Terazi Burç Yorumları 28 Haziran 2022

Terazi burcunun 28 Haziran 2022 Salı günü için burç yorumları neler? Terazi burcunun 28 Haziran 2022 Salı günü neler bekliyor? Terazi burcunun 28 Haziran 2022 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 28 Haziran 2022 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 28 Haziran 2022 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Terazi burcu 28 Haziran 2022 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

28 Haziran 2022 Salı Terazi Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Enerjinizi diğer insanlara, özellikle de bir randevuya veya diğer yoğun bir bağlantıya odaklamak için gerçekten iyi bir zaman. Romantik bir ilişki içindeyseniz, hazırsanız işleri daha derine götürün.


28 Haziran 2022 Salı Terazi Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün gözünüzü korkutan biri veya bir şey ilginizi çekecek – araştırın!


28 Haziran 2022 Salı Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bugün Yengeç burcuna giriyor ve masaya hassas bir enerji getirirken, içinizdeki ve çevrenizdeki insanların duygularını güçlendiriyor. Bu ay yerleşimi altında ruh hali değişimleri nadir olmasa da, profesyonel hedeflerinize odaklanmak oldukça temel ve terapötik olacaktır. Bu arada, Venüs ve Jüpiter arasındaki tatlı bir bağlantı, aşk hayatınıza uğurlu bir enerji seli getirecek, derin bağların ve ruh eşi bağlantılarının yolunu açacak. Bekarsanız ve aşk peşindeyseniz, özel biriyle tanışabileceğiniz için kabuğunuzdan kurtulmanın yollarını arayın. Bu geceki yeni ay, önümüzdeki altı ay için kariyer hedeflerinizi belirlemenizi isteyecek.


28 Haziran 2022 Salı Terazi Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Kariyer yolunuza bakma zamanı, Terazi, şimdi Yengeç burcundaki yeni ay duygusal olarak hareketli bir döngüye başlıyor. Önümüzdeki altı ay boyunca, profesyonel mirasınızı beslemelisiniz. Arzu ettiğiniz itibara uyum sağlamak ve başarınıza inanmak, kariyerinizde liderliği ele geçirmek için duygusal olarak yatırım yapmanıza yardımcı olacaktır. Bu profesyonel ay döngüsü ortaya çıkarken, Neptün de Balık burcunda geri harekette bulunur. Şu andan yıl sonuna kadar Neptün retrosu, işinizin arkasındaki gerçeklere ışık tutuyor. İş yerinde sınır eksikliği ve kaçış eğilimleri ortaya çıkacak!


28 Haziran 2022 Salı Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Terazi, hem kişisel hem de profesyonel yaşamınızda içeri girmeye ve liderliği ele geçirmeye çağrılıyorsunuz. Bu özellikle, bugünün Yengeç burcundaki yeni ayı göz önüne alındığında, otorite, kariyer ve kamu kişiliğiyle ilgili onuncu evinize doğurganlık ve yeni başlangıçlar getirdiğinizde geçerlidir. Ancak, üstlerinize yaslanmanın ve olaylara geleneksel bir bakış açısıyla bakmanın ortasında, göksel hükümdarınız Venüs, ilişki sektörünüzde şanslı Jüpiter ile uyumlu olacaktır. Bekar ya da aşık olun, büyük ihtimalle romantik bir ilgiye yepyeni bir yoldan yaklaşıyorsunuz ve kozmosun sizi tam olarak yapmaya çağırdığı şey de bu. Zihninizi açın ve büyük resmi düşünün.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.