Rüyamda Okulda Farklı Bir Kızla Tanıştım

Rüya:

Şu an hayatımda kız arkadaşım var fakat rüyamda okuldayken bir kız ile tanıştık kız çok tatlı minyon bir kızdı beraber oturduk muhabbet ettik.sonradan kızı yatağımda uyurken gördüm ben de yanına yattım biraz şakalaştık uyutmadım uyandırmaya çalıştım ve sonrada uyandım.

Cinsiyet: Erkek

Rumuz: K****

Doğum Tarihi: 2003-07-04

Yorum:

Rüyalar insanın duygusal, psikolojik ve fizyolojik durumlarının yansımasıdır. Bu rüyada tanıştığınız kız, hayatınızdaki mevcut duygusal durumunuzun bir yansıması olarak görülebilir. Kızın minyon ve tatlı olması, hayatınızdaki pozitif duyguların bir yansıması olarak görülebilir. Yatağınızda oturduğunuz ve şakalaştığınız sahne ise, hayatınızdaki duygusal bağların ve ilişkilerin bir yansıması olarak görülebilir. Özellikle de kızı uyandırmaya çalıştığınız sahne, hayatınızdaki belirsizlikleri veya beklentileri yansıtabilir. Bu rüya, hayatınızdaki mevcut durumunuzun bir yansıması olarak değerlendirilmelidir.

Benzer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn