Kova Burç Yorumları 30 Haziran 2022

Kova burcunun 30 Haziran 2022 Perşembe günü için burç yorumları neler? Kova burcunun 30 Haziran 2022 Perşembe günü neler bekliyor? Kova burcunun 30 Haziran 2022 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 30 Haziran 2022 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 30 Haziran 2022 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Kova burcu 30 Haziran 2022 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

30 Haziran 2022 Perşembe Kova Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Ruh hali değişimleri – bazen eğlenceli olsa da – görünümünüz ve genel refahınız için tehlikeli olabilir. Bugün mizaçlı doğanızı kontrol altında tutmaya çalışın. Diğerleri sizin istemediğiniz bir kavga arıyor olabilir.


30 Haziran 2022 Perşembe Kova Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Size yakın biri, içsel düşünceleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyor.


30 Haziran 2022 Perşembe Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova, bugün diline dikkat et, Yengeç ayı öğleden sonra Mars ve Plüton ile sert bir t-kare oluşturur. Bu kozmik iklim, içinizde yaşayan mükemmeliyetçiliği ortaya çıkarabilir, bu da iş arkadaşlarınızı ve sevdiklerinizi haksız yere eleştirmenize veya yargılamanıza neden olabilir. Ayrıca, özellikle eylemlerinizi aşırı analiz etme isteği duyuyorsanız, kendinize karşı şefkatli bir tutum sergilemeniz de önemli olacaktır. Neyse ki, ay sıcak kalpli Aslan’a ve haritanızın uyum ve sevgiyi yöneten sektörüne girdiğinde bu akşam gururunuzu ve zarafetinizi geri kazanma fırsatınız olacak.


30 Haziran 2022 Perşembe Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Görünüşe göre, günün gezegen sıralaması göz önüne alındığında, bugün kalpleri kıran kişi siz olabilirsiniz, Kova. En azından şu anda içerdiği her şeyle veya bir başkasına kısmen hesap vermenin zorluğuyla uğraşamazsınız. Sadece kaçmanız ve o özgürlük hissini ve istediğiniz zaman istediğiniz yere gitme yeteneğini hissetmeniz gerekiyor.


30 Haziran 2022 Perşembe Kova Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Bugün başkalarıyla nasıl konuştuğuna dikkat et Kova. Tipik olarak, havalı, sakin ve bir hava işareti olarak toplanıyorsunuz. Ancak Yengeç burcundaki ay, Koç burcundaki Mars ile kare açı yaptığı için kendinizi asabi hissedebilirsiniz. İş yerinde aptalca, can sıkıcı şeyler olacak ya da söylenecek. Patlayabilirsin, ama doğru tepki verme gücüne sahipsin. Öfkenizi o anda serbest bırakmak harika hissettirse de, daha sonra size hizmet etmeyebilir. Öfkenize teslim olmak yerine, hayal kırıklığınızı hafifletmek için arabuluculuk ve çatışma çözmeyi deneyin.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.