Günlük Aşk Burç Yorumları 6 Ağustos 2022

İçerikler

6 Ağustos Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için 6 Ağustos Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

6 Ağustos 2022 Cumartesi Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Şehvetli ve romantik hisler artıyor ve yarına doğru ilerledikçe daha da yoğunlaşacak, Koç. Bunun nedeni, aşk ve güzellik tanrıçası gezegenimiz olan tatlı Venüs’ün dansına evinizin dördüncü güneş evinizde devam etmesidir. Elini, daha yüksek oktavı olarak bilinen gezegen olan ve şimdi güneş on ikinci mahremiyet evinizde dönen görkemli Neptün’e uzatacak. Bu, belki de bir köpük banyosu veya mum ışığında bir akşam yemeği ile, tek başınıza rahatlamak için bir gece evi planlamanın kesinlikle büyülü bir zaman olacağı anlamına gelir!


Boğa Burcu

6 Ağustos 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugün muhteşem bir enerji sızmaya başlayacak ve siz yarına doğru yürüdükçe güçlenecek, Boğa. Bunun nedeni, gezegensel yöneticiniz, aşk tanrıçası iyiliksever Venüs’ün solar üçüncü evinizden parlayacak olmasıdır. Gül yapraklarını rüzgara fırlatacak ve bunu yaparken, Neptün onları yakalamak için güneş onbirinci evinizin içinden elini uzatacak. Bu, bekarsanız sizi sadece sizin tipinize uygun biriyle tanıştırmak isteyen bir arkadaşınızdan mesaj alabilmenizi sağlar. Eğer kararlıysanız, bu, arkadaşlarınızla ve diğer önemli arkadaşlarınızla hızlı bir gezi – veya çifte randevu – planlamak için eğlenceli bir an olacaktır.


İkizler Burcu

6 Ağustos 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugün ve yarın sizi daha fazla sihir bekliyor İkizler. Bunun nedeni, aşk ve güzellik tanrıçası gezegenimiz olan ışıltılı Venüs’ün, daha yüksek oktavı olan Neptün gezegeni ile bağlantı kuracak olmasıdır. Tatlı hisler havayı yasemin gibi kokulandırmaya başladığında, duygusallık ve samimiyet havasında olacaksınız. Bekarsanız, kendinizi ortaya koyarsanız bir ruh eşi bağlantısıyla tanışabilirsiniz. Ancak, bu tutkulu bir boğuşma ile ilgili olmayacak. Bu enerji daha çok bu haftanın başlarında dokundu. Yaratıcı, duyarlı ve şefkatli birini arayın. Bu, birini bulduğunuzun işareti olacak.


Yengeç Burcu

6 Ağustos 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

En büyülü günlerden biri üzerinizde, Yengeç ve diğer burçlardan daha çok keyif alabilirsiniz. Venüs, güneşe ait ilk kimlik evinizdeki dansını neredeyse bitirmek üzereyken, tek ve tek Neptün ile bir gökkuşağı bağlantısı bulacaktır. Bu, genellikle bir ruh eşinin gelişini işaret eden ilahi bir danstır. Ancak sizin için bu duygusal, ruhsal, yaratıcı ve güzel ama tamamen tehditkar olmayan biri olabilir. Hatta farklı bir geçmiş, kültür, ırk veya anavatandan biri olabilirler. Bekarsanız kendinizi ortaya koyun ve kozmosun sizin için ne hazırladığını görün.


Aslan Burcu

6 Ağustos 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugün evrenin eşzamanlılıklarına dikkat et, Leo. Aslında, onuncu seviyedeki sezgilerinizin yanı sıra rüyalarınızın da canlı bir şekilde yoğun olması muhtemeldir! Bunun nedeni, tanrıça gezegenimiz olan tatlı Venüs’ün daha yüksek titreşimi olan Neptün gezegeni ile bağlantı kurmasıdır. Neptün, güneşte yakınlık ve cinsellik içeren sekizinci evinizde yörüngede dönüyor. Gökyüzünde dans eden bu iki gök cismi ile en içteki ihtiyaç ve arzularınız hakkında ani farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Bu kozmik dalga boyu, uzun sevişme seanslarının keyfini çıkarmak veya tantrik seksi denemek isteyen çiftler için de mükemmel olacaktır.


Başak Burcu

6 Ağustos 2022 Cumartesi Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugün ve yarın yanınızda olmak için en destekleyici enerjilerden birine hazırlanın Başak. Bunun nedeni, cazibe ve güzellik tanrıçası gezegenimiz olan tatlı Venüs’ün, güneş enerjisi on birinci evinizdeki maraton yüzmesini bitirmek ve esrarengiz Neptün’e seslenmek, şimdi ilişkilerle ilgili güneş yedinci evinizde sizden gökyüzünde dans etmek. Bu iki mistik aşık, topuklarını havaya savurarak, kalbinizin derinliklerinde senkronize bir yüzmeye başlarken, romantizmin her köşede olduğunu hissedeceksiniz. Bu, bekarsanız, özellikle de ağınız veya çevrimiçi buluşma yoluyla biriyle tanışmaya istekliyseniz, sizi bir ruh eşine bağlayabilir.


Terazi Burcu

6 Ağustos 2022 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kollarını gökyüzüne uzat Terazi, muhteşem bir ışık aurası gökyüzünde göz kamaştırıyor. Gezegen yöneticiniz Venüs, yanardöner Neptün’ün uzaktan kahkahasını duyacak. Bu ikisi birlikte çalıştığında, sihir mutlaka bulunur! Her ikisi de Su burçlarında yer aldığından, bu, bugün ve yarın, ruhunuzu açmanın ve kalbinizden konuşmanın tam zamanıdır. Duygularınızı derinlemesine incelemenize ve yakınlığa ruhsal olarak yaklaşmanıza izin verin. Bu, tantrik enerji çalışmasına katılmak veya hatta sevdiğiniz kişiyle bir sanat gecesi geçirmek için mükemmel bir an olabilir.


Akrep Burcu

6 Ağustos 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Su burcu büyüsü, kozmosta, uzaklardan birbirlerine ilahiler söyleyen orkalarla dolu bir deniz gibi yankılanıyor, Akrep. Aşk ve güzellik tanrıçası gezegenimiz Tatlı Venüs, Güneş’teki dokuzuncu eviniz Yengeç’te döner ve uzak Neptün ile bağlantı kurmak için ekolokasyonu kullanacak, şimdi romantizm, tutku ve flörtten oluşan beşinci güneş evinizdeki dalgaları aşacaktır. Bu, kişiliğinin manevi yönü olan birini takip etmeye istekliyseniz, gerçek bir aşk ruh eşi bağlantısı bulabileceğiniz anlamına gelir. Bu kişi sizi besler ve size içinizde yaşayan enginliği gösterirdi.


Yay Burcu

6 Ağustos 2022 Cumartesi Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugün ve yarın biraz hassas, sulu enerjiye hazırlanın, Yay. Bunun nedeni, aşk ve güzellik tanrıçası gezegenimiz olan tatlı Venüs’ün, ıslak güneş sekizinci yakınlık ve cinsellik evinizin içinde dönmesidir. Neptün’e bir siren şarkısı söylüyor, şimdi güneş dördüncü eviniz ve eviniz içindeki kabuklara dalıyor. Bu, şimdi ışıkları kısmanın, partnerinizle kendinizi şefkatli bir aşkla yıkamanın veya bekarsanız, bir gece tedavi edip kendinizi memnun etmenin zamanıdır. Bedeninizde ve ruhunuzda tazelenmiş, arınmış ve arınmış hissedeceksiniz.


Oğlak Burcu

6 Ağustos 2022 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Aşkın itirafları bugün veya yarın yıldızlara yazılabilir, Oğlak burcu. Bugün sızan ve ilerledikçe daha da belirginleşen yumuşak enerjiyle, kalbinizden kelebeklerin kaçışıp semaya çıktığını göreceksiniz. Cazibe ve zevk tanrıçası gezegenimiz Tatlı Venüs, ilişkilerle ilgili güneş yedinci evinizde sizden gökyüzündeki geçişinin sonuna yaklaşıyor. Yüksek oktavı olarak bilinen gezegen Neptün’e duygusal, romantik sözcükleri akla getirecek bir öpücük gönderecek. Bu siz veya başka bir itiraf olabilir, bu yüzden en derin seviyelerde hissettiklerinize açık olun.


Kova Burcu

6 Ağustos 2022 Cumartesi Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Gökyüzünden süzülen yumuşak enerjiye hazırlanın Kova. Bu enerji bugün farkındalığınız tarafından alınmaya başlayacak ama yarına yaklaştıkça güçlenecektir. Aşk ve zevk tanrıçası gezegenimiz Tatlı Venüs, derinlere tüplü dalış yapıyor ve uzaktan, bir ışık şeridinin ortasında Neptün’ün elini salladığını görüyor. İkisi yüzgeçlerini birbirine savururken, denizlerin altında sevişmeye karar verirler ki bu da sizi en hassas ve şehvetli ruh haline sokar. Ruhunuzun özündeki bu rahatlatıcı, güzel ve duygusal enerjinin tadını çıkarın.


Balık Burcu

6 Ağustos 2022 Cumartesi Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Tüm burçlar arasında ruh eşini en çok da sen istersin, Balık. Bunun nedeni, ruhsal doğanızın – doğal Su işareti öğenizle birleştiğinde – insanların ruhlarıyla kolayca bağlantı kurmanıza izin vermesidir. Bugün ve yarın cennetten bir zeytin dalı sunarak, bekarsanız ikiz bir alevle tanışmanıza veya alınırsa tek ve tekinizle daha da yakınlaşmanıza izin verin. Yaratıcı olmaya veya sanatsal etkinliklere katılmaya zaman ayırın. Bu ilham sizi her düzeyde zenginleştirecek ve tek bir kelime bile söylemenize gerek kalmadan yakınlaşmanıza yardımcı olacaktır. Sihir her an yaşıyor.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.