Kova Burç Yorumları 18 Ocak 2023

İçerikler

Kova burcunun 18 Ocak 2023 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Kova burcunun 18 Ocak 2023 Çarşamba günü neler bekliyor? Kova burcunun 18 Ocak 2023 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 18 Ocak 2023 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 18 Ocak 2023 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Kova burcu 18 Ocak 2023 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

18 Ocak 2023 Çarşamba Kova Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Büyük bir şeyin ortasındasın ve buna bayılıyorsun! Kendinizi enerji dolu ve hemen hemen her şeye hazır hissediyorsunuz, bu nedenle diğer insanların bir sonraki büyük şeyle ilgilenmesini sağlayın. Sen her zaman öncüsün.


18 Ocak 2023 Çarşamba Kova Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Herkes seninle aynı sayfada değil. Bunun farkında olun ama beklemeyin.


18 Ocak 2023 Çarşamba Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova, bugün ihtiyacın olursa desteğe ulaşmaktan korkma, çünkü Merkür gerilemesi sona eriyor ve Yay burcundaki ay şifalı asteroit Chiron ile birleşiyor. Bağımsız bir insan olma eğiliminde olsanız da, bu kozmik iklim size her şeyi tek başınıza yapmak zorunda olmadığınızı hatırlatacaktır. Güçlendirici bir enerji, güneş ve Plüton haritanızın bilinçaltını yöneten sektöründe güçlerini birleştirirken sizi bulacaktır ve sizi engelleyen kalıplardan kurtulma şansı verecektir. Popülariteniz bu gece Luna Venüs’ü öptüğünde artacak ve yeni hayranlar ortaya çıkabilir.


18 Ocak 2023 Çarşamba Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Merkür retrosu sona erdi, Kova. Güneş on ikinci evinizin kayalık mağaralarında ve mağaralarında bir kez daha ağır ağır ilerleyecek. Değerli taşlar ve kristaller aramak için dikitlerin arasında dolaşırken, sezgilerinizin ve hayallerinizin gücünün arttığını fark edeceksiniz. Ruhunuzun ve içgüdülerinizin kişisel ve romantik yaşamınızla ilgili size söylediklerini dinlemek için haftalarda bu enerjiyi kullanın. Önsezileriniz doğru olacak! Bir şeyler ters giderse, bundan şimdi şüphelenmeye başlayacaksınız. Antenlerinizi sırlar ve eşzamanlılıklar için açık tutun.


18 Ocak 2023 Çarşamba Kova Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Aklını sakinleştir, Kova. Merkür retrosu sırasında iş hayatınızı etkilemiş olabilecek duygusal ve zihinsel olarak sizi biraz ağırlaştırmış olabilir. Artık Merkür doğrudan Oğlak burcunda konumlandığına göre, iç sesinizin ve bilinçaltı görünümünüzün kontrolünü yeniden kazandığınızı hissedebilirsiniz. Bununla birlikte, Oğlak burcundaki güneş Oğlak burcundaki Plüton ile kavuştuğunda, üstesinden gelmeniz gereken son bir büyük bilinçaltı engeliniz olabilir. Bir profesyonel olarak kendiniz veya iş hayatınız hakkında, bilinçaltı yaklaşımınızı daha iyi hale getirebilecek derin bir şeyin farkına varabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.