Rüyamda Vefat Etmiş Eşimi Gördüm

Rüya:

Merhaba eşim vefat etti. Bu gece rüyamda gördüm. Rüyamda tertemiz akan bir akarsunun yanındaydım ve yanımda bir kızım bir oğlum vardı kızıma ve oğluma babalarını çağırmalarını ve nasıl geçeceğimizi sormalarını istiyordum. Eşim geldi ama yüzünü görmedim sadece ayaklarını gördüm. Akarsudan karşıya geçti fakat ayakları ıslanmadı.

Cinsiyet: Kadın

Rumuz: K*****

Doğum Tarihi: 1972-03-10

Yorum:

Rüya, kişinin duygu ve düşüncelerinin bir yansıması olarak kabul edilir. Bu rüyada akan bir akarsunun yanında olmanız, temiz ve huzurlu bir ortamda olmanızı ifade edebilir. Kızınız ve oğlunuz ile birlikte olmanız, aile ile ilgili duygularınızın güçlü olduğunu gösterir. Eşinizin yüzünü görmediğiniz ancak ayaklarını gördüğünüz, eşinizle ilgili duygularınızın hala var olduğunu ve onunla ilgili bir şeyleri çözmeye çalıştığınızı ifade edebilir. Eşinizin akarsudan karşıya geçtiği ama ayaklarının ıslanmadığı, onun huzurlu ve mutlu olduğunu ve sizin de onun iyiliği için endişe etmenizi gösterir.

Benzer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn