İkizler Burç Yorumları 2 Temmuz 2022

İkizler burcunun 2 Temmuz 2022 Cumartesi günü için burç yorumları neler? İkizler burcunun 2 Temmuz 2022 Cumartesi günü neler bekliyor? İkizler burcunun 2 Temmuz 2022 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 2 Temmuz 2022 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 2 Temmuz 2022 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları İkizler burcu 2 Temmuz 2022 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

2 Temmuz 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Oyuna geri döndünüz ve neredeyse her yönden tamamen olumlu hissediyorsunuz. Odaklandığınız (veya olmanız gereken) bir kişi var, ancak mizah anlayışınızı paylaşan herkes için zamanınız var.


2 Temmuz 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Unutmayın, birden fazla olası çözüm var, bu yüzden bugün fazla dogmatik olmayın.


2 Temmuz 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, Aslan ayı öngörülemeyen Uranüs ile kareye girerken, araya giren düşünceler sizi bu sabah oyundan atabilir. Bu kozmik iklim, Luna’nın kaderin düğümleriyle zorlu bir t-karesine girdiği öğleden sonraya kadar devam edecek bir tema olan önünüzdeki yol hakkında kendinden şüphe duymayı tetikleyebilir. Duvarları örmek ve yaralarınızı özel olarak yalamak için cazip gelseniz de, bu akşam ayın Merkür ile destekleyici bir bağlantı paylaştığında duygularınızı sevdiğiniz biriyle tartışmaktan faydalanabilirsiniz. Günlük tutmak, gelecek için beyin fırtınası yapmanıza yardımcı olan terapötik bir çıkış noktası da olabilir.


2 Temmuz 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bazen kurallar çiğnenmek içindir ama ilişkiler yumurta gibidir; Bir kez kırıldılar mı, bir daha asla eskisi gibi olmazlar, İkizler. Günün gezegensel yönü, yakın ilişkileriniz üzerinde alışılmadık bir baskı uygular, bu iyi bir şey olabilir ya da olmayabilir. İyi vakit geçirmek için yeterince uzaklaşmak isteyip istemediğinize veya geri dönemeyeceğiniz kadar uzaklaşmak isteyip istemediğinize bağlıdır.


2 Temmuz 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Profesyonel yörüngeniz ile uyum içinde olduğunuzu hissediyor musunuz, İkizler? Aklınıza koyduğunuz zaman, Merkür’ün Kova burcunda geri giden Satürn ile üçgen üçgen açı yaptığı Merkür olarak mesleki gelişiminizde sahip olduğunuz sorumlulukları ayarlamanın nispeten kolay olduğunu görebilirsiniz. Bir sonraki adımı bulmak başka bir soru çünkü Merkür ayrıca Balık burcunda geri giden Neptün ile kare açı yapıyor. Yapmak ve tanınmak istediğiniz şey açığa çıkıyor, bu nedenle kariyer yolunuzun yeni yönlerini keşfetmenize izin veren deneyimleri bulun.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.