Akrep Burç Yorumları 2 Temmuz 2022

Akrep burcunun 2 Temmuz 2022 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Akrep burcunun 2 Temmuz 2022 Cumartesi günü neler bekliyor? Akrep burcunun 2 Temmuz 2022 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 2 Temmuz 2022 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 2 Temmuz 2022 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Akrep burcu 2 Temmuz 2022 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

2 Temmuz 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

‘Sen çok iyi bir yumurtasın.’ Sık sık söylemeseler bile ailen bunu düşünüyor çünkü aile sorumluluklarını yerine getirmek konusunda çok iyisin. Bugün iyi çalışmaya devam edin.


2 Temmuz 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

‘Daha büyük’ ​​ve ‘daha yüksek’ bugün parolanız olmalıdır – bu yüzden her şeyi maksimuma çıkarın.


2 Temmuz 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, Aslan burcunun isyankar Uranüs ile kesiştiği bu sabah aşk hayatınızdaki dram sizi iş yerinde sersemletebilir. Egonuz, değer verdiğiniz biri tarafından incitilmiş olsa da, gururunuzun dürüst bir uzlaşmanın önüne geçmesine izin vermeyin. Profesyonel yolunuzda biraz sıkışmış hissedebilirsiniz ve Luna, kaderin düğümleriyle bir t-kare oluşturduğunda bu öğleden sonra geçmişten gelen hatalar sizi rahatsız etmek için geri gelebilir. Gerginlik veya stres düşünmeden hareket etmenize neden olabileceğinden şu anda önemli kararlar vermemeye çalışın.


2 Temmuz 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugün kabuğunuzdan çıkıp durumunuz hakkında yapıcı bir şeyler yapmaya çalışmanız gerekiyor, Akrep. Saklanmak hiçbir şeyi daha iyi yapmaz. Açık ve dürüst olmaya dayanabilirseniz, mevcut göksel konfigürasyon, fikrinizi söylemek için altın bir fırsat sunuyor. Her ikinizin de yürekten konuşabilmeniz gerektiğinden, eşinizi suçluluk duygusuyla zorlamaya çalışmayın ya da onları alt etmeyin.


2 Temmuz 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Akrep, zihninizin ve kaynaklarınızın gücü harika şeyler yapabilir. İkizler’de Merkür Kova’da geri giden Satürn ile üçgen açı yaptığında, yaşam tarzınızı yeniden yapılandırabilecek bir yatırım, varlık ve hatta borç konusunda yeni bir girişiminiz olabilir. Aklına koyduğun zaman, değişim mümkündür. Ancak, Merkür Balık burcunda geri giden Neptün ile kare açı yaptığından, bu tür değişiklikler ders dışı programlarda yeniden ölçeklendirme gerektirebilir. Sevinç getiren bazı satış noktaları olabilir, ancak bu satış noktaları bir para tuzağı olabilir. Zamanınızı, enerjinizi ve kaynaklarınızı gerçekten neye yatırmaya değer olduğunu düşünün.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.