Boğa Burç Yorumları 2 Temmuz 2022

Boğa burcunun 2 Temmuz 2022 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Boğa burcunun 2 Temmuz 2022 Cumartesi günü neler bekliyor? Boğa burcunun 2 Temmuz 2022 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 2 Temmuz 2022 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 2 Temmuz 2022 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 2 Temmuz 2022 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

2 Temmuz 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bugün hiç kimse kesinlikle çekici çekiciliğinize karşı koyamaz, bu yüzden partinize birkaç kişiyi çekmekten vazgeçmeyin. Sesi açın ve bunu küresel bir mesele haline getirin (veya en azından birkaç komşu ülkeyi davet edin).


2 Temmuz 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Mali felsefeniz sonunda sizin kadar olgunlaşıyor. Daha fazla tasarruf.


2 Temmuz 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa, bugün zorlu bir yolculuğa hazırlanın, gün Aslan ayı ile şu anda burcunuzda kamp yapan Uranüs arasında sert bir bağlantı ile başlıyor. Bu titreşimler, duygusal olarak istediğinizden biraz daha dengesiz hissetmenize neden olabilir, ancak topraklama ve meditasyon merkezinizi bulmanıza yardımcı olabilir. Ne kadar hayal kırıklığına uğramış hissederseniz hissedin, etrafınızdaki insanlara sert çıkışmaktan kaçının, çünkü çözülmesi zor ciddi bir çatışmaya girebilirsiniz. Luna’nın Merkür ile bağlantı kurduğu bu akşam, fişi prizden çekip öz bakım ve lüksü kucaklamak için kendinize izin verin.


2 Temmuz 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Günümüzün gezegensel konfigürasyonu ile, yaşamın büyüsü ile dolu hissediyorsunuz, Boğa. Romantik hayatınızı geliştirmek için çok şey yapabilirsiniz, ancak bunun boş vaatlere değil gerçeğe dayanması gerekir. Güzel bir gün geçirme ihtimalin var ama sevgilini öğle yemeğine Paris’e götüreceğim diyorsan, ciddiyim. Aksi takdirde sorunlar yaşanabilir.


2 Temmuz 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Girişimlerinizin güvenliği ve değeri hakkında ne düşünüyorsunuz, Boğa? İkizler burcundaki Merkür Kova burcundaki geri giden Satürn ile üçgen açı yaptığında, kariyerinizin istikrarına katkıda bulunabilecek yeni fikirler meyve verebilir. Üçlü, istediğiniz ücreti istemek veya paranın farklı yönlerden akmasına izin veren bir kariyer aramak gibi profesyonel değişiklikler yapma konusunda daha emin hissetmenize yardımcı olabilir. Ancak bu arzuları iletmeye başlamadan önce, Balık burcunda geri giden Neptün karesiyle Merkür karesinden bu tür arzuları elde etmek için herhangi bir potansiyel sorun üzerinde çalışmak zorunda kalacaksınız.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.