Yay Burç Yorumları 1 Temmuz 2022

Yay burcunun 1 Temmuz 2022 Cuma günü için burç yorumları neler? Yay burcunun 1 Temmuz 2022 Cuma günü neler bekliyor? Yay burcunun 1 Temmuz 2022 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Yay burcunun 1 Temmuz 2022 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Yay burcunun 1 Temmuz 2022 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yay burcu 1 Temmuz 2022 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

1 Temmuz 2022 Cuma Yay Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Size vaaz verilmesinden hiç hoşlanmadınız, bu yüzden iyiliğinizi geri aldığınızdan ve kendi derslerinizi minimumda tuttuğunuzdan emin olun. Ve evet — birinden daha iyi bilseniz bile bu geçerlidir. İncelikle daha fazlasını başarabilirsiniz.


1 Temmuz 2022 Cuma Yay Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Kendinizi daha zorlu durumlara sokarsanız, kendinize olan güveniniz artacaktır.


1 Temmuz 2022 Cuma Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Archer, güzel bir sabaha uyanacaksınız, çünkü Aslan ayı gezegeninizin yöneticisi Jüpiter’i öpüyor. Bu kozmik iklim, etrafınızdaki enerjiyi yükseltecek ve her köşede zarafet ve ilham görmenize yardımcı olacaktır. Bu titreşimler, kendiniz ve çevrenizdekiler için gerçekçi beklentileri koruduğunuz sürece daha iyi bir yarın hayal etmek için mükemmeldir. İmajınıza yatırım yapmak isteyebilirsiniz, ancak Mars ve Pluto arasındaki kare kare sayesinde alışverişten kaçınmak isteyebilirsiniz. Manevi bağlar bu öğleden sonra Luna’nın Venüs’e bir öpücük göndererek aşk ve romantizm için mükemmel bir atmosfer yaratmasıyla ortaya çıkabilir.


1 Temmuz 2022 Cuma Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bu, işlerin yavaş ama aynı zamanda tatlı göründüğü bir gün gibi görünebilir, Yay. Sizinle hiçbir ilgisi yokmuş gibi görünen şeyler hakkında çok fazla konuşma olabilir. Ancak sevdiğiniz kişiyle yemek yiyorsanız, bu size gerçekten bir yemeği sindirme fırsatı verir – ki bu iyi bir fikir olabilir. Uyum hüküm sürer ve mideniz bile sakin kalır.


1 Temmuz 2022 Cuma Yay Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Kendini değerli hissediyor musun, Yay? Çalışmanız inanılmaz, ancak Koç’taki Mars, Oğlak’ta geri giden Plüton ile kare açı yaptığında bunun için savaşmanız gerekebilir. Diğerleri yeteneklerinizi, vizyonunuzu ve yeteneğinizi kabul edecek. Ama bunun olmasına izin vermek zorunda değilsin. Ayakta durarak işinizin değerini bugün öne çıkarın. Hizmetlerinizin fiyatlarına bağlı kalın. Başkası için çalışırken borcunuzun ne olduğunu sorun. Bu transiti sonunda mal ve hizmetlerinizin fiyatlarını yükseltmek için bile kullanabilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.