Terazi Haftalık Burç Yorumları (20 Haziran – 26 Haziran Haftası)

Terazi burcunun 20 Haziran – 26 Haziran haftası için burç yorumları neler? Terazi burcunun 20 Haziran – 26 Haziran haftası neler bekliyor? Terazi burcunun 20 Haziran – 26 Haziran haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 20 Haziran – 26 Haziran haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 20 Haziran – 26 Haziran haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Terazi burcu 20 Haziran – 26 Haziran haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 20 Haziran – 26 Haziran Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi ve Salı günleri iyi bir dinleyici olmaya çalışıyorsunuz, ancak gerçek dünyadaki insanlarla konuşmalarınız, kendi kafanızda oluyormuş gibi görünen tüm konuşmalar nedeniyle karmaşıklaşıyor. Aklınızın arkasındaki o dırdırcı sesin hiçbir şeyi dikte etmesine izin vermeyin. Bu sadece arka plan bulanıklığı. Çarşambadan Cumaya, hatırlanması gereken gerçek günlerdir. Sadece süper romantik ve süper yüksek enerjili değiller, aynı zamanda entelektüel olarak da uyarıcılar. Onları ifade etmeye çalışarak, estetik değerleriniz keskin bir şekilde odak noktasına gelir. Konuşmak için büyüleyicisin. Ancak bu hafta sonu bir erteleme.


Terazi Burcu 20 Haziran – 26 Haziran Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Yıldızların dikkat çekmek veya hayranlık uyandırmak için lehinize döndüğü haftanın ilk yarısında eşyalarınızı çalmanın tam zamanı. Salı ve Çarşamba günleri inanılmaz çekici olacaksınız. İnkar edilemez sosyal becerilerinizi iyi kullanın. Bu, yakınlaşmak istediğiniz biri üzerinde bir izlenim bırakmak için mükemmel bir fırsat.

Halihazırda biriyle birlikteyseniz, sizi rahatsız eden bazı konular hakkında kalpten kalbe sahip olmak her zamankinden daha erişilebilir olacaktır. İhtiyacınız olanı istemekten korkmayın; Kapalı ağız doymaz Terazi. Memnun etmek için uğraşmanın zamanı değil. Bunun yerine, almaya açık olmaya odaklanın. Şimdi, fazladan bir doz ilham gerektiren yaratıcı arayışlar için de iyi bir zaman.

Perşembe gününden itibaren yönetici gezegeniniz Venüs’ü sevmek size yukarıdan bir kutsama gönderecek. Her zamankinden daha romantik hissedeceksiniz ve kendinizi sanat veya müzik yoluyla yaratıcı bir şekilde ifade etmeye istekli olacaksınız. Aşk sesleriyle dolu bir çalma listesi oluşturarak harika işitme duyunuza dokunun. Bu günlerde yeni bir ilişki çiçek açabilir veya mevcut bir ilişki derinleşebilir. Cumartesi, sosyal hayatınla dalga geç; bu bir patlama! Romantizm yoğundur ve konuşma kolayca akar.


Terazi Burcu 20 Haziran – 26 Haziran Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Terazi, bu hafta paylaşılan varlıklarınızı, kaynaklarınızı, borçlarınızı ve kredilerinizi gözden geçirmek için yaklaşan geçişleri kullanmalısınız.

19 Haziran Pazar günü Boğa burcundaki Venüs Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yaptığında, günlük iş hayatınızda ne kadar güç veya kaynak kullandığınızı bir düşünün. Neptün’ün yakalanması zor enerjisinin sizi silahsızlandırmadığını. İşinize daha fazla değer ve istikrar getirmek için emrinizde ne olduğunu düşünmek için bu altmışlığı kullanın. Çalışma ortamınızda veya programınızda herhangi bir ayarlama yapmanız gerekiyorsa, bunu ertesi gün Balık burcundaki son çeyreğin altında yapın. Ay açılmaya devam ederken, Merkür İkizler’deyken Jüpiter Koç’tayken, fikirlerinizi iş arkadaşlarınızla paylaşmaktan heyecan duyabilirsiniz. Geniş ve patlayıcı olan altmışlık, profesyonel yolculuğunuzda bağlılığınızdan nelerin geleceği hakkında olumlu konuşmanız için sizi teşvik eder. 21 Haziran Salı günü güneş Yengeç burcuna girdiğinde bu fikirleri daha da geliştirebilirsiniz. Yengeç sezonu, kariyerinizi, profesyonel itibarınızı ve başarılarınızı sezgisel olarak önemsemek için mükemmel bir zamandır. İyi şeyler geliyor!


Terazi Burcu 20 Haziran – 26 Haziran Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta fark ediliyorsunuz.

Hafta, 19 Haziran Pazar günü, İkizler burcundaki güneşin haritanızın en üstünde yer almasıyla, Oğlak burcundaki Plüton ve yetiştirme eviniz ile 150’lik açı yapmasıyla başlıyor. Bugün bazı içsel çatışmalar yaşıyor olabilirsiniz. Ayağa kalkma ve sayılma, sahnede görülme veya kendi başarınızı neşelendirme fırsatınız var, ancak bu, yetiştirilme şeklinize aykırı olabilir. Görülmekten oldukça utangaç hissederek büyümüş olabilirsiniz. Günümüz dünyasında, genellikle kendi kendinizin en iyi savunucusu olmanız gerekir. Artık seçilmeyi bekleyemezsin Terazi. Kendinizi seçmelisiniz. Bu sizi konfor alanınızın dışına çekebilir, ancak kesinlikle buna değecektir.

20 Haziran Pazartesi günü, Merkür’ün İkizler’deki Jüpiter’i Koç’ta ve sizin ilişkiler evinizde altmışlık açı yaptığında, enerji önemli ölçüde iyileşir. Bir arkadaş veya tanıdık size beklediğinizden daha fazla destek göstermek için adım atabilir. Bir iş sorusu veya kişisel bir sorunla ilgili size yardımcı olabilirler veya potansiyel bir ilişki için tanışmanızı istedikleri birileri olabilir. Bazen oldukça bağımsız olmayı seversiniz, ancak bugün sizi önemseyen birinden bir hediye alabilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.