Kova Haftalık Burç Yorumları (4 Temmuz – 10 Temmuz Haftası)

Kova burcunun 4 Temmuz – 10 Temmuz haftası için burç yorumları neler? Kova burcunun 4 Temmuz – 10 Temmuz haftası neler bekliyor? Kova burcunun 4 Temmuz – 10 Temmuz haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 4 Temmuz – 10 Temmuz haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 4 Temmuz – 10 Temmuz haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Kova burcu 4 Temmuz – 10 Temmuz haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Kova Burcu 4 Temmuz – 10 Temmuz Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi ve Salı, kim bilir-kimsin hakkında o kadar dalgınsın ki pratik şeyleri doğru dürüst tutamıyorsun. Ceketini bir kafede bırakıyorsun. Uyumsuz çoraplar giyiyorsun. Telefonunuzu su dolu bir lavaboya düşürdünüz. Ve tekrar tekrar. Odak! Çarşambadan Cumaya, günlük işlere odaklanmak ile hayal gücünüzü serbest bırakmak arasında bir denge bulursunuz. Aklınızı serbest bıraktığınız zaman bulabilecekleriniz inanılmaz. Cumartesi veya Pazar, bir keşif yaparsınız ve neredeyse kelimenin tam anlamıyla sandalyenizden düşersiniz. Aşk hayatınız ile alakalı olabilir.


Kova Burcu 4 Temmuz – 10 Temmuz Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Terazi ayı, haritanızın maneviyatı yöneten alanını harekete geçirdiğinden, çalışma haftasının ilk bölümünde karizmanız tavan yapacak. Etrafınızda bu kadar yüksek titreşimler olduğunda, insanlar doğal olarak sizin parlak auranıza doğru çekilecek ve duygusal bağlantılarınızın güçlendirilmesi kolay olacaktır. Evet, evren bu hafta kucağınıza ruh eşi tipi bir bağlantı bırakma konusunda cazip gelebilir, ancak bu ısırmanız gerektiği anlamına gelmez.

Kendinizi yoğun bir bağlantının veya kasırga romantizminin sancıları içinde bulursanız, toprakladığınızdan ve kırmızı bayraklar aradığınızdan emin olun. Aksi takdirde, önümüzdeki birkaç ay içinde kendinizi kalbiniz kırılmış ve pişmanlık dolu bulabilirsiniz. Yine de umutsuzluğa kapılmayın. 9 Temmuz’daki Akrep ayı boyunca işler size kişisel ve profesyonel hedeflerinizi hatırlatacak şekilde yeryüzüne geri dönecek. Herhangi bir romantik karışıklık çok fazla zaman alıyorsa veya bu rüyalardan uzaklaşıyorsa, biraz geri adım atmanız gerekebilir.

Neyse ki, Mars dördüncüde Boğa burcuna geçiyor ve bu, görmeniz gereken işe öncelik verirken duygusal olarak bölümlere ayırmanıza yardımcı olabilir. Hedeflerinizi romantizm yerine seçmek zorunda değilsiniz, ancak ikisi arasında bir denge bulmanız gerekiyor.


Kova Burcu 4 Temmuz – 10 Temmuz Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

İşiniz ve profesyonel görevleriniz hakkındaki görüşleriniz nasıl şekillenecek, Kova?

5 Temmuz Salı günü Merkür Yengeç burcuna geçtiğinde, işinizle ilgili tüm yönleri göz önünde bulundurduğunuzda daha içe dönük hissedebilirsiniz. Şaşırtıcı derecede duygusal bir Mercurial geçişi olabilir, bu nedenle iş gününüze devam ederken zihninizi ve bedeninizi dinlemek için bir adım geri atmak isteyebilirsiniz. Sezgisel içgörülerinize göre programınızı veya ortamınızı ayarlayın. Mars da aynı gün içinde Boğa burcuna girip uyumlu bir altmışlık açı oluşturacağından, iş-yaşam dengenizin akışıyla şaşırtıcı derecede rahatlamış hissedebilirsiniz. Bir programda neye ihtiyacınız olduğu hakkında bir konuşma da gündeme gelebilir ve size bir iş-yaşam dengesinde ne istediğinizi belirtmek için zaman ve alan sağlar. Boğa burcundaki Mars, işten izin aldığınız zamanın tadını çıkarabilmeniz için kişisel yaşamınızda yavaşlamanıza yardımcı olabilir. Bu yavaş hareket eden enerjiyi, ev projelerinizi ve ev işlerinizi yavaş yavaş kesmek için bile kullanabilirsiniz. Haftanızın sonunda, Yengeç burcundaki Merkür Koç burcundaki Jüpiter ile kare açı yaptığında, iş arkadaşlarınızla yapacağınız sohbette size ve ekibinize ilham verecek büyük bir atılım olabilir.


Kova Burcu 4 Temmuz – 10 Temmuz Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, değişiklikler iyi şeylere yol açıyor.

10 Temmuz Pazar günü, güneşin Yengeç burcunda olması ve iş evinizin Boğa burcundaki Uranüs’le ve mesken evinizin altmışlık açı yapmasıyla hafta başlıyor. Kova, evinizde bazı değişiklikler yapabilir, ev ofisinizi güncelleyebilir veya bir ev stüdyosu kurabilirsiniz. Bugün ev arıyor ve daha önce yaşadığınız her şeyden oldukça farklı konutlara bakıyor olabilirsiniz.

13 Temmuz Çarşamba günü Venüs İkizler’de ve romantizm ve macera eviniz Satürn’ü kendi Kova burcunda üçgen açı yapacak. Aynı zamanda Oğlak burcundaki dolunaydır. İlgilerini belli ettikleri için birinin sizden oldukça etkilendiğini fark edebilirsiniz. Belki onları romantik bir olasılık olarak hiç düşünmediniz, ama kendinizi açarsanız, havai fişekleri hemen görebilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.