Terazi Haftalık Burç Yorumları (27 Haziran – 3 Temmuz Haftası)

Terazi burcunun 27 Haziran – 3 Temmuz haftası için burç yorumları neler? Terazi burcunun 27 Haziran – 3 Temmuz haftası neler bekliyor? Terazi burcunun 27 Haziran – 3 Temmuz haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 27 Haziran – 3 Temmuz haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 27 Haziran – 3 Temmuz haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Terazi burcu 27 Haziran – 3 Temmuz haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 27 Haziran – 3 Temmuz Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesiden Çarşambaya, garip bir şekilde para meselelerine saplanmış durumdasınız. Belki yanlışlıkla dizüstü bilgisayarınızı düşürürsünüz ve yeni bir tane alarak tamir ettirmek için tartmanız gerekir. Ya da belki biri değerli bir şey ödünç alır ve geri vermez. Ya da belki yarı zamanlı bir işe girmeyi düşünüyorsunuz. Her ne ise, Perşembe ve Cuma günleri, siz ve arkadaşlarınızla parlak, çok boyutlu bir sanat projesi için planlar yaparken düşündüğünüz türden şeyler kadar eğlenceli değil. Bu hafta sonu otorite figürlerinden uzak durun. (Aşk hayatınız ne olacak, soruyorsunuz? Gelecek hafta!)


Terazi Burcu 27 Haziran – 3 Temmuz Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Neptün retrosu haritanıza çarparken ve günlük rutininizi ayıklarken, önümüzdeki birkaç hafta boyunca daha fazla kalma havasında olacaksınız. Bu duygular yeni ay sırasında daha da güçlenecek. Evren sizden gelecek için ne istediğinizi düşünmenizi isteyecek, bu da sizin yaptığınız ve istemediğiniz romantik partner türünü de içeriyor. Duygularınızı sıralarken enerji biraz ağırlaşabilir. Bu nedenle, ilerlemek için yolunuza gerçekçi bir şekilde yaklaşırken kendinize karşı ekstra nazik olmanız önemli olacaktır. Kişisel istikrarınızı bulmak önce gelmeli, romantizm ikincil bir öncelik olarak yerini almalıdır.

Haftanın başında hava biraz ağır gelse de, hafta sonu çok daha hafif bir enerjinin devralmasını bekleyebilirsiniz. Bu ay yerleşimi, haritanızın planlama ve günlük rutinleri yöneten bölümünü harekete geçirecek ve diğer tarafla iletişim kurarken tüm hedeflerinizi organize etmek için sizi benzersiz bir konuma sokacak. Bu süre zarfında sıkı çalışmanızın büyük getirileri olacak, ancak hedefleriniz üzerinde meditasyon yapmak için biraz zaman ayırmanız da önemli olacak ve evrenden yardım ve rehberlik istemeyi unutmayın!


Terazi Burcu 27 Haziran – 3 Temmuz Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Kariyerinizin tüm yönlerini nasıl besliyorsunuz Terazi?

Bu soruyu 28 Haziran Salı günü, Yengeç burcunda yeni bir ay, geri harekette olan Neptün ve Koç burcundaki Jüpiter’e kare açı yapan Yengeç burcunda Güneş olduğunda düşünün. Yeni ay nedeniyle önümüzdeki altı ay içinde mesleki gelişimde yeni bir döngü mümkün. Luna, kariyer yolunuzu beslemeye devam ederken statünüz, mirasınız ve başarılarınızla ilgilenmek için niyetler belirlemenize yardımcı olabilir. Ancak bunu nasıl yapacağınız başlangıçta bu kareye bağlı olabilir ve bu da kariyeriniz ve profesyonel taahhütleriniz arasında gerginliğe neden olur. Kariyer yolunuzdaki doğru unsurları genişletmek için düzenlemelerinizin ve çalışma ilişkilerinizin gidişatını ayarlarken herhangi bir duygusal tepkiselliği geri almanız gerekebilir. Neyse ki, Neptün istasyonları Balık burcunda geri giderken işinizde ve günlük iş rutininizde neleri ayarlayabileceğinizi daha iyi anlayabilirsiniz. Kariyerinizi geliştirmek için önümüzdeki birkaç ay içinde eksiklikleri kabul edin! Ardından birkaç gün sonra, Koç burcundaki Mars Oğlak burcundaki Plüton geri giderken iş-yaşam dengenizin gerginliğini hissedebilirsiniz. Hayatınız ve programınız üzerinde güç sahibi olun!


Terazi Burcu 27 Haziran – 3 Temmuz Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta aşk tam karşınızda olabilir.

Hafta, 27 Haziran Pazartesi günü, Mars’ın Koç’ta ve ilişkiler evinizin Kova’da Satürn’e altmış açı yapmasıyla başlıyor. Bir arkadaşınızla veya bir tanıdığınızla bir iş fırsatını tartışıyor olabilirsiniz ve onların size sevgi dolu gözlerle baktıklarını görebilirsiniz. Bu ilişkiyi tamamen yeni bir yöne götürmek istemeleri mümkün. Terazi, belki de bu yön değişikliğine açıksınız, bu yüzden bugün işaretleri izleyin. Satürn dahil olduğunda, sinyaller oldukça ince olabilir.

28 Haziran Salı günü, Güneş Yengeç burcunda ve kariyer eviniz Jüpiter Koç burcunda kare açı yapıyor. Bugün bir toplantıdan sorumlu olabilirsiniz. İnsanlar sizden lider olmanızı bekliyor. İş yerinde terfi istemek için iyi bir zaman. Ve bazı Terazi yerlileri, bir otorite figüründen bir ödül veya çok olumlu bir tanıma alabilirler. Bir işiniz varsa, genişleme planlarını tartışmak için bir şirket toplantınız olabilir. Bir pazarlama kampanyasının ana hatlarını oluşturmak için teğmenlerinizi bir araya getirebilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.