Rüyada Kaçırılmak

ruyada-kacirilmak-img

Bu rüya tamamen kontrol ile ilgilidir – başkalarının hayatınızın hızını belirlediğini ve sizi bir şekilde kontrol ettiğini gösterir. Hapsedilme duygusu, sevilmediğini hissetme deneyimiyle doğrudan ilişkilidir. Tipik olarak, bu tür rüyalar uzaylıları içerebilir veya alternatif olarak bir adam kaçıran tarafından kaçırılabilir. Pek çok sıra dışı rüya vardır, ancak rüya temasının dayanağı sizseniz veya birisinin iradesi dışında götürülüyorsa, rüya sinir bozucu olabilir. Özellikle de şiddet hayal ediyorsanız, bu ruhsal olarak çok çeşitli anlamlara gelebilir. Rüyalarımız endişe, depresyon ve duygusal travmayı gösterebilir. Burada rüyayı deşifre etmene yardım ediyorum.

Birinin veya başka bir şeyin insafına kalmak, örneğin kaçırılmak gibi, hayatınızda, iş ilişkilerinizde veya başka herhangi bir şekilde olayların kontrolden çıktığının bir işaretidir. Uyanma hayatınıza, hayal kırıklığı olarak algıladığınız şey hakim olabilir. Bilinçaltınız, hedeflerinize odaklanmanın ve potansiyelinizi öngörmenin ne kadar önemli olduğunu size hatırlatıyor.

Kaçırma rüyasının genel anlamı nedir?

Ruhsal olarak konuşursak, kaçırılma rüyası başkaları tarafından kontrol edilmekle ilgilidir, gelecekte karşılaşacağınız zorlukların üstesinden gelmek için duygusal olarak büyümeniz gerektiğini anlamak önemlidir. Bir şekilde, şekil veya form ele geçiriliyorsunuz ve bu kontrol sizi bilinçaltı zihninizi etkilemeye başlayacak noktaya kadar etkilemeye başlıyor. Bu rüya, iradeniz dışında bir güç tarafından ele geçirildiğiniz anlamına gelir; bu nedenle, rüyanın anlamı basitçe şudur – bu gerçek. Bu rüya yaygındır, Birleşik Krallık ve Amerika’daki en iyi 100 rüyada yer alır ve genellikle hayatınızda bir kriz noktasına işaret ettiği için genellikle bir kabus olarak adlandırılır – burada hiçbir çözümünüz yok gibi görünüyor.

Rüyada kaçırıldığını görmenin manevi anlamı nedir?

Açıkçası, bu rüya bitkinlik ve hayattaki olaylarla başa çıkamama hissini uyandırdığı için rahatsız edicidir. Bu rüyadan, uyanıkken kendinizi terk edilmiş veya birileri veya bir durum tarafından kaçırılmış hissettiğiniz bir alanı deneyimlediğiniz açıktır. Çoğu zaman bu rüya bir iş durumuyla bağlantılıdır. Ruhunuzun yaralandığını hissettiğiniz için son zamanlarda hayatınızda meydana gelen olayları analiz etmeniz gerekiyor. Buradaki mesaj, deneyimlediğiniz herhangi bir çatışmanın üstesinden gelmeye çalışmanıza neden olan durumları araştırmaya başlamaktır.

İlerlemek için en faydalı değişiklik, başkalarıyla olan durumlara yaklaşımınız konusunda öznel olmanız gerektiğidir. Uyanık hayatınızdaki pratik konulara bakmaya odaklanırsanız, bu, karmaşık durumların arka planını anlamanıza ve böylece en iyi yaklaşımı bulmanızı sağlayacaktır. Yardım isterseniz bir başkasından bir çözüm sunulacaktır. Belki de hayatta bulunduğunuz yere gelmek için çok çalıştığınızı, projelerinizi ve rutininizi sevdiğinizi hissediyorsunuz ama artık devam etme zamanının geldiğini biliyorsunuz.

Rüyada kaçırıldığını görmek ne anlama gelir?

Eğer kaçırılıyorsanız, bu rüya genel olarak hayattaki koşullarınızın kontrolünün sizde olduğuna ve şu anda mali konularda bazı durumların zorlaştığını hissettiğinize işaret eder. Rüyanızda kaçırıldığınızı gördüyseniz ve bu deneyim korkunç veya tatsızsa, bu, etrafınızdaki ilişkilerin uyanık yaşamınızda size zorluk çıkarıyor olabileceğini gösterir. Geri çekilme ve ileriye dönük ne istediğinizi düşünmeye başlama zamanı. O büyük hızlı araba gerçekten sana ilham veren bir şey mi yoksa arkadaş çevreni genişletmek mi istiyorsun? Mağdursanız ve kaçırıldıysanız veya soyulduysanız, muhtemelen otoriteyle ve ne yapacağınızın söylenmesiyle ilgili bir sorununuz var, bu nedenle insanların nasıl davrandıklarını, sosyal zarafetlerini ve bunu yapabilmek için yapmaları gereken şeyleri düşünmelisiniz. seninle daha iyi çalış Bunu özetlemek gerekirse, değişiklik yapmanın ve sizi üzen durumdan kurtulmanın ve bu değişikliği bugün – hatasız bir şekilde gerçekleştirmenin zamanı geldi!

Rüyada kaçırılıp başının kesilmesi ne anlama gelir?

To dream that you have been abducted and then you are beheaded generally indicates that you are going to suffer some minor failure in the near future. If you witness other people being beheaded then an engagement or pleasurable event is likely to be canceled. This is not a positive dream and may also indicate minor misfortune. If you are abducted and find yourself in a dungeon or basement then this dream shows that you’re likely to struggle with affairs of the heart.

Rüyada kaçırılıp zindana atıldığını görmek ne anlama gelir?

Bir kadın için, karanlık bir zindan görürseniz, kariyeriniz / veya çalışma durumunuzla ilgili olarak onurunuzu kaybetmeniz olasıdır. Çocuklarınızın kaçırıldığını görmek, çevrenizdeki dünyayı bu şekilde gördüğünüzü, konfor bölgenizi genişleten bir durumun size empoze edildiğini gösterir. Bir işe bağımlı olmanın nedenlerini yeniden değerlendirmeniz gerekebilir. Başkaları (aileniz gibi) tarafından kaçırılıyorsanız, bu, ileride mali durumunuzu halletmek için umutsuz önlemler almanız gerekebileceğini gösterir. Rüyanız fidye içeriyorsa, bu, herhangi bir zorluğun üstesinden gelmek için içinizde güce sahip olduğunuzu gösterir.

Rüyada uzaylılar tarafından kaçırıldığını görmek ne anlama gelir?

Uzay gemilerine ve uzaylı varlıklara inanıyorsanız, rüyada kaçırılma, kendi duygu ve duygularınızı tetiklemiş olması muhtemel bir olaya işaret ediyor olabilir. Yaşlandıkça ruhsal olarak büyür ve gelişiriz ve uzaylıları hayal etmek, başka biri tarafından bir şeyler yapmaya zorlandığınızı hissettiğiniz anlamına gelir. Uzaylı kaçırma rüyaları genellikle kabuslardır ve uyanık yaşamda kendi iç çatışmanızı tasvir edebilirler. Rüyada uzaylı kaçırmanın anlamını okumak için lütfen burayı tıklayın. Rüyada kendi isteğin dışında bir güç tarafından kaçırıldığınızı veya kaçırıldığınızı veya başkalarını kaçırdığınızı görmek.

Rüyada başkasının kaçırıldığını görmek ne anlama gelir?

Günlük hayatımızda sıklıkla meydana gelen aşırı iş yükü olgusunu anlamak, geceleri gördüğünüz kabusların sayısını azaltmanıza yardımcı olabilir. Rüyadaki travmatik olaylar, uyanık hayatınızdaki nispeten normal olaylarla doğrudan ilişkilidir, bu rüyanın diğer önemli faktörü, sizi hayatta makul bir şekilde neyin altüst ettiğini anlamanız gerektiğidir. Rüyanızda herhangi bir yaralanma veya işkence görüyorsanız, bu, gelecekte zor sonuçlarla yüzleşme yeteneğinizle bağlantılıdır. Rüyada suç işlemiş biriyle birlikte olmak , yakın bir gelecekte çevrenizdeki kişiler tarafından taciz edilme ihtimalinizin yüksek olduğuna delalettir. Çevrenizdeki arkadaşlıkları önceden geliştirmeye çalışmak önemlidir.

Rüyada birini kaçırmak ne anlama gelir?

Bir suçtan hüküm giydiyseniz (örneğin adam kaçırma) bu, gelecekte bir aile üyesi tarafından baskı altında ve güçsüz hissedebileceğinizi gösterir. Mağdursanız, bu, iş yerinde karmaşık ve anlaşılması zor bir proje bulma olasılığınız olduğunu gösterir. Hırsızlar tarafından veya bir soygunun parçası olarak kaçırıldıysanız, bu rüya çevrenizde gelecekte hayatınızın önemli bir bölümünü mahvetmesi muhtemel tehlikeli düşmanlarınız olduğunu gösterir. Hayatında sana zarar vermeden önce dikkatli olman gereken insanlar olduğunu fark etmen önemlidir.

Rüyada kaçırılıp tecavüze uğramak ne anlama gelir?

Rüyada kaçırıldığınızı ve tecavüze uğradığınızı görmek, arkadaşlarınızın sıkıntısı karşısında büyük ihtimalle şok olacağınızı gösterir – onların kartlarında zor zamanlar vardır. Genç bir kadınsanız, aşk hayatınızda bazı küçük sorunlarla karşılaşmanız muhtemeldir. Kaçıranlar tutuklanırsa, bu olumlu bir alâmettir. Uyanma hayatınızda değişiklik yapma arzunuz varsa, o zaman bu rüya başarısızlık korkusu olmadan bunu yapabileceğinizi gösterir. Rüyada polis görmek , gelecekte herhangi bir rekabeti başarılı bir şekilde geride bırakacağınıza delalettir. Kaçıranlarınız tutuklanırsa, bu size finansal bir fayda sağlama olasılığı olan bir ilişkiye katılacağınızı gösterir.

Rüyada cezaevine götürülmek ne anlama gelir?

Rüyada bir hapishaneye götürülürseniz, bir iş/ekip durumunda başkalarına nasıl yaklaştığınızı düşünmeniz gerekir, çünkü oldukça etkileyici olabilir ve insanları rahatsız edebilirsiniz. Rüyada kaçırıldığını ve ardından idam edildiğini görmek, başkalarının dikkatsizliğinden dolayı talihsizlik yaşama olasılığınız olduğunu gösterir – işte zorluklar yaşadıysanız bu tipik bir rüyadır.

Kaçırılmanın genel rüya yorumu nedir?

Kaçırıldığınız bir rüya, işte veya evde biri tarafından manipüle edildiğini hissettiğinizin bir işaretidir. Genellikle bir kişinin kurallarına uymadığınızda veya ilişki gergin olduğunda ortaya çıkar. Ayrıca hayatınızın bir yönünün kontrolünü kaybettiğiniz ve hayatta gerçekten ne istediğinizi keşfetmeye can attığınız anlamına da gelebilir. Bir rüyada kaçırılmak genellikle oldukça nadirdir, ancak yine de endişe verici olabilir. Bu rüya tamamen kontrol ile ilgilidir. Kendinizin kaçırıldığını ve tüm rüyanın tatsız olduğunu görmek, kendi duygularınızda kapana kısılmış olabileceğinizi gösterir. Kalbinizin kafanızı yönetmesine izin verdiğiniz gerçeği olabilir.

Rüyada tanımadığı biri tarafından kaçırılmak ne anlama gelir?

Rüyanızda bir yabancının sizi kaçırdığı bir rüya biraz korkutucu olabilir! Böyle bir rüya gördüğün için üzgünüm ve anlamını araştıracak kadar güçlü hissediyorsun. Bu rüya, kendinizi keşfetmeye çalıştığınızın bir işaretidir. Belki yakın geçmişte, zorlayıcı şeyler buldunuz? Bu tür rüyalar genellikle stres altındayken ortaya çıkar. Hayatta, ilerlemekte daha fazla zorluğa ve hayatınızda sorunlara neden olacak sorunlar olabilir. Gelecekte daha karmaşık bir zorluğa yol açacak ve yaklaşmakta olan sorunlarınızın üstesinden gelmek için hayatta birçok şeyin üstesinden gelmeniz gerekecek. Hepsi kaybolmadı! Bu rüya Sigmund Freud’a göre korkutucu olsa da, bu tür rüyalar sadece korkularınızın ve endişelerinizin bir yansımasıdır. Bu rüyada silahla veya silahla kaçırılan kişi sizseniz, güvendiğiniz birinden tatlı sözlerle veya yalan bir sözle tuzağa düşme ihtimalinizin yüksek olduğuna işarettir. Kişi, sizden yararlanmak için güvenen doğanızı ve saflığınızı kullanacak. Silah zoruyla kaçırılmak başkalarıyla ilgili bir soruna işaret eder, ileride küçük bir çatışma yaşayabilirsiniz.

Rüyada oğlunun veya kızının kaçırıldığını görmek ne anlama gelir?

Rüyada bir kızın veya oğlunun kaçırıldığını görmek, sizi önemseyen veya sevenlere tam bağımlılıktan kaçınma eğiliminizin bir yansımasıdır. Hayattaki sorunların tırmandığını hissederek kendinize yarardan çok zarar veriyor olabilirsiniz. Kendinizi güvensiz hissettiğiniz için şu anda içinde bulunduğunuz bir ilişkide sorunlar olabilir ve bu nedenle gerçek duygularınızı paylaşmaktan kaçınıyorsunuz. Küçük kızınızın ya da erkek çocuğunuzun böyle bir rüyada kaçırılması oldukça endişe verici olabilir. Uyanık hayatımızda, normalde istikrarlı bir ilişkide sağlanan güvenliği, sıcaklığı ve rahatlığı açıkça özlediğiniz anlamına gelir. Derinlerde bir yerde, aynı zamanda başkalarının da sizi sevmesini arzuluyorsunuz; kendine güvenip onları kendine yaklaştıramazsın. Kızınızın veya oğlunuzun kaçırıldığını görmek ve buna tanık olmak, çok önemli bir ilişkide büyük bir hata yaptığınızın ve bunu sürdürmek için her şeyi yapacağınızın bir göstergesidir. İlişkinize dikkat etmeniz gerektiğine dair bir uyarı olan bir rüyadır ki; hayatta neyi kaçırdıysan onu alırsın.

Rüyada kızının bir erkek tarafından kaçırıldığını görmek ne anlama gelir?

Soğuk terler içinde uyandığımız rüyalar bunlar. Kaygılı bir rüyadır. Rüyada kızınızın bir erkek tarafından kaçırıldığını veya sizden alındığını görmek oldukça sık görülen bir rüyadır, rüya psikoloğu açısından bu rüyalar sizin uyanma hayatındaki endişeleriniz ve oğlunuz veya Kızın rüya sırasında herhangi bir fiziksel acıyla karşılaşması genellikle duygusal acının uyanma hayatındaki bir yansımasıdır. Duygusal acı hissettiğiniz anlamına gelebilir, genellikle bu tür rüyalar oğlunuz veya kızınız için hissettiğiniz kendi bastırılmış sevginizin bir yansımasıdır. Çocuklarımız büyüdüğünde böyle bir rüya görmek çok yaygındır.

Rüyada oğlunun bir adam tarafından kaçırıldığını görmek ne anlama gelir?

Neden rüya gördüğümüzü kimse bilmiyor ve rüya durumunda oğlunuzun kaçırıldığını görmek oldukça yaygın. Evet, oldukça endişe verici olabilir – özellikle de adam bilinmiyorsa. Genellikle oğlunuzun büyümesi, yaşamın çeşitli aşamalarına gelmesi ve yuvadan ayrılmasından endişe duyduğunuzu gösterir. İlginçtir ki çocuklarım olmadan önce hep köpeğimin kaçırıldığını hayal ederdim. Köpeğim özünde benim vekil çocuğumdu. Çocuk sahibi olduktan sonra hep rüyamda çocuklarımın kaçırıldığını, uyandığını ve dehşete düştüğünü görürdüm ama bu sadece bir endişe rüyası.

Rüyada oğlunun veya kızının kadınlar tarafından kaçırıldığını görmek ne anlama gelir?

Rüyada çocuğunuzun bir kadın tarafından kaçırıldığını görmek , hayatınızdaki birçok zorluktan dolayı hayatınızdaki bazı problemler veya sorunlarla baş edemediğinize işarettir. Başka bir kadının “anne” olması için rüyadaki çocuğunuz bir uyarı işaretidir, kendi ihtiyaçlarınızı göz ardı edecek kadar sorunlarla boğuştuğunuz anlamına gelebilir. Hayatınızdaki birçok sorumluluk, başkalarına, özellikle de yakın ailenize yaklaşmanızı imkansız hale getiriyor. Ailenizin ihtiyaçlarını ön planda tutmalısınız, aksi takdirde diğer sorumluluklarınız pahasına onları kaybedersiniz.

Rüyada kaçırılıp rehin tutulmak ne anlama gelir?

Rüyada kaçırıldığını ve rehin tutulduğunu görmek, hayatınızın kontrolünü elinize alamadığınızın ve bu nedenle işlerin olması gerektiği gibi gitmediğinin bir tezahürüdür. Kendine zarar verme alışkanlıklarına düşkün olabilirsin ya da kendini başkasının iradesine bırakmış olabilirsin ve bu, aksi takdirde basit hayatına çok fazla zarar veriyor. Tüm sorunlarınızın nedeninin tam olarak ne olduğunu belirleyebilecek rüyada sunulan diğer sembollere bir göz atmaya çalışın.

Rüyada kaçırıldığını ve sonra kaçtığını görmek ne anlama gelir?

When kidnapped in your dream, it will emit feelings of restrictions, limitation and be trapped. That could be what you are exactly going through, and thus, it is registered in your subconscious, and this has resulted in your dream. Your family and peers could be trying to control your actions or decisions, and it is making you unhappy. Alternatively, such a dream could be implying that you are feeling alienated from your loved ones because there are some disagreements that exist between you and them. They could be trying to force you to be the old you again – yet you are comfortable with the new you while they are struggling to learn how to handle your new outlook. It is a dream which denotes that you need spiritual knowledge and wisdom to survive in your current circumstances. You need to develop self-assurance and evaluate your principles to discover yourself and help others to learn to cope with you.

Rüyada ev tutsağı olup sonra kaçmak ne anlama gelir?

Rüyada evde esaret altında olduğunuzu ve ardından kaçtığınızı görmek, hayatınızda, özellikle iş yerinizde veya yetişkin sorumluluklarınız konusunda can sıkıntısı veya zayıflık duyguları yaşamakta olduğunuza delalettir.

Günlük aktivitelerinizin monotonluğu sizi deli ediyor olabilir ve bu nedenle esaret altında olduğunuzu hissediyorsunuz. Bu senaryoda kaçmak, hayattan bir çıkış yoluna ihtiyacınız olduğunun bir işaretidir. İyi haber şu ki, evinizde veya işyerinizde bir değişiklik şeklinde kendini gösteren bir şans var. Artık yeni işinizde zevk alabilir ve can sıkıntısı geçmişte kalabilir. Aynı zamanda, eskisinden farklı olarak eğlenceli olduğunu kanıtlayan yeni bir kariyere ulaştığınızı da gösterebilir.

Rüyada kaçırılıp dövülmek ne anlama gelir?

Rüyada kaçırılmak ve sonra dövülmek, pasiflik noktasına uyumun bir işaretidir. Haklarınız ihlal ediliyor ve yine de bunun olmasını engellemek için hiçbir şey yapmıyorsunuz. Özgürlüğünüze ihtiyacınız var ve başkalarının sizi ezmesine izin vermeyerek bunu başarabilirsiniz. Rüya, hayatınızda sizi otoritelerine boyun eğmeye zorlayan baskın bir figür olduğu için gerçekleşiyor. Alternatif olarak, birine aşık olabilir ve böylece yaşamlarına kabul edilmek için tüm tacizci doğasına katlanabilirsiniz.

Rüyada bir yabancı tarafından kaçırıldığını görmek ne anlama gelir?

Bir yabancı tarafından kaçırılmak, önemli bir şeyin parçası olmak veya sizin için önemli bir şeyi yaptırmak için kaçırdığınız bir fırsatı yansıttığınızı gösterir. İddia ettiğiniz ve sizi harika kılabilecek bir şeyden mahrum bırakıldığınızı hissediyor olabilirsiniz, ancak şimdi bu, tarihinizin bir parçası. Alternatif olarak, önemli bir şeye dahil olmayı denediğiniz veya önemli olduğunu düşündüğünüz ama o kadar da önemli olmadığını düşündüğünüz anlamına gelebilir. Üzgünüm, bu rüya aynı zamanda hayatta bir şeylerin “eksik” olacağı anlamına da geliyor. Şimdi, pes etmeyin, başka bir zaman başka bir fırsat ortaya çıktığında tekrar deneyebilirsiniz ve belki o zaman şanslı olabilirsiniz.

Rüyanızda bu durumlar varsa, hayatınızda yeni başlangıçlara ihtiyaç vardır

 • Kapüşonlu kötü adamlar tarafından kaçırıldın.
 • Kilitli bir odaya veya bodruma götürüldünüz.
 • Rüya, mutsuz hissetmenizi içeriyordu.
 • Sizi veya başkalarını kaçıran kişiler sizi vurmaya çalıştıysa veya herhangi bir silah kullanıldıysa.
 • Rüyanda korkmuş hissediyorsun.

Eğer bu durumlar varsa, olumlu değişiklikler kapıdadır

 • Rüya olumlu bir sonuçla sonuçlandı.
 • Rüyanızda bu durumdan kurtulmayı başardınız.
 • Kontrol eden taraf olursun
 • Hayatındaki herhangi bir sıkıntının üstesinden gelindi.
 • Rüyanızdaki durumu anladınız ve içgörü kazandınız.
 • Doğası gereği olumlu olan duygularınızı rüyanızda ifade edersiniz.
 • Rüyada siz veya bir başkası kaçırılsa bile herkesin huzurlu olduğunu fark edersiniz.

Rüyanda görebileceklerin

 • İradenize karşı bir güç tarafından alındınız = endişe.
 • Sizi alıp götüren bir kişiden kaçamamak = kötü şans.
 • Başkası tarafından kaçırıldı = başka biri tavsiye için size gelecek.
 • Başkaları tarafından kaçırıldı = kendi sağlığınıza odaklanmanız gerekiyor.
 • Herhangi bir kaçırma türüne dahilseniz = olumsuz zamanlar.
 • Rüyada bir kaçırmaya tanık olmak = maddi zenginlik.
 • Başka bir insan üzerinde kontrolünüz olması = Kendinizi düşünmemek.
 • Kapüşonlu adamlar tarafından veya başka bir suçun parçası olarak kaçırılmak – seçim olsun veya olmasın = zor zamanlar ama her şeyin üstesinden gelebilirsiniz.
 • Her türlü silah kullanıldı – veya silah tehdidi = cesur olmak önemlidir.
 • Çocuğunuzun veya evcil hayvanınızın başka biri tarafından kaçırılması = kalp meselelerine ilgi kaybı.

Rüyanın ilişkili olabileceği yaşam alanları

 • Bulunduğunuz yere gelmek için çok çalıştığınız için mevcut işinizden ayrılmanın imkansız olduğunu hissedebilirsiniz.
 • Hayattaki rutininizden bıktınız.
 • Hayatınızda iyileştirmeler bulmak için çalışma durumunuzu düşünmeye başlıyorsunuz.
 • Daha sonra ne yapmanız gerektiğini anlamak için farklı bir bakış açısı arıyor veya bir durumdan kaçınıyorsunuz.
 • Bir durumda kapana kısılmış hissettiğinizi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Rüya Tabirleri için daha fazla

ruyada-yuzme-havuzu-gormek-gorseli

Rüyada Yüzme Havuzu Görmek

Rüyada yüzme havuzu görmek, bilinçaltımızın derinliklerinde gizli anlamlar ve semboller barındıran ilginç bir rüya türüdür. Bu rüyanın çeşitli yönleri, hayatımızla

ruyada-kano-gormek-gorseli

Rüyada Kano Görmek

Rüyalar, bilinçaltımızın derinliklerinden yüzeye çıkan mesajlarla doludur. Kano görmek de bu gizemli dünyada karşımıza çıkan ilginç bir semboldür. Rüyanızda kano

ruyada-kayak-gormek-gorseli

Rüyada Kayak Görmek

Rüyada kayak görmek, pek çok kişi için heyecan verici bir deneyimdir. Bu rüyanın gizemini çözerek, geleceğinize dair ipuçları elde edebilirsiniz.

ruyada-jetski-gormek-gorseli

Rüyada Jetski Görmek

Merhaba sevgili okurlar! Bugün sizlere, rüyalarımızın derinliklerinde serüvenlere çıkarken karşımıza çıkan bir heyecan kaynağından bahsedeceğim: jetski! Rüyada jetski görmek, ne

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!