Terazi Burç Yorumları 29 Haziran 2022

Terazi burcunun 29 Haziran 2022 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Terazi burcunun 29 Haziran 2022 Çarşamba günü neler bekliyor? Terazi burcunun 29 Haziran 2022 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 29 Haziran 2022 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 29 Haziran 2022 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Terazi burcu 29 Haziran 2022 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

29 Haziran 2022 Çarşamba Terazi Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bugün içgüdülerinize güvenin – kendi gözlerinize güvenemiyor gibi görünseniz bile. Her şey göründüğü gibi olmayabilir ve (dedikleri gibi) parıldayan her şey altın değildir.


29 Haziran 2022 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün duygularınızla birine güvenin – iyi, kötü ve savunmasız.


29 Haziran 2022 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi, güneş genişleyen Jüpiter ile karşı karşıya gelirken, aşk hayatınız bugün size bunaltıcı gelebilir. Bu kozmik iklim, hayallerinizi gerçekleştirmenin beraberinde gelen laneti de beraberinde getirerek, dilediğiniz hayatı gerçeğe dönüştürmek için fazla mesai yapmanıza neden olabilir. Neyse ki, işe odaklanmak duygularınızı demirlemenize yardımcı olabilir, ancak fiziksel ihtiyaçlarınızı dinlediğinizden ve vücudunuzun dinlenmesi gerektiğinde mola verdiğinizden emin olmak isteyeceksiniz. Günün erken saatlerinde Luna’nın devrim niteliğindeki Uranüs ile akşam geç saatlerde bağlantı kurduğunda, sizi bulan herhangi bir korkudan kurtulma şansınız olacak.


29 Haziran 2022 Çarşamba Terazi Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Dönüşüm, bugün Yengeç burcundaki Uranüs’ün Boğa burcunda altmışlık açı yapması kadar ani olabilir. Beklenmedik yatırımlar aniden meyvelerini vererek beklenmedik kayıp ve kazançlara neden olabilir. Terazi, bir varlık veya kaynak kariyer yolunuzda rol oynayabilir. Ne olursa olsun, bu nedenle kendinizi spot ışığında bulabilirsiniz. Olumlu bir ışıktaysa, endişelenecek bir şey yok! Ancak bir kayıp için tanınıyorsanız, istikrarı sağlamak için çeşitli çözümler önermek için altmışlığın hızlı temposunu kullanabilirsiniz.


29 Haziran 2022 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Top senin sahasında, Terazi. Ay, Yengeç ve dünyadaki otorite, itibar ve kamusal kişilikle ilgili otoriter onuncu eviniz aracılığıyla parıldamaya devam ediyor, ancak eş zamanlı olarak seks, birleşme ve paylaşılan kaynaklarla ilgili sekizinci eviniz aracılığıyla bugün özgürlüğü seven Uranüs ile uyumlu hale gelecek. Sen ve/veya özel biri çıkmak istiyor musun? Merakla beklenen bir son veya mevcut ilişkinizde gerçekleşmesi gereken bir dönüşüm hakkında sezgisel isabetler alıyor olabilirsiniz. Bu, özellikle günümüzün ay-Plüton karşıtlığı düşünüldüğünde doğrudur, çünkü iç ve dış realitenin onuncu ve dördüncü evlerini sallayacaktır.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.