Rüyada İsteksiz Olmak

ruyada-isteksiz-olmak-img

Bu rüyanın anlamı ile ilişkilendirilebilecek pek çok şey vardır.

Rüyanızda alkol almaktan kaçınmak , o anda duygu bombardımanına tutulacağınıza delalettir. Rüyada yemek yememek, hayatta ilerleme arzusunu gösterir. Başkaları üzerindeki etkisini düşünmeye çalışmalısın.

Rüyanda görmüş olabileceklerin

  • Alkol almaktan kaçınmaya çalışıyordun.
  • Rüyanda ölü yatak odası.
  • Rüyanda partnerin seks istemiyor.
  • Rüyanda diyet yapıyorsun.
  • Rüyada seks istemiyorsun.

Rüyada ölü bir yatak odasıyla karşılaşmak ve gerçek hayatta birine sahip olmak, birine yakınlığa ve arzuya ihtiyacın olduğunu gösterir. Rüyada partneriniz cinsel ilişkiye girmeyi reddediyorsa, bu, içsel arzularınızla ruhsal olarak bağlantı kurmada olası sorunlara işaret eder.

Rüyada kek gibi tatlı yiyecekler yemekten kaçınmaya çalışmak, sorunları üstlenmeniz gerektiğine işarettir. ve hayatınızı bir şekilde değiştirmek istiyorsunuz. Ayrıca öz disipline odaklanma ve hayatınızı kontrol etmeye çalışmanız da var. Kontrolden çıktığını mı hissediyorsun? Rüyada alkol almayı bırakmak veya diyet yapmak istiyorsanız, hayatta sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir.

Hayatta bazen cinsellik veya yakınlık içermeyen ilişkilerle karşılaşırız. Bu rüyayla sonuçlanan bu nitelikte bir ilişki içinde olabilirsiniz. Hepimizin sevilmeyi ve yalan söyleyen biriyle düzgün bir ilişkiye sahip olmayı hak ettiğini unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Rüya Tabirleri için daha fazla

ruyada-yuzme-havuzu-gormek-gorseli

Rüyada Yüzme Havuzu Görmek

Rüyada yüzme havuzu görmek, bilinçaltımızın derinliklerinde gizli anlamlar ve semboller barındıran ilginç bir rüya türüdür. Bu rüyanın çeşitli yönleri, hayatımızla

ruyada-kano-gormek-gorseli

Rüyada Kano Görmek

Rüyalar, bilinçaltımızın derinliklerinden yüzeye çıkan mesajlarla doludur. Kano görmek de bu gizemli dünyada karşımıza çıkan ilginç bir semboldür. Rüyanızda kano

ruyada-kayak-gormek-gorseli

Rüyada Kayak Görmek

Rüyada kayak görmek, pek çok kişi için heyecan verici bir deneyimdir. Bu rüyanın gizemini çözerek, geleceğinize dair ipuçları elde edebilirsiniz.

ruyada-jetski-gormek-gorseli

Rüyada Jetski Görmek

Merhaba sevgili okurlar! Bugün sizlere, rüyalarımızın derinliklerinde serüvenlere çıkarken karşımıza çıkan bir heyecan kaynağından bahsedeceğim: jetski! Rüyada jetski görmek, ne

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!