Kova Burç Yorumları 28 Haziran 2022

Kova burcunun 28 Haziran 2022 Salı günü için burç yorumları neler? Kova burcunun 28 Haziran 2022 Salı günü neler bekliyor? Kova burcunun 28 Haziran 2022 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 28 Haziran 2022 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 28 Haziran 2022 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Kova burcu 28 Haziran 2022 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

28 Haziran 2022 Salı Kova Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Arkadaş edinmek ve sizi hem daha mutlu hem de daha sağlıklı yapacak yeni bir alışkanlık başlatmak için harika bir zaman. Spor salonuna gitmeye, yoga yapmaya, daha iyi yemeye, daha fazla okumaya başlayın – ne pahasına olursa olsun.


28 Haziran 2022 Salı Kova Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Saldırı altında hissediyorsanız, savaşmak zorunda değilsiniz. Sadece uzaklaş.


28 Haziran 2022 Salı Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova, ay Yengeç burcuna ve güneş altıncı evinize girerken, duygusal eğiliminiz ve çalışma motivasyonunuz arasında doğrudan bir ilişki olduğunu fark edeceksiniz. Bu kozmik iklim, özellikle son zamanlarda düşük enerji hissediyorsanız veya duygularınız tarafından boğulmuşsanız, zihniniz, bedeniniz ve ruhunuz arasında sağlıklı bir bağlantı bulmanızı isteyecektir. Neyse ki, Venüs ve Jüpiter arasındaki eğlenceli bir açı, içine düşmüş olabileceğiniz herhangi bir korkaklıktan kurtulmanıza yardımcı olabilir, ancak duygularınız hakkında konuşmak ve içinizde yaşayan eğlenceyi seven tuhafı kucaklamak konusunda rahat olmanız gerekecek.


28 Haziran 2022 Salı Kova Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Yengeç burcundaki yeni ay sırasında sezgisel kalıplar ve rutinler geliştirin. Şu andan itibaren, özellikle iş yerinde zihninizi ve bedeninizi dinlemeye çağrılıyorsunuz. Kova, bu ay döngüsü, nasıl hissettiğinizi onurlandırmanızı ister, bu da işte bile sınırlarınızı bilmek anlamına gelir. Bu döngüyü, daha üretken bir iş-yaşam dengesine sahip olmanızı sağlayan daha sağlıklı bir program oluşturmak için kullanabilirsiniz. Balık burcundaki Neptün gerilemesi de başladığı için bu programa adım atmak daha kolay olabilir. Neptün gerilemesi yavaş ama emin adımlarla size daha kolay almanın değerini gösteriyor.


28 Haziran 2022 Salı Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Yengeç burcundaki bugünün yeni ayı, sorumlu günlük ritüeller, durum tespiti ve hizmet eylemleriyle ilgili altıncı evinize dokunacak ve günlük yaşam tarzınızdan fiziksel bedeninizle olan sezgisel bağlantınıza kadar her şeye yeni başlangıçlar getirecek. Kabul, bu aşk hayatınız ile biraz uyuşmuyormuş gibi gelebilir, ama şaşırırsınız. Örneğin, zihniniz, bedeniniz ve ruhunuzla yeniden bağlantı kurma fırsatına ek olarak, Venüs aynı zamanda şanslı Jüpiter ile uyum içinde olacak, aşk ve meraklı iletişim sektörünüzün romantik beşinci evinde bir şeyler canlandıracak. Bakış açınız ve iletişim tarzınız büyük ölçüde değişiyor Kova.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.