Kova Burç Yorumları 27 Ocak 2023

İçerikler

Kova burcunun 27 Ocak 2023 Cuma günü için burç yorumları neler? Kova burcunun 27 Ocak 2023 Cuma günü neler bekliyor? Kova burcunun 27 Ocak 2023 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 27 Ocak 2023 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 27 Ocak 2023 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Kova burcu 27 Ocak 2023 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

27 Ocak 2023 Cuma Kova Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Harika bir enerjiyle dolusunuz ve söyleyecek çok şeyiniz var – ancak hepsini ortaya çıkarmak için yeni satış noktaları bulmanız gerekebilir! Bir şekilde, doğru insanlarla iletişim kurabilirsiniz, ancak bunu denemeye devam ettiğiniz sürece yapabilirsiniz.


27 Ocak 2023 Cuma Kova Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Minnettar olmak için sebebin var. Bugün etrafınıza bakın ve nimetlerinizi sayın.


27 Ocak 2023 Cuma Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova, Koç ayı Satürn’e öpücük gönderirken, sözlerin bu sabah gücü elinde tutacak. Enerjinizi yönlendirin ve bu tür emellerde ilerleme kaydetmek için sesinizi kullanarak sizin için en önemli olan projelere ve hedeflere odaklanın. Bu öğleden sonra Luna, başınızın üzerinde kara bir bulut yaratmakla tehdit ederek Plüton’la karşı karşıya geldiğinde iyimserliğiniz için savaşmanız gerekebilir. Neyse ki, Luna şehvetli Boğa burcunda ilk kez sahneye çıktığında bu tuhaf hislerden kurtulma şansına sahip olacaksın ve sana evinizin rahatlığında dikkat çekmeden çöküşü kucaklama izni vereceksin.


27 Ocak 2023 Cuma Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Büyük Uyandırıcı gezegeni Kova olarak bilinen gezegen yöneticiniz ile, bu genellikle size hayata vizyoner bir bakış açısı getirir. Uranüs geleceğin gezegenidir ve kutunun dışında düşünmenize yardımcı olur. 2018’den beri dördüncü ev ve ev evinizin geçişini yaparken, siz ve sevgiliniz muhtemelen yaşam alanınızda birçok değişiklik, hatta belki birden çok kez tadilat, yer değiştirme veya göç etme fark ettiniz. Bu enerji 2026’ya kadar devam edecek çünkü sizi tek bir yerde sabit kalmaktansa yeni ufukları kucaklamaya teşvik ediyor.


27 Ocak 2023 Cuma Kova Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, bugün iç monologunuzun sizi ele geçirmesine izin vermemeye çalışın. Oğlak burcundaki Merkür Koç burcundaki Kayron ile kare açı yapacağından, bilinçaltınızın işyeri tartışmalarınızı nasıl etkilediğini izlemeniz gerekecek. Birisi şüpheye neden olabilecek tüm yanlış şeyleri söylüyorsa, bir iş çılgınlığına karşı daha duyarlı olabilirsiniz. Bu kare, kendinizi sohbete veya düşüncelerinize kaptırmak yerine işyeri tartışmalarını ele alırken daha sağlıklı iletişim becerileri geliştirmeye itebilir. Kimsenin, hatta kendin bile, tüylerini kabartmasına izin verme!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.