Rüyamda Deniz Olmayan Şehirde Deniz İzliyorduk

Rüya:

Rüyamda bir yere gitmiştik ve orası aslında denizin olmadığı bir şehirdi. Biraz gezdikten sonra babamın denizi izlediğini gördüm ve ablama bizde izleyelim gel dedim ailemden birkaç kişi daha vardı sonra bi anda denizin dalgaları çok fazla yükseldi yani 2 gökdelen uzunluğundan bile fazlaydı belki. Sonra denizin içinde yüzen insanları dalga tek tek atmaya başladı ve düşen öldü kan revan içinde birini gördüm düşen öyle oldu ve kaçalım yoksa bizi de yutacak dedim uyandım. Aynı rüyanın benzerini birde birkaç gün sonra gördüm. Evdeydim yine denizin olmadığı bir şehirde yaşıyoruz. Sonra pencereden bakarken her yerin su içinde olduğunu gördüm ve dalga yükselmeye başladı yine yol üzerinde pencereyi açmıştım hemen bağırmaya başladım kapatın yoksa dalga bizi de götürecek diye dalga içeri girmedi uyandım.

Cinsiyet: Kadın

Rumuz: L****

Doğum Tarihi: 1983-08-27

Yorum:

Rüyanızda denizin yüksek dalgaları ve insanların ölümü temaları vardır. Bu temalar genellikle kaygı ve endişeyi ifade edebilir. Rüyanızda yaşadığınız olaylar belki de hayatınızda yaşadığınız bir stres ya da kaygının bir yansıması olabilir. Aynı rüya tekrar etmesi, sizin için önemli bir konunun üzerinde düşünmenizi veya çözmenizi gerektirdiğini düşündürebilir. Bu rüya hakkında daha fazla anlam çıkarabilmek için, hayatınızda hangi olaylar ya da duygusal durumların bu rüyayı tetiklediğini düşünmeniz faydalı olabilir.

Benzer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn