Akrep Haftalık Burç Yorumları (4 Temmuz – 10 Temmuz Haftası)

Akrep burcunun 4 Temmuz – 10 Temmuz haftası için burç yorumları neler? Akrep burcunun 4 Temmuz – 10 Temmuz haftası neler bekliyor? Akrep burcunun 4 Temmuz – 10 Temmuz haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 4 Temmuz – 10 Temmuz haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 4 Temmuz – 10 Temmuz haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Akrep burcu 4 Temmuz – 10 Temmuz haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 4 Temmuz – 10 Temmuz Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Bu sizin için dolu dolu bir hafta. Her türlü şey olur ve mükemmel, romantik, gizemli bir başlangıç ​​yapar. İki insan arasındaki herhangi bir romantizmin gizemli olması anlamında gizemli. (Romantizm neden olduğu gibi çalışır? Asla bilemezsiniz.) Çarşambadan Cumaya, kalp atış hızınızı yüksek tutan bir şey yapmak için ilham alırsınız. Mahallede bir koşu sadece bir şeydir. (Sadece kaldırımda dolaşmayın!) Cumartesi ve Pazar, ilişki temaları yıldızlarda. Bazı anlaşmazlıkların ortaya çıkma ihtimali var. etkisiz hale getirmeye çalışın.


Akrep Burcu 4 Temmuz – 10 Temmuz Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Dördüncü gün, aşık olduğun kişinin sosyal medya hesabında pusuya yatma isteği kendini belli edecek olsa da, en son takıntının herkese açık profillerinin yorum bölümlerini tarayarak kontrolden çıkmamaya çalış. Sevdiğiniz kişiyle ilgili koşullar ne olursa olsun, dijital alemde somut cevaplar bulmanız pek olası değildir. Neyse ki, ayın burçları soğuk Terazi’ye çevirdiği günün ilerleyen saatlerinde vibe değişecek ve size rahatlama ve ruhunuzu kontrol etme şansı verecek.

Son zamanlarda takdir edilmediğinizi hissediyorsanız, Mars’ın dördüncü ayda Boğa’ya hareketi sizi gerçek benliğinize geri getirecek ve sizi ilişki içindeki kişisel gücünüzle bağlayacaktır. Kozmik iklim zaten manyetik olan auranıza neredeyse elektriksel bir unsur eklediğinden, bu aynı zamanda popülaritenizi biraz artıracaktır. Bu süre zarfında gözünüze kestirdiğiniz biri sizi hayal kırıklığına uğrattıysa, onları kaldırıma atmak daha kolay olmalı ve size yeni bağlantılara yol açma fırsatı vermeli.

Dördüncüde Merkür Yengeç burcuna geçiyor ve sizi önümüzdeki haftalar için bazı somut planlar yapmaya zorluyor. Takviminize bazı tarihler koymak için bu gezegensel yerleşimin momentumunu kullanın, ancak kendinize de biraz zaman ayırmayı unutmayın.


Akrep Burcu 4 Temmuz – 10 Temmuz Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Bu çalışma haftası boyunca profesyonel taahhütlerinizle harekete geçin, Akrep!

Mesleki yolculuğunuz için yeni fikirler 5 Temmuz Salı günü Merkür Yengeç burcuna girerken sezgisel olarak meyve verecek. Bu giriş gerçekleşirken, Mars da karşı burcunuz olan Boğa burcuna girecek! Boğa burcundaki Sabit Mars, sadık, değerli ortaklıkları ve taahhütleri sürdürdükten sonra gitmek için sabırsızlanıyor. Düzenlemelerinizin gidişatını müzakere etmek istiyorsanız, Boğa’daki Mars, taahhüt için istek ve ihtiyaçlarınızı sakince ortaya koyarken zemininizi korumanıza yardımcı olabilir. Ancak yaklaşan fetihlerinizle ilerlemeye başlamadan önce, ertesi gün Terazi’deki ilk dördün ayının artılarını ve eksilerini tartışmanız gerekecek. Kararınızı başka kimse etkilemeden bir sonraki hareketinizi yansıtabilmeniz için bunu özel olarak yapmayı düşünün. Haftanın sonunda, Yengeç burcundaki Merkür, Koç burcundaki Jüpiter ile kare açı yaptığında iş hayatınız hakkında bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. Bir sonraki adımınız hakkında daha net bir fikre sahip olacağınız için meydanın ilk mücadelesi zaferle sonuçlanacak!


Akrep Burcu 4 Temmuz – 10 Temmuz Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta yeni bilgiler keşfediyorsunuz.

Hafta 10 Temmuz Pazar günü, Yengeç burcundaki güneş ve inanç ve bilgelik evinizin Boğa burcundaki Uranüs ve ortaklıklar eviniz ile altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. Akrep, harika bir öğretmen bulabilirsin. Keman, Budizm’in sırları veya Fransızca dilbilgisi öğrenmek istiyorsanız, rehberinizi bulmak için bu iyi bir gün.

13 Temmuz Çarşamba günü Venüs İkizler’de ve yatırım eviniz Satürn Kova’da ve temeller eviniz ile üçgen açı yapıyor. Aynı zamanda Oğlak burcundaki dolunaydır. Bugün çeşitli holdinglerinize bakıyor olabilirsiniz. 401(k)’nizi inceliyor ve IRA hesaplarınızı kontrol ediyor olabilirsiniz. Akrep, kripto para birimlerinizi sayabilir veya evler inşa eden, suyu arıtan veya başka çevre dostu işleri olan bir şirket için halka arza yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. Yıllık gelir ve ETF arasındaki farkı öğrenmek için iyi bir gün.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.