Kova Burç Yorumları 2 Temmuz 2022

Kova burcunun 2 Temmuz 2022 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Kova burcunun 2 Temmuz 2022 Cumartesi günü neler bekliyor? Kova burcunun 2 Temmuz 2022 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 2 Temmuz 2022 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 2 Temmuz 2022 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Kova burcu 2 Temmuz 2022 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

2 Temmuz 2022 Cumartesi Kova Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Şu anda, hemen hemen herkesten neredeyse her şeyi alıp götürecek kadar yeterli zeka ve diplomatik çekiciliğe sahip doğal bir müzakerecisiniz. Bu karizmayı iyi kullanın — yerlere gidiyorsunuz ve önünüze bazı engeller çıkıyor.


2 Temmuz 2022 Cumartesi Kova Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Sosyal grubunuzdaki yeni insanlar sizi yanlış yönlendiriyorsa, onlara zaman tanıyın.


2 Temmuz 2022 Cumartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova, Aslan burcu gökyüzünde bir dizi zor açı oluşturduğundan, başkalarından onay almak bugün istediğiniz sonuçları elde etmeyebilir. Bu parlak kargaşa, gerçek güvenin içeriden geldiğini ve aşkınızın romantik çıkarlarına veya ilgisine bağlı olmaması gerektiğini hatırlatacak. Neyse ki, Merkür ve Satürn arasındaki tatlı bir açı, kendinizi takdir etmenize yardımcı olabilir, ancak en özgün benliğinizi özür dilemeden kucaklamanız gerekecek. Evet, birkaç yan göze sahip olabilirsiniz, ancak yargılamaya meyilli bir toplumda kendinize sadık kalırsanız daha özgür ve daha gelişmiş hissedeceksiniz.


2 Temmuz 2022 Cumartesi Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Günün astral enerjisi, belirli bir yakın ilişkide, saçlarınızı yolma ve genel olarak ısınma ve ısınma ile geçen bir dönemden sonra rahatlama ihtiyacı hissettiğinizi gösterir. Sonunda omuzlarınızdan bir yük kalkmış gibi hissedersiniz. Kova, şu andan itibaren her şeyin kozmosun kendisi tarafından halledildiği bilginize güvenerek geri çekilebilirsiniz.


2 Temmuz 2022 Cumartesi Kova Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Tutku sınırsızdır, Kova! Merkür İkizler’de, Satürn’ün Kova’da gerilemesi ile üçgen açı yaptığında, profesyonel projelerinizle ilgili yeni fikirler veya içgörüler ortaya çıkıyor. Zihniniz dağılmaya başladığında ve konuşmalarınız yeni fikirlere izin verdiğinde, işinizin yönünün olmayı arzuladığınız profesyonele hitap ettiğini görebilirsiniz. Bununla birlikte, Merkür aynı zamanda Balık burcunda geri giden Neptün ile kare açı yaptığı için değişiklikler yapıldıkça değer sorunu bocalayabilir. Düzenlemelerinizin, çalışmanızın yürütülmesinin genel değerini artıracağından emin olun.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.