Terazi Haftalık Burç Yorumları (13 Haziran – 19 Haziran Haftası)

Terazi burcunun 13 Haziran – 19 Haziran haftası için burç yorumları neler? Terazi burcunun 13 Haziran – 19 Haziran haftası neler bekliyor? Terazi burcunun 13 Haziran – 19 Haziran haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 13 Haziran – 19 Haziran haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 13 Haziran – 19 Haziran haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Terazi burcu 13 Haziran – 19 Haziran haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 13 Haziran – 19 Haziran Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Bu haftanın başlarında, zihninizi her türlü yeni fikirle meşgul eden harika bir enerji patlaması hissedeceksiniz. İyi tanımadığınız, hatta hiç tanımadığınız insanlara ulaşmak için harika bir zaman. Çarşamba ve Perşembe, özellikle işyeri dramasıyla uğraşmanız gerekiyorsa, yavaş olabilir. Başa çıkacaksın, ama başka bir yerde olmayı tercih edeceksin. Bu hafta sonu için en yakın arkadaşlarınızla büyük planlar yapın. Bir yolculuğa çıkma veya bir patlama partisi zamanı mı? Sen yargıç ol.


Terazi Burcu 13 Haziran – 19 Haziran Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Hayat son zamanlarda senin için bir parti oldu! Güzel zamanlar, haftanın çoğunu eski arkadaşlarınızla ve belki bir ya da iki sevgilinizle yeniden bir araya gelerek geçireceğiniz Aslan mevsiminde devam eder. İletişim gezegeni Merkür, 13 Haziran’da Güneşinizle uyum sağlayarak kaplıca gecelerinde tam istediğiniz gibi dans etmenize ve flört etmenize izin veriyor. 14 Haziran’daki dolunay, size en yakın arkadaşlıklarınızdaki temel sorunları çözme fırsatı sunuyor. Ya başkaları için orada olmadığınızı fark edeceksiniz ya da arkadaşlarınız ihtiyaç duyduğunuz anda sizin için adım atmıyor.

Ne olursa olsun, kesinlikle gözlerinizi açmaya hizmet edecek ve sizi insanları net bir şekilde görmeye zorlayacaktır. Dolunay, odağı yeniden sizin için sağlıklı olan ilişkilere kaydırmanıza izin verir. Adil olmayı seviyorsunuz, ancak adalet dersinin bir parçası, ilişkilerde kendi ihtiyaçlarınız için ayağa kalkmayı öğrenmektir – bu nadiren yaptığınız bir şeydir, Terazi! Önümüzdeki hafta, bunun sizin için nasıl göründüğünü gerçekten yansıtma şansı verecek.


Terazi Burcu 13 Haziran – 19 Haziran Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Mali açıdan bol bir hafta olabilir, Terazi!

Merkür İkizler’e geri döndüğü ve 13 Haziran Pazartesi günü başlayan gölge sonrası dönemin son aşamasına geçtiği için kariyer yolunuzu etkileyebilecek öğrenme veya seyahat etme fırsatlarını gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Ne yapmak istediğinize karar vermek Ertesi gün Yay burcundaki dolunay uzun süren konuşmaları veya konuları tamamladığı için do oldukça hızlı gelebilir. Ama ay tutulması sırasında dürtüsel bir karar vermemeye çalışın! Haftanın ilerleyen saatlerinde, Venüs Boğa’daki kuzey ay düğümüyle kavuştuğunda, ortak kaynaklarınız, varlıklarınız, finansmanınız, yatırımlarınız ve hatta borcunuzla her şeyin nihayet bir araya geldiğini hissedebilirsiniz. Bolluk kaderdir, bu da bazı yatırımların ödemeye başladığını veya tünelin sonunda ödenmesi gereken kalan borçlarla birlikte ışığı görebileceğiniz anlamına gelir. Ancak 18 Haziran Cumartesi günü Venüs, Satürn’ün Kova burcunda geri hareketine geçtiği için oraya giden yol net olmayabilir. Tutku projeleri ve fikirlerinize yaptığınız yatırımları yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Profesyonel fikirlerinizi hayata geçirirken harcamalarınızı istikrarlı olacak şekilde ayarlayın.


Terazi Burcu 13 Haziran – 19 Haziran Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta fikirleriniz şekilleniyor.

Hafta 14 Haziran Salı günü Yay burcundaki dolunayla başlıyor. Evrak işleri büyük ihtimalle aklınızda. Hayatınızdaki fazla kağıtları dağıtıyor, parçalıyor, dosyalıyor ve atıyor olabilirsiniz. Fotoğrafları ve önemli belgeleri tarayarak muhtemelen kağıtsız kalıyorsunuz. Bu aynı zamanda bir iş sözleşmesi veya büyük bir satın alma sözleşmesi imzalayabileceğiniz bir zamandır. Yay burcu ile tereddüt etmeden atlamak isteyebilirsiniz, ancak Terazi, imzalamadan önce iyice okumayı bilecek kadar ihtiyatlısınız.

16 Haziran Perşembe günü iki yön var. İkizler’deki güneş, Kova’daki Satürn’ü ve yaratıcılık evinizi üçgenler. Kafanızdaki bir tasarımı bir çalışma planına dönüştürdüğünüzde artık fikirler sağlamlaşıyor. Bu, 3 boyutlu basılı bir prototip oluşturmaktan, yüksek lisans derecenizi almak için geri dönmek için bir program yazmaya kadar her şey olabilir. Bu, yalnızca bir düşünce olan bir şeyi alıp bir akış şeması, zihin haritası veya çalışma modeli oluşturabileceğiniz bir zamandır. Bir fantezi uçuşu yapın ve onu gerçeğe dönüştürmek için yeterince düşünün ve düşünün. Bunu yapmak için fazlasıyla yeteneklisin.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.