Oğlak Burç Yorumları 24 Mart 2023

İçerikler

Oğlak burcunun 24 Mart 2023 Cuma günü için burç yorumları neler? Oğlak burcunun 24 Mart 2023 Cuma günü neler bekliyor? Oğlak burcunun 24 Mart 2023 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 24 Mart 2023 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 24 Mart 2023 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Oğlak burcu 24 Mart 2023 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

24 Mart 2023 Cuma Oğlak Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Evin etrafındaki kimsenin halledemeyeceği veya ilgilenmeyeceği küçük şeylerle ilgilenin – bunu bir kamu hizmeti eylemi olarak kabul edin! Birkaç iyilik yapacaksın ve gerçekten biriyle tanışabilirsin.


24 Mart 2023 Cuma Oğlak Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Ayaklarınızın sıkıca dikildiğini hissetmiyorsanız, bunu değiştirmek isteyebilirsiniz.


24 Mart 2023 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Deniz Keçisi, Boğa ayı lüks Venüs’ün üzerinden geçerken, yaratıcılığa ve sanata yönelik şiddetli bir takdir damarlarınızda akacak. Güne canlandırıcı bir müzikle başlayarak bu destekleyici titreşimlere yaslanın ve nüanslar ince olsa bile görünümünüz için biraz daha fazla çaba göstermeyi düşünün. Bu sırada Mars, if’in son adımlarını İkizler burcunda atarak sizi hedefleriniz için çok çalışmaya itiyor. Saatler geçtikçe tutkular karışacak, çapkın ve eğlenceli tarafınızı ortaya çıkaracak. Ay ve Uranüs beklenmedik olanı cesaretlendiren kozmik bir birlik oluşturduğunda, bu akşam sevgilinizi düşünceli bir hediye veya jestle şaşırtmayı düşünün.


24 Mart 2023 Cuma Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Oğlak burcu, yirmi yıl boyunca yankılanacak yeni keşfedilen derin bir karmik döngünün başlangıcına hazırlanın. Bunun nedeni, tüm gezegenlerin en yoğunu olan güç merkezi Pluto’nun ikinci güneş evinizde yörüngede dönecek olmasıdır. Bir yandan, imajınız ve ilişkilerinizle ilgili öz-değer duygunuz etrafında radikal dönüşümler ve yeniden doğuşlarla uğraşacaksınız. Bununla birlikte, evliyseniz, servetinizi birlikte büyütmeye ve dönüştürmeye de çok odaklanabilirsiniz. Yoğun derslere hazır olun ama bilin ki evren size ne getirirse getirsin her zaman üstesinden gelebileceksiniz!


24 Mart 2023 Cuma Oğlak Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar, yaratıcı arayışlar bugün farklı bir yöne gidecek! Boğa burcundaki yüce ay hem Boğa burcundaki Venüs’ü hem de Boğa burcundaki Uranüs’ü bir araya getirdiğinde, işteki tutku projelerinizle yenilikçi olmaya çalışıyorsanız, yetenekleriniz ve yetenekleriniz farklı bir bağlamda kullanılabilir. Her iki bağlaç da sizi yeni bir şey deneyerek işinizde hesaplanmış bir risk almaya teşvik ediyor. Dolayısıyla bu, işyerindeki fikirleriniz ve yaratıcı arayışlarınız için izin almaktansa af dilemenin daha iyi olduğu bir durum olabilir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.