart 2023 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Yay burcunun 30 Mart 2023 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Yay burcunun 30 Mart 2023 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yay burcu 30 Mart 2023 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

30 Mart 2023 Perşembe Yay Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

En iyi arkadaşın – içini dışını bildiğin kişi – bugün seni deli ediyor. Sadece uzaklaşmanız gerekebilir, ancak spontane bir dersle patlarsanız çok şaşırmayın!


30 Mart 2023 Perşembe Yay Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Kazançlarınızı şimdi korumaya çalışın. Bunca işten sonra, onları kaybetmeyi göze alamazsın.


30 Mart 2023 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Archer, bu sabah uyandığınızda kendinizi bir lapa yumağı gibi hissedebilirsiniz, çünkü Yengeç ayı ruhani Neptün ile hizalanır. Bu titreşimler, hassas doğanızı kucaklamak ve sevgiyi beslemek için mükemmeldir, özellikle birlikte yaşadığınız herkes ve en yakın ortaklıklarınız söz konusu olduğunda. Atılımlar, günün ilerleyen saatlerinde Venüs’ün Uranüs’le yakınlaştığı ve yaptığınız tüm sıkı çalışma için ödüller getirdiği zaman ortaya çıkabilir. Ay Aslan’a ve dokuzuncu güneş evinize göç ettiğinde felsefi zihniniz kontrolü ele alacak ve sizi önümüzdeki günlerde maneviyatınızı kucaklamaya itecek.


30 Mart 2023 Perşembe Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevgili Yaylar, ilişkilerdeki kaos bugün yolunuza çıkabilir. Ancak bu, ilişkinize daha fazla tutku ve macera getirmek için can attığınız ateşi ve baharatı sağlayabilir! Daha az faydalı olan Tatlı Venüs, elektrikli Uranüs ile mükemmel bir birliktelik içinde birleşecek. Bu, zorlu ilişkilerin biraz kargaşa görmesini sağlar. Yine de, işler iyiyse – sadece biraz bayatsa – spontane olma ve biricik olanınızla deneysel olma zamanı. Bu, özellikle seyahat etmek veya yeni egzotik samimi oyuncakları patlatmak istiyorsanız geçerlidir. Anın eğlencesinin sizi ikinizin götürmesini istediğiniz yere götürmesine izin verin.


30 Mart 2023 Perşembe Yay Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Neye hitap etmen gerekiyor, Yay? Bugün İkizler’deki Mars, Kova’daki Satürn’ü üçgen açı yaptığında endişelerinizi dile getirmenin ve geri bildirimlerinizi iletmenin zamanı geldi. Üçgen, bir yükümlülüğü yerine getirmek isteyip istemediğinize veya bir çalışma ilişkisi sürdürmek isteyip istemediğinize karar vermek gibi, mesleki taahhütlerinizle ilgili çok ihtiyaç duyulan bir konuşmayı ima edebilir. Herkes konu etrafında dans ediyor olabileceğinden, sohbeti başlatmak da size kalmış olabilir. Taahhütleriniz ve ortaklıklarınızla neden sorumlu olmak istediğinizi iletmek için bir fırsat olarak görün.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.