Rüyada Absinthe İçmek

ruyada-absinthe-icmek-img

Ah, ne şanslı bir rüya! Absinthe, bir kişinin rüyalarında görmek oldukça nadir görülen, ancak tüm rüyaların bir anlamı olan alkollü bir içkidir!

Bu içeceği rüyanızda keşfederseniz, rüya gören zihninizin hayatınızın ihmal edilmiş bir bölümünü denediğini gösterir. sizi geri almaya teşvik etmek için. Size yeniden başlamak, bir beceri öğrenmek vb. için çok geç olmadığını söylüyor. Bununla birlikte, absinthe sizi rüyada sarhoş ediyorsa, o zaman uyanık yaşamda yutmakta zorlandığınız içgörüleri yansıtır; Bu içgörüleri dikkatinize sunarak, zihniniz hayatta neyin gerekli olduğunu anlamanıza yardımcı olacaktır.

Rüyaların hepsi anlamlıdır, rüyanıza absinthe dökmek, kişinin hayatına meydan okuyacağı anlamına gelir. Absinthe, bazı ülkelerde uzun süredir yasaklanmış bir alkollü içecek olarak. Bu, hayalperest için bir uyarı olabileceği anlamına gelir!

Ayrıntılı rüya yorumu

Rüyanızda, yaygın olarak absinthe olarak bilinen likörü içiyorsunuz, o zaman hayatta her şey olumlu olacak. Bu rüya, zevk ve neşenin en önemli düşünceniz olduğu zaman hayatınızın şu anki durumunu anlatır. Anason aromalı ruh biraz nadir olduğundan, rüya alacağınız şeyin beklenmedik bir sürpriz olduğunu gösterebilir. Zevk, keyifli insani yaşamdan nefret etmek değildir. Absinthe’den etkilenme hayaliniz, “neşeli” bir yaşam özleminizi sembolize eder. Kaynaklarınızı boşa harcamadığınız sürece mutlulukta yanlış bir şey yoktur. Bir kişinin gösterişli yaşamının sonraki yaşamlarında pişmanlık duymana yol açacağına dair bir uyarıdır.

Rüyada kendini absinthe içerken görmek bir uyarı işlevi görebilir. Absinthe içmek, yasaklanmış bir likör içmek mevcut yasanın ihlalidir. Sadece yasak olanı içmenin bencil olduğun fikrini verdiği anlamına gelir. Sadece çevrenizi umursamıyorsunuz. Duyarsızlaşıyorsun. Bu tür bir tedavinin değişmesi gerekiyor.

Bir sevgiliyle rüyada absinthe içmeyi görmek ne anlama gelir?

Bir rüyada bir sevgiliyle absinthe içiyorsanız, bu ne anlama gelir? haram olan bir şeye boyun eğmek. Kadınlar için, ne pahasına olursa olsun kendinizi sevgilinize vermek için cazip olduğunuz anlamına gelebilir. İlişkiniz doğru aşamada olmasa bile. Sevgiliniz sizin için doğru kişi olmasa bile, rüyanız ilişkinizin biteceğini söyler. Bu gerçekten kaçınılması gereken bir şey. Size güveneceğinden emin olmadığınız birine aşık olmayın. Uzun vadede pişmanlık yaşamamak için kendinize uygun erkeği seçin. Bırakın sonsuza kadar yanınızda durabilecek biri olsun.

Rüyada başkalarının absinthe içtiğini görmek?

Başkalarının absinthe içtiğini görmek, tepki verme ile bağlantılıdır. diğerleri. Bu kişiler rüyada sarhoşsa, kendinizden başka kimseye güvenemeyeceğinize işarettir!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Rüya Tabirleri için daha fazla

ruyada-yuzme-havuzu-gormek-gorseli

Rüyada Yüzme Havuzu Görmek

Rüyada yüzme havuzu görmek, bilinçaltımızın derinliklerinde gizli anlamlar ve semboller barındıran ilginç bir rüya türüdür. Bu rüyanın çeşitli yönleri, hayatımızla

ruyada-kano-gormek-gorseli

Rüyada Kano Görmek

Rüyalar, bilinçaltımızın derinliklerinden yüzeye çıkan mesajlarla doludur. Kano görmek de bu gizemli dünyada karşımıza çıkan ilginç bir semboldür. Rüyanızda kano

ruyada-kayak-gormek-gorseli

Rüyada Kayak Görmek

Rüyada kayak görmek, pek çok kişi için heyecan verici bir deneyimdir. Bu rüyanın gizemini çözerek, geleceğinize dair ipuçları elde edebilirsiniz.

ruyada-jetski-gormek-gorseli

Rüyada Jetski Görmek

Merhaba sevgili okurlar! Bugün sizlere, rüyalarımızın derinliklerinde serüvenlere çıkarken karşımıza çıkan bir heyecan kaynağından bahsedeceğim: jetski! Rüyada jetski görmek, ne

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!