Yay Haftalık Burç Yorumları (4 Temmuz – 10 Temmuz Haftası)

Yay burcunun 4 Temmuz – 10 Temmuz haftası için burç yorumları neler? Yay burcunun 4 Temmuz – 10 Temmuz haftası neler bekliyor? Yay burcunun 4 Temmuz – 10 Temmuz haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Yay burcunun 4 Temmuz – 10 Temmuz haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Yay burcunun 4 Temmuz – 10 Temmuz haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yay burcu 4 Temmuz – 10 Temmuz haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yay Burcu 4 Temmuz – 10 Temmuz Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Çarşambadan Cumaya, haftanın en iyi günleri, nispeten sıkıcı Pazartesi-Salı ve Cumartesi-Pazar arasındaki buzlanma katmanı. En azından Pazartesi ve Salı’nın sıkıcılığında neler olacağını biliyorsunuz. Çarşamba, Perşembe ve Cuma tamamen romantiktir, ancak coşkulu bir şekilde değil. “Hadi öğle yemeği hazırlayalım ve dağ bisikletine binelim” tarzında romantikler. Ya da yerel bir parkın salıncaklarında sallanmak. Cumartesi ve Pazar, eğlence azalır ve faturanız hakkında kamu hizmeti şirketiyle iletişim kurmaya geri döner.


Yay Burcu 4 Temmuz – 10 Temmuz Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Şu anda iyi bir yerdesin, sevgili Archer. Venüs burcunuzun altında kamp kurduğunda, başkalarından onay beklemek yerine öz sevgiye odaklanabilirsiniz. Terazi ayı dışarı çıkmanız, arkadaşlıklarınızı kucaklamanız ve yeni deneyimler aramanız için size ilham verirken, bu hafta iyi zamanlar getirecek ve yolunuzu neşelendirecek. Eşleşecek birini bulmak şu anda o kadar öncelikli olmayacak, ancak birisinin beklenmedik bir şekilde hayatınıza girme olasılığı her zaman var.

Dokuzuncu aydaki Akrep ayı, geçmişten gelen ilişki yüklerini boşaltmanıza yardımcı olabilir, ancak dünün aşklarından kalan herhangi bir acıyı serbest bırakırken kendinize karşı nazik olduğunuzdan emin olmak isteyeceksiniz. Ay, burçları Akrep’e çevirdiğinde hafta ortası sakinleşecek ve sizi daha sessiz, daha içsel bir yere sokacak.

Daha sonra, aşk ve para odaklı Boğa, 4 Temmuz’da Mars gezegeninin altında parıldayarak, odağınızı para meselelerine ve kişisel güvenliğe kaydırıyor. Zodyakın en şanslı üyelerinden birisiniz, bu da aşkın sizin için her an tezahür edebileceği anlamına geliyor, ancak şu anda kendinize odaklanmanız ve bağımsız bir insan olarak hayallerinizi inşa etmeniz önemlidir.


Yay Burcu 4 Temmuz – 10 Temmuz Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

İş iki yoldan biriyle gitmeye başlayabilir, Yay.

5 Temmuz Salı günü Mars Boğa burcuna geçtiğinde, işinize inkar edilemez bir şekilde bağlı hissedebilirsiniz veya işte inanılmaz derecede tembel olabilirsiniz. Mars sizi ilerlemeye devam etmeye teşvik edecek. Ancak Boğa’daki Mars daha yavaş bir tempo gibi geliyorsa, işinizde ivme eksikliği hissedebilirsiniz. Bu transitten en iyi şekilde yararlanabilmeniz için zamanınızı ve enerjinizi değerli, kazançlı girişimlere yatırarak orta yolu bulmaya çalışın. Merkür aynı gün Yengeç burcuna girdiğinden ve Mars’a destekleyici bir altmışlık açı oluşturduğundan, yatırımlarınıza uyum sağlanmış hissedebilirsiniz. Merkür Yengeç burcunda, gereğinden fazla borç almadan ortak kaynaklarınız ve varlıklarınızla çalışma konusunda birkaç içgörüsel fikre sahip olabilir! Ertesi gün hangi özlemlerin ve bağlantıların yatırım yapmaya değer olduğunu anlamak için Terazi’deki ilk dördün ayını kullanmalısınız. Luna’nın arabuluculuk yeteneği, en istikrarlı ve güvenli hareket tarzına karar vermede yardımcı olabilir.


Yay Burcu 4 Temmuz – 10 Temmuz Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta romantik olasılıklar var.

Hafta 10 Temmuz Pazar günü, Yengeç burcundaki güneş ve yakınlık evinizin Boğa burcundaki Uranüs ve iş arkadaşlarınız ile altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. Yay, iş dışında bir meslektaşınızla tanışabilirsiniz. Eğlenceli bir buluşma romantik olabilir. Uzun vadeli bir ilişki için bir fırsat demleniyor. Bu yeni bağlantı sizi hoş bir şekilde şaşırtabilir.

13 Temmuz Çarşamba günü Venüs İkizler’de ve yakın dostluk eviniz Satürn Kova’da ve iletişim eviniz ile üçgen açı yapıyor. Aynı zamanda Oğlak burcundaki dolunaydır. Sonunda yetişmek için en iyi arkadaşlarınızdan biriyle bir araya geliyor olabilirsiniz. Yay, birbirinizi son gördüğünüzden bu yana yaşanan zorluklar hakkında birbirinize tavsiye verebilir ve birbirinizi teselli edebilirsiniz. Bu toplantının sonunda hem daha hafiflemiş, hem daha mutlu hem de daha bağlı hissedeceksiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.