Oğlak Burç Yorumları 29 Haziran 2022

Oğlak burcunun 29 Haziran 2022 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Oğlak burcunun 29 Haziran 2022 Çarşamba günü neler bekliyor? Oğlak burcunun 29 Haziran 2022 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 29 Haziran 2022 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 29 Haziran 2022 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Oğlak burcu 29 Haziran 2022 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

29 Haziran 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Hazır olduğunuzda hazırsınız ve olmadığınızda da değilsiniz — bu kadar basit. Nasıl hissettiğinizi bilecek kadar akıllı ve duyarlısınız. Bu nedenle, içgüdüleriniz size beklemenizi söylüyorsa, onları dinleyin.


29 Haziran 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün yolunuza çıkan her küçük (hoş olmayan) sürprizde ustalaşacaksınız.


29 Haziran 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak, Yengeç güneşi genişleyen Jüpiter ile kare açı yaparken, ilişkinizdeki küçük duygusal rahatsızlıklar bugün büyük bir soruna dönüşebilir. Bu özel kişiyle özellikle ihmal edilmiş veya rahatsız olmuş hissedebilseniz de, söz konusu durum ciddi bir şekilde ele alınmayı gerektirmedikçe geçmişi kafasına takmamaya çalışın. Luna, Uranüs ile destekleyici bir bağlantı paylaştığında, günün erken saatlerinde sizi bulmuş olabilecek herhangi bir dramayı bırakmanıza izin veren, akşam geldiğinde enerji daha hafif ve daha eğlenceli hissedecek. Bu titreşimler, bir tür öz bakım işlevi görecek olan biraz buhar atmak için de harikadır.


29 Haziran 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Yeni yaratıcılık dalgaları, profesyonel taahhütlerinizin yönünü olumlu yönde etkileyebilir, Oğlak. Yengeç burcundaki Uranüs Boğa’da altmışlıktaki ay gibi bir tutku projesiyle farklı bir şey yapmak için ilham alabilirsiniz. Yeni fikirler oluştuğunda veya ilham aldığınızda seçmenlerinizle konuşun. Görüşleri, yükümlülüklerinizi yerine getirebileceğiniz yönü daha fazla etkileyebileceğinden, söyleyeceklerini görün. Ayrıca, bir meslektaşınız, iş ortağınız veya müşteriniz bile size ilham verebilir! Aldığınız yön ne olursa olsun, tutkunuz bağlılığınızı çok değerli kılacaktır!


29 Haziran 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Güç mücadelelerinden uzaklaş, Oğlak. Ne de olsa, Yengeç burcundaki dünün yeni ayı, uyum arayan, anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli yedinci evinize yeni başlangıçlar getiriyor, ancak dahası var. Ay, aşk, tutku, zevk ve kendini ifadeden oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla isyankar Uranüs ile uyumlu hale gelecek, bu da ya biri için ara sıra romantik duygular deneyimleyeceğiniz ya da beklenmedik bir kalp değişikliği yaşayacağınız anlamına geliyor. Bununla birlikte, burcunuzda için için yanan Plüton ile muhalefette otururken, kontrol ve hakimiyet arzulamanız daha olasıdır, bu yüzden yaklaşımınıza dikkat edin.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.