Rüyamda Büyücü Bir Kadın Gördüm

Rüya:

Bir markette yürüyordum rüyamda. karşıdan satanistlere benzeyen bir kiz ve elinde uzun kırmızı iple büyücü bir kadını çekiyordu. yanımdan geçtiler. kadın isaret parmağını omuzuma dokundurduğu gibi nefesim kesildi ve Arapça şeyler söyledi. Etrafim karanlık oldu bütün renkler gitti. Bende bismillah bismillah demeye başladım. dua okumaya çalıştım okuyamadim. kendimi hemen dışarı attim etrafimdaki het şey simsiyahken karşıdan gelen bir tane adam ışık saçıyordu. ağlayarak ondan yardım istedim. ilk yardım edemem dedi. daha sonra yanima geldi yardim etmek istedi. elimi tuttuğu gibi etrafimdaki renkler geri geldi ve nefesim düzeldi. rüyam neye yorulur ??

Cinsiyet: Kadın

Rumuz: e**** k**

Doğum Tarihi: 2004-04-09

Yorum:

Bu rüya, karanlık bir duygu veya durumda olduğunuzu ve içinizdeki güçlerle yüzleştiğinizi gösterir. Satanistlere benzeyen kız ve büyücü kadın, karanlık güçlerle karşı karşıya kaldığınızı gösterir. Kırmızı ip, hayatınızda bir şeyi ya da bir kişiyi bağlı olduğunuzu gösterir. Arapça şeyler söylemesi, içinizdeki bir duygu veya düşünceyle karşı karşıya kaldığınızı gösterir. Bismillah bismillah demek, Allah’a sığınmanızı gösterir. Dua okuyamamak, içinizdeki güçlerle yüzleşmekte zorlandığınızı gösterir. Işık saçan adam, içinizdeki gücün, size yardım etmek için var olduğunu gösterir. Rüya, içinizdeki karanlık güçlerle yüzleştiğiniz ve Allah’a sığınarak onları yenebileceğinizi gösteriyor.

Benzer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn