Yay Burç Yorumları 9 Haziran 2022

Yay burcunun 9 Haziran 2022 Perşembe günü için burç yorumları neler? Yay burcunun 9 Haziran 2022 Perşembe günü neler bekliyor? Yay burcunun 9 Haziran 2022 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Yay burcunun 9 Haziran 2022 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Yay burcunun 9 Haziran 2022 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yay burcu 9 Haziran 2022 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

9 Haziran 2022 Perşembe Yay Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Asla ciddiye almayı düşünmeyeceğiniz birinden tavsiye istemeniz gerekir. İşleri büyük ölçüde sarsmak için iyi bir zaman ve buna sosyal çevrelerinize yaklaşımınız da dahildir.


9 Haziran 2022 Perşembe Yay Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün bir yabancıyla konuşun ve sahip olduğunuz tüm çekicilikle kendinizi etkileyin.


9 Haziran 2022 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili okçu, bu sabah Terazi ayı Mars ve şifalı asteroit Chiron ile karşı karşıya gelirken havayı garip bir enerji dolduracak. Bu kozmik iklim, özellikle de zamanınızı veya enerjinizi toksik veya yargılayıcı arkadaşlara verirseniz, egonuzun darbe almasına neden olabilir. Neyse ki, gün gelişmeye devam ettikçe hava hafifleyecek, ancak zindeliğinizi geri kazanmak için birkaç olumlu mantra okumanız gerekebilir. Luna, İkizler güneşine bir öpücük üfleyerek kalbinizi sevgiye ve zarafete açtığında, kendinize romantizm ve öz bakımla dolu bir akşam sözü verin.


9 Haziran 2022 Perşembe Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bekar, ezik veya zaten romantik bir şekilde bağlı, büyük olasılıkla kalbinizin arzularına yenik düşmek ile sosyal yapıları takip etmek veya belirli bir toplulukla barışı korumak arasında bölünmüş hissediyorsunuz. Yay, bu muhtemelen uzun süredir uğraştığınız bir şey, ancak Luna’nın beşinci aşk, tutku, zevk ve kendini ifade etme evinizden Mars’a ve yaralı şifacı Chiron’a karşı olması dışında. . Bu, özgünlüğünüze sadık kalmıyorsanız, duygularınızı bastırmanın giderek daha zor hale geldiği anlamına gelir.


9 Haziran 2022 Perşembe Yay Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Sana kim ilham vermeye devam ediyor ve seni kim geriyor, Yay? Destekleyici bir profesyonel ağa sahip olmak çok önemlidir, bugün Terazi’deki ay Mars’a ve Koç’taki Chiron’a karşı çıkar. Bazı meslektaşlarınızın fikirlerinize, tutku projelerinize ve özlemlerinize nasıl tepki verdiği konusunda bir fark görebilirsiniz. Bazı arkadaşlar daha çok çılgın düşmanlar gibi olabilir, bu yüzden bu düşmanlardan rahatsız olabilirsiniz. Onlara odaklanmak yerine, profesyonel çabalarınızı desteklemeye devam edenlerle daha yakın çalışmaya devam etmelisiniz. İş gününün sonunda önemli olan bağlantılara odaklanın!


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.