İkizler Haftalık Burç Yorumları (4 Temmuz – 10 Temmuz Haftası)

İkizler burcunun 4 Temmuz – 10 Temmuz haftası için burç yorumları neler? İkizler burcunun 4 Temmuz – 10 Temmuz haftası neler bekliyor? İkizler burcunun 4 Temmuz – 10 Temmuz haftasında aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 4 Temmuz – 10 Temmuz haftasında iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 4 Temmuz – 10 Temmuz haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları İkizler burcu 4 Temmuz – 10 Temmuz haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 4 Temmuz – 10 Temmuz Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi ve Salı, kendinizi biraz daha iyi koşullarda, daha iyi bronzluk, daha yaratıcı başarılar, yanınızda çekici biriyle hayal ediyorsunuz. Bir arkadaşın da belirttiği gibi, belirli değişiklikleri hayal etmek iyi bir şeydir. Daha yaratıcı olmanız için size ilham verebilir. Ancak diğer şeyler (yanınızda çekici birinin olması gibi) soyuttur ve gerçekten çok çalışarak elde edilemez. Onlar sadece olur. Çarşambadan Pazar gününe kadar çeşitli kaynaklardan, çoğunlukla yakın arkadaşlarınızdan yararlı, onaylayıcı, eğlenceli tavsiyeler alıyorsunuz.


İkizler Burcu 4 Temmuz – 10 Temmuz Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Hayat büyük bir oyunsa, o zaman eviniz en yoğun aşk sahnelerinizi sergilemeye hazır olan sahnedir. Ayın düzenli Başak burcunda ilerlerken, haritanızın evi yöneten bölümünü aktive ederken, kişisel alanınızı manikür yapmak için biraz zaman ayırın. Geçmişteki ilişkilerde kötü kararlar aldıysanız, altıncı aydaki Terazi ayı, neyin yanlış gittiğine dair yeni bakış açıları getirebilir.

Bu ay etkinliğini, aşk hayatınıza zarar veren tüm döngüleri kırabilmeniz için geçmişte göz ardı etmiş olabileceğiniz kırmızı bayrakları kabul etmek için bir fırsat olarak kullanın. Standartlarınızı yükseltmenin sorun olmadığını ve kiminle çıkacağınız konusunda seçici olmanın sizi seçici veya gergin biri yapmadığını unutmayın.

Çalışma haftası sona ererken, yönetici gezegeniniz Merkür duygusal Yengeç burcuna geçiyor. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca muhtemelen biraz daha sessiz ve normalden daha az sosyal olacaksınız, çünkü bu gezegensel yerleşim, neyin sağlıklı bir ilişki oluşturup oluşturmadığını analiz etmek için derinlere inmenizi istiyor. Dördüncüsü, Merkür güvenlik odaklı Yengeç’e geçerken odak noktanız muhtemelen finans ve profesyonel hedeflere doğru kayacak.


İkizler Burcu 4 Temmuz – 10 Temmuz Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

İkizler, değer ve güvenlik duygunuzu nasıl değerlendireceksiniz?

5 Temmuz Salı gününden itibaren, Merkür Yengeç burcuna girdiğinde daha iç gözlemci hissedebilirsiniz. Yengeç burcundaki Merkür, finansal güvenliğinizin titreşimlerine uyum sağlar ve varlıklarınızı ve mülkünüzü güvence altına alma yeteneğinize duygusal olarak yatırım yapmanızı teşvik eder. Para meseleleriniz hakkında konuşurken veya düşünürken daha hassas hissedebilirsiniz. Mars da aynı gün Boğa burcuna geçtiğinden, kaynaklarınızı güvence altına almak için nasıl önlem alacağınız konusunda biraz daha bilgili olduğunuzu fark edebilirsiniz. Mars’ın altında yatan bu istikrarlı mevcudiyet, sizi sıçramadan önce bakmaya teşvik etse de, bunun inanılmaz derecede hareketsiz ve hatta tembel bir geçiş olabileceğini de görebilirsiniz. Bir hedefe ulaşma konusunda çok kararlı değilseniz, parasal fırsatların peşinden gitmeye hazır hissetmeyebilirsiniz. Neyse ki, bu iki giriş altmışlık bir açıyla buluşuyor ve iş çantayı sabitlemeye geldiğinde aklınızı bu konuya vermeniz için sizi cesaretlendiriyor! Ertesi gün Terazi burcundaki ilk dördün altında tutku projelerinizin akışını kontrol etmek ana önceliğiniz olacak. Tutku projeleri üzerinde çalışırken daha güvende hissedeceksiniz!


İkizler Burcu 4 Temmuz – 10 Temmuz Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta ekstra şansınız var.

Hafta 10 Temmuz Pazar günü, güneşin Yengeç burcunda olması ve para evinizin Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. Bugün, beklenmedik bir miktar para alabilirsiniz. Birisi size değerli bir hediye verebilir veya sizde unuttuğunuz eski bir hediye kartı bulabilirsiniz. İkizler, küçük bir ödül kazanabilir veya maaşınızın normalden fazla olduğunu fark edebilirsiniz. Bugün şaşırtıcı bir şansınız var.

13 Temmuz Çarşamba günü Venüs kendi burcunuzdaki İkizler burcunda Satürn Kova’da ve bilgi evinizde üçgen açı yapacak. Aynı zamanda Oğlak burcundaki dolunaydır. Gerçekler ve işlerin nasıl yürüdüğü konusundaki bilginizle başkalarının gözlerini kamaştırıyorsunuz. Bu, bir trivia oyunu kazandığınız veya opsiyon ticaretinin mekaniklerini anlattığınız anlamına gelebilir. İkizler, çocuklara ev ödevlerinde yardım edebilir, ne kadar çok şey hatırladığınızla kendinizi şaşırtabilirsiniz. Okuldaysanız, bir sınavda oldukça başarılı olabilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.