Rüyada Absinthe İçmek

İçerikler

Ah, ne şanslı bir rüya! Absinthe, bir kişinin rüyalarında görmek oldukça nadir görülen, ancak tüm rüyaların bir anlamı olan alkollü bir içkidir!

Bu içeceği rüyanızda keşfederseniz, rüya gören zihninizin hayatınızın ihmal edilmiş bir bölümünü denediğini gösterir. sizi geri almaya teşvik etmek için. Size yeniden başlamak, bir beceri öğrenmek vb. için çok geç olmadığını söylüyor. Bununla birlikte, absinthe sizi rüyada sarhoş ediyorsa, o zaman uyanık yaşamda yutmakta zorlandığınız içgörüleri yansıtır; Bu içgörüleri dikkatinize sunarak, zihniniz hayatta neyin gerekli olduğunu anlamanıza yardımcı olacaktır.

Rüyaların hepsi anlamlıdır, rüyanıza absinthe dökmek, kişinin hayatına meydan okuyacağı anlamına gelir. Absinthe, bazı ülkelerde uzun süredir yasaklanmış bir alkollü içecek olarak. Bu, hayalperest için bir uyarı olabileceği anlamına gelir!

Ayrıntılı rüya yorumu

Rüyanızda, yaygın olarak absinthe olarak bilinen likörü içiyorsunuz, o zaman hayatta her şey olumlu olacak. Bu rüya, zevk ve neşenin en önemli düşünceniz olduğu zaman hayatınızın şu anki durumunu anlatır. Anason aromalı ruh biraz nadir olduğundan, rüya alacağınız şeyin beklenmedik bir sürpriz olduğunu gösterebilir. Zevk, keyifli insani yaşamdan nefret etmek değildir. Absinthe’den etkilenme hayaliniz, “neşeli” bir yaşam özleminizi sembolize eder. Kaynaklarınızı boşa harcamadığınız sürece mutlulukta yanlış bir şey yoktur. Bir kişinin gösterişli yaşamının sonraki yaşamlarında pişmanlık duymana yol açacağına dair bir uyarıdır.

Rüyada kendini absinthe içerken görmek bir uyarı işlevi görebilir. Absinthe içmek, yasaklanmış bir likör içmek mevcut yasanın ihlalidir. Sadece yasak olanı içmenin bencil olduğun fikrini verdiği anlamına gelir. Sadece çevrenizi umursamıyorsunuz. Duyarsızlaşıyorsun. Bu tür bir tedavinin değişmesi gerekiyor.

Bir sevgiliyle rüyada absinthe içmeyi görmek ne anlama gelir?

Bir rüyada bir sevgiliyle absinthe içiyorsanız, bu ne anlama gelir? haram olan bir şeye boyun eğmek. Kadınlar için, ne pahasına olursa olsun kendinizi sevgilinize vermek için cazip olduğunuz anlamına gelebilir. İlişkiniz doğru aşamada olmasa bile. Sevgiliniz sizin için doğru kişi olmasa bile, rüyanız ilişkinizin biteceğini söyler. Bu gerçekten kaçınılması gereken bir şey. Size güveneceğinden emin olmadığınız birine aşık olmayın. Uzun vadede pişmanlık yaşamamak için kendinize uygun erkeği seçin. Bırakın sonsuza kadar yanınızda durabilecek biri olsun.

Rüyada başkalarının absinthe içtiğini görmek?

Başkalarının absinthe içtiğini görmek, tepki verme ile bağlantılıdır. diğerleri. Bu kişiler rüyada sarhoşsa, kendinizden başka kimseye güvenemeyeceğinize işarettir!

Continue Reading

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn