Yengeç Haftalık Burç Yorumları (4 Temmuz – 10 Temmuz Haftası)

Yengeç burcunun 4 Temmuz – 10 Temmuz haftası için burç yorumları neler? Yengeç burcunun 4 Temmuz – 10 Temmuz haftası neler bekliyor? Yengeç burcunun 4 Temmuz – 10 Temmuz haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 4 Temmuz – 10 Temmuz haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 4 Temmuz – 10 Temmuz haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yengeç burcu 4 Temmuz – 10 Temmuz haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yengeç Burcu 4 Temmuz – 10 Temmuz Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi ve Salı günleri mutlu olmanın yolu, pek çok gün olduğu gibi, herhangi bir beklentiye sahip olmamak, doğal enerjinin götürdüğü yere gitmek, çevrenizdeki insanlara onları ne kadar sevdiğinizi hissettirmektir. Herkesin istediği bu: sevilmek. Ancak çarşambadan cumaya o kadar kolay değil. İnsanlar ekstra hassastır (siz dahil). Patronlar ekstra sinir bozucu. Zihniniz, düşünmeyi bırakmak istediğiniz şeylere tekrar tekrar dönüyor. Bu hafta sonu, ondan kurtulun. Bir akşam yemeği partisi düzenleyin. Dokuz peynirli makarna ve peynir yapın. Yangın merdiveninde servis yapın. Ya da çatı.


Yengeç Burcu 4 Temmuz – 10 Temmuz Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Terazi burcu sizi evde şarj etmek için biraz zaman harcamaya zorlarken, çalışma haftasının ilk bölümünde herhangi bir romantik bağlantıdan daha fazla kendinizi beslemeye odaklanacaksınız. Bu enerjiyi duygusal ve fiziksel öz bakım uygulamak için kullanmanız önemli olacak, ancak flört eden bir şirkete ihtiyaç duyarsanız, evinizde ev sahipliği yapmayı teklif edin. Ay Terazi’ye geçtiğinde, bir sonraki hafta dolunay için hazırlık yaparken altıncıda bir değişim hissedeceksiniz. Evde geçirdiğiniz son birkaç günün ardından, dışarı çıkıp sosyalleşme havasında olacaksınız, bu da yeni ve heyecan verici bağlantılara yol açabilir.

Aşk odaklı Boğa’nın Mars’la bir olduğu ve güneşinizin Merkür ile aynı hizaya geldiği dördüncü ayda, aşık olduğunuz kişinin sizin hakkınızda nasıl hissettiğine dair belirsizlikler ortaya çıkabilir. Bu koşullara verilen doğal tepki, duygusal olarak kapanmak olacaktır, ancak sonunda kendinizi denklemden tamamen kesebilirsiniz.

Neyse ki, altıncı aydaki Terazi ayı, bu sınırları aşmak için size enerjik bir çıkış sağlar. Hafta sona ererken romantik bağlantılarınız üzerinde çok fazla baskı kurmayın, ancak cilveli bir metin göndermekten veya onları biraz eğlenmek için dışarı davet etmekten çekinmeyin!


Yengeç Burcu 4 Temmuz – 10 Temmuz Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Kendinizi profesyonel bir ortamda nasıl algılayacaksınız, Yengeç?

Merkür, 5 Temmuz Salı günü burcunuza girdiğinden, özellikle daha bilinçli hissedebilirsiniz. Yengeç burcundaki Merkür, özellikle bu tür yönlerin iş hayatınıza nasıl uyduğu başta olmak üzere, tavrınıza ve görünümünüze uyum sağlar. Merkür Yengeç’te varlığınızı sezgisel olarak analiz ederken, etkileşimlerinizde nasıl çalıştığınız konusunda daha vicdanlı hissedebilirsiniz. Mars da aynı gün Boğa burcuna girerek Merkür ile altmışlık bir açı oluşturacak. En başından itibaren, profesyonel bir ortamda kendinizi çevrimiçi ve çevrimdışı olarak gösterme şeklinizde yavaş ve istikrarlı değişiklikler yapmak için bu altmışlığı kullanmalısınız. Mars, diğer profesyoneller ve derneklerle kalıcı, sadık bağlantılar kurarak ilerlemenize bile yardımcı olabilir! Merkür ve Mars, iletişimsel, profesyonel bir varlık ve hoş bir görünüm yaratmanıza yardımcı olsa da, hafta sonunda Yengeç burcundaki Merkür, Koç burcundaki Jüpiter ile kare açı yaptığında, durumunuza yansıyabilecek bazı başlangıç ​​sorunları olduğunu görebilirsiniz. Kare gergindir, çünkü özellikle kariyer yolunuzu genişletmeye devam etmek istiyorsanız, duygusal tepkisellikten taviz vermeyi teşvik eder. Sıkıntılarla yoldan sapmak yerine kapsayıcı profesyonel hedefe odaklanın.


Yengeç Burcu 4 Temmuz – 10 Temmuz Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, başkaları bilginiz ve deneyiminiz için sizi arıyor.

Hafta 10 Temmuz Pazar günü Yengeç burcundaki güneşin (doğum günün kutlu olsun!) Boğa burcundaki Uranüs ve dostluk eviniz ile altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. Bugün, yeni biriyle tanışma ve yardımsever insanlardan oluşan ağınızı genişletme fırsatı var. Topluluğunuz için bir grup etkinliğine katılabilirsiniz.

13 Temmuz Çarşamba günü, İkizler’deki Venüs, Kova’daki Satürn’ü ve kaynak ve yatırım evinizi üçgen yapar. Aynı zamanda Oğlak burcundaki dolunaydır. Paranızı nereye koyacağınız konusunda sezgisel bir fikriniz olabilir. Yeni bir yatırım türü hakkında bazı bilgilere rastlayabilir veya bilgili ve yatırım dünyasının kıvrımları ve dönüşlerinde size rehberlik etmeye istekli biriyle tanışabilirsiniz. Yengeç burcu, bugün yeni olasılıklara, özellikle de mali durumunuzu içerenlere açık olmanıza izin verin.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.