Günlük İş Burç Yorumları 2 Temmuz 2022

2 Temmuz Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için 2 Temmuz Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

2 Temmuz 2022 Cumartesi Koç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Aklın nereye gidiyor, Koç? İkizler burcundaki Merkür Kova burcundaki geri giden Satürn ile üçgen açı yaptığında, kendinizi isteklerinizi ve ağ kurma fırsatlarınızı düşünürken bulabilirsiniz. Mevcut ve geçmişteki meslektaşlarınıza ulaşmak, özellikle profesyonel hayallerinizin yönünü değiştirmek hakkında konuşmak istiyorsanız, üçlü sırasında yeniden bağlantı kurmanın harika bir yolu olabilir. Ancak Merkür Balık burcunda geri giden Neptün ile kare açı yaptığından bu konuşmaların veya düşünce süreçlerinin netlikten yoksun olduğunu hissedebilirsiniz. Etkileşimlerinizi ve ne olduklarına dair isteklerinizi görmek için karenin değişebilirliği üzerinde çalışın.


Boğa Burcu

2 Temmuz 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Girişimlerinizin güvenliği ve değeri hakkında ne düşünüyorsunuz, Boğa? İkizler burcundaki Merkür Kova burcundaki geri giden Satürn ile üçgen açı yaptığında, kariyerinizin istikrarına katkıda bulunabilecek yeni fikirler meyve verebilir. Üçlü, istediğiniz ücreti istemek veya paranın farklı yönlerden akmasına izin veren bir kariyer aramak gibi profesyonel değişiklikler yapma konusunda daha emin hissetmenize yardımcı olabilir. Ancak bu arzuları iletmeye başlamadan önce, Balık burcunda geri giden Neptün karesiyle Merkür karesinden bu tür arzuları elde etmek için herhangi bir potansiyel sorun üzerinde çalışmak zorunda kalacaksınız.


İkizler Burcu

2 Temmuz 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Profesyonel yörüngeniz ile uyum içinde olduğunuzu hissediyor musunuz, İkizler? Aklınıza koyduğunuz zaman, Merkür’ün Kova burcunda geri giden Satürn ile üçgen üçgen açı yaptığı Merkür olarak mesleki gelişiminizde sahip olduğunuz sorumlulukları ayarlamanın nispeten kolay olduğunu görebilirsiniz. Bir sonraki adımı bulmak başka bir soru çünkü Merkür ayrıca Balık burcunda geri giden Neptün ile kare açı yapıyor. Yapmak ve tanınmak istediğiniz şey açığa çıkıyor, bu nedenle kariyer yolunuzun yeni yönlerini keşfetmenize izin veren deneyimleri bulun.


Yengeç Burcu

2 Temmuz 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

İç monologunuz profesyonel dönüşümünüzü ve gidişatınızı nasıl etkiliyor, Yengeç? İkizler burcundaki Merkür Kova burcundaki geri giden Satürn ile üçgen açı yaptığında, paylaşılan kaynaklarınız, yatırımlarınız ve borçlarınız hakkındaki algınız zorlanabilir. Üçlü, alışılmamış yöntemleri ve fırsatları daha fazla kabul etmenize izin verebilir. Ancak bu kaynakların ve engellerin kariyerinizde nasıl bir rol oynadığı, Merkür aynı zamanda Balık burcunda geri giden Neptün ile kare açı yaptığı için yavaş ama emin adımlarla aydınlanmaya başlıyor. Profesyonel yolculuğunuza ne kadar yatırım yapacağınızı düşünürken umutlu ama mantıklı olmanız gerekecek.


Aslan Burcu

2 Temmuz 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Açıl ve profesyonel seçmenlerinle üsse dokun, Leo. İş arkadaşlarınızla, iş ortaklarınızla, iş arkadaşlarınızla ve hatta müşterilerinizle yeniden bağlantı kurmak, İkizler’deki Merkür Kova’da geri giden Satürn ile üçgen açı yaptığında, profesyonel meseleleri temel almanın harika bir yolu olacaktır. Bu enerjiyi, profesyonel düzenlemeleriniz için hedefleri yeniden belirlemek veya arzularınıza göre farklı bir yön için müzakere etmek için bile kullanabilirsiniz. Merkür, Balık burcunda geri giden Neptün ile kare açı yaptığından, profesyonel yörüngeniz hakkında daha net bir vizyona sahip olabilirsiniz. Ancak yapmak istediğiniz şeyi elde etmek için değişiklik yapmaya açık olmanız gerekecek!


Başak Burcu

2 Temmuz 2022 Cumartesi Başak Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Mesleki taahhütlerinizle ilgili ifşalar, kariyer yolunuz hakkındaki algınızı etkileyebilir, Başak. Profesyonel ortaklıklarınızın ve düzenlemelerinizin ardındaki gerçek, Merkür İkizler karelerinde Neptün geri giderken Balık burcunda geri giderken kariyer yolunuzda farklı bir şeyler yapmanız için sizi cesaretlendirebilir. Meydan sırasında sınırların olmamasıyla uzlaşabilirsiniz. Her ne kadar sinir bozucu olsa da, taahhütlerinizin kariyerinizi ondan uzaklaştırması değil, geliştirmesi için seçmenlerinizle daha iyi standartlar ortaya koymak için gereken zihinsel açıklığa sahip olacaksınız. Bu değişiklikler, Merkür Kova’da geri giden Satürn ile üçgen açı yaptığından, iş yerindeki günlük operasyonlarınıza yansıyabilir.


Terazi Burcu

2 Temmuz 2022 Cumartesi Terazi Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Profesyonel yörüngenizi nasıl görüyorsunuz, Terazi? Çeşitli görüşler veya fikirler yolunuzu etkileyebilir, ancak Merkür İkizler’deyken, Satürn Kova’da geri giderken üçgen açı yaptığında, onu mevcut ilgi alanlarınızla uyumlu hale getirme fırsatınız var. Bir değişiklik yapmak istiyorsanız, bu üçlü sırasında istediğiniz değişiklikleri planlayın ve iletin. Mesleki tutkularınızı ve yeteneklerinizi işinize ne kadar dahil ederseniz, profesyonel yolunuz o kadar netleşecektir. Bununla birlikte, Merkür aynı zamanda Balık burcunda geri giden Neptün ile kare açı yaptığı için ilk ayarlamaları yapmak kolay olmayabilir.


Akrep Burcu

2 Temmuz 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Akrep, zihninizin ve kaynaklarınızın gücü harika şeyler yapabilir. İkizler’de Merkür Kova’da geri giden Satürn ile üçgen açı yaptığında, yaşam tarzınızı yeniden yapılandırabilecek bir yatırım, varlık ve hatta borç konusunda yeni bir girişiminiz olabilir. Aklına koyduğun zaman, değişim mümkündür. Ancak, Merkür Balık burcunda geri giden Neptün ile kare açı yaptığından, bu tür değişiklikler ders dışı programlarda yeniden ölçeklendirme gerektirebilir. Sevinç getiren bazı satış noktaları olabilir, ancak bu satış noktaları bir para tuzağı olabilir. Zamanınızı, enerjinizi ve kaynaklarınızı gerçekten neye yatırmaya değer olduğunu düşünün.


Yay Burcu

2 Temmuz 2022 Cumartesi Yay Burcu Günlük İş Burç Yorumu

İş-yaşam dengenizi nasıl daha iyi müzakere edebilirsiniz, Yay? Bugün, planınızı ve rutininizi yeniden yazma fırsatı sunarak, yapmaya karar verdiğiniz her şeyde başarılı olmak için gereken düzenlemeleri yapmanıza olanak tanır. İkizler’deki Merkür, Kova’daki geri giden Satürn’ü üçgen yaparken, standartlar, beklentiler ve meslektaşlarla sınırlar hakkında önceki konuşmaları tekrar gözden geçirmenin zamanı gelebilir. Merkür ayrıca Balık burcunda geri giden Neptün ile kare açı yaptığından, bunu yapmak için ilham alabilirsiniz, bu da profesyonel konulara odaklanmanız kadar kişisel konulara da odaklanmanız gerektiğini açıkça ortaya koyuyor.


Oğlak Burcu

2 Temmuz 2022 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük İş Burç Yorumu

İş iki yoldan biriyle gidebilir, bu yüzden sizin için en iyi yönün hangisi olduğu meselesi Oğlak burcu. Yeni fikirler ve konuşmalar, özellikle değer, güvenlik ve finansla ilgiliyse, İkizler’de Merkür Kova’da geri giden Satürn ile üçgen açı yaptığında, yeni fikirler ve konuşmalar sizi döndürebilir. İşlerde kazançlı bir şey olabileceğinden, dikkate almak için bir teklifiniz veya fırsatınız olabilir. Ancak Merkür, Balık burcunda geri giden Neptün karesiyle kare yaptığından, fırsatla gelebilecek potansiyel pus üzerinde çalışmanız gerekebilir. Kabul etmeden önce net bir fikriniz olduğundan emin olun!


Kova Burcu

2 Temmuz 2022 Cumartesi Kova Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Tutku sınırsızdır, Kova! Merkür İkizler’de, Satürn’ün Kova’da gerilemesi ile üçgen açı yaptığında, profesyonel projelerinizle ilgili yeni fikirler veya içgörüler ortaya çıkıyor. Zihniniz dağılmaya başladığında ve konuşmalarınız yeni fikirlere izin verdiğinde, işinizin yönünün olmayı arzuladığınız profesyonele hitap ettiğini görebilirsiniz. Bununla birlikte, Merkür aynı zamanda Balık burcunda geri giden Neptün ile kare açı yaptığı için değişiklikler yapıldıkça değer sorunu bocalayabilir. Düzenlemelerinizin, çalışmanızın yürütülmesinin genel değerini artıracağından emin olun.


Balık Burcu

2 Temmuz 2022 Cumartesi Balık Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Balık, iş-yaşam dengenizde değişiklik yapmanız için size ilham veren yeni fikirler nelerdir? İkizler burcundaki Merkür, Kova burcundaki geri giden Satürn ile üçgen açı yaptığında, isteklerinize ve arzularınıza göre yaşamanıza izin verebilecek yeni anlayışlara sahip olabilirsiniz. Ne kadar benzersiz veya alışılmadık olursa olsun, iş-yaşam dengenizin yapısı arzu ettiğiniz algıyı karşılamalıdır. Merkür de burcunuzda geri giden Neptün ile kare açı yaptığı için bu tür değişiklikleri yapmak kolay olmayabilir. İlk başta biraz yersiz hissedebilirsiniz, ancak bu, istediğiniz iş-yaşam dengesinin rahatlığına kıyasla geçicidir.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.