Yay Burç Yorumları 23 Mart 2023

İçerikler

Yay burcunun 23 Mart 2023 Perşembe günü için burç yorumları neler? Yay burcunun 23 Mart 2023 Perşembe günü neler bekliyor? Yay burcunun 23 Mart 2023 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Yay burcunun 23 Mart 2023 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Yay burcunun 23 Mart 2023 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yay burcu 23 Mart 2023 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

23 Mart 2023 Perşembe Yay Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Diğer insanlar bugün sizi engellemeye çalışıyor gibi görünüyor, ancak bu gerçekten sizin garip sosyal enerjiniz ve sonsuza kadar sürmeyecek! Bir iki gün daha bekleyin ve her şey yeniden yoluna girecek.


23 Mart 2023 Perşembe Yay Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

İnsanlar anlamlı bir şey söylemeden çok şey söyleyebilirler. Konuşmayı kesin.


23 Mart 2023 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Archer, düşünme ve konuşma şekliniz önümüzdeki yirmi yıl boyunca büyük ölçüde değişecek, çünkü Plüton Kova burcuna ve üçüncü güneş evinize doğru sürükleniyor. Neyse ki, bu titreşimler yavaş hareket etmek zorunda olduğundan, mizacınızda bir gecede tamamen devrim yapmak zorunda kalmayacaksınız. Flörtünüzü sabah ortasında, Koç burcunun tutkulu Mars’a bir öpücük üflediği, başkalarının sevgisini uyandırırken güveninizi artırdığı zaman yapmaya çalışın. Ay topraklanmış Boğa burcuna girdiğinde, fiziksel ve zihinsel sağlığınıza odaklanmanızı istediğinde bir değişiklik hissedeceksiniz. Satürn sizi evdeki mutluluğa doğru iterken, evde saklanmayı planlayın.


23 Mart 2023 Perşembe Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bu haftanın başlarında sizin için yeni bir trend daha başladı, Yay burcu. Özellikle gaza geleceksiniz! Mental Merkür, Koç dağlarında süper şarj olmak için Balık burcunun derin, canlı resiflerini geride bıraktı. Bu özellikle sizin için hayırlı, çünkü bu, kozmik habercimizin önümüzdeki haftalar boyunca tutku ve romantizmle ilgili güneş beşinci evinizi ateşleyeceği anlamına geliyor. Zihniniz ve iletişiminiz tamamen gerçek aşk, zevk, yaratıcılık ve tutku etrafında dönecek. Çiftler, kıvılcımı yeniden ateşlemek ve sevgililerini baştan çıkarmak için bu titreşimi kullanmalıdır. Bekarlar flört profillerini seksi yeni fotoğraflarla güncellemelidir.


23 Mart 2023 Perşembe Yay Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Finansal olarak güçlenmiş hissediyor musunuz, Yay? Oğlak burcundaki Plüton kolay bir finansal geçiş olmadı çünkü hedeflerinize ulaşmak ve sürdürülebilir zenginlik yaratmak için çok çalışmak zorunda kalmış olabilirsiniz. Bugün itibariyle, sıkı çalışmanız sonunda Pluto Oğlak burcundan Kova burcuna geçerken meyvesini verecek. Bu yeni Plütonik dönem başlarken dikkatinizin mali durumunuzdan iletişim becerilerinize kaymasını bekleyin. İşyerinde kendinizi daha iyi hale getirmek için yazma, konuşma ve aktif dinleme becerileriniz üzerinde nasıl çalışabileceğinizi bulmanın zamanı gelmiş olabilir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.