Koç Haftalık Burç Yorumları (20 Haziran – 26 Haziran Haftası)

Koç burcunun 20 Haziran – 26 Haziran haftası için burç yorumları neler? Koç burcunun 20 Haziran – 26 Haziran haftası neler bekliyor? Koç burcunun 20 Haziran – 26 Haziran haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 20 Haziran – 26 Haziran haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 20 Haziran – 26 Haziran haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Koç burcu 20 Haziran – 26 Haziran haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 20 Haziran – 26 Haziran Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Özellikle Pazartesi ve Salı günleri, çalışmayı egzersizle dengelemek önemlidir. Müziğinizi spor salonuna yanınızda getirin ve çıldırın. Bir nedenden dolayı, vücudunuz derin egzersizle gelen türden bir rahatlamayı arzuluyor (bunun muhtemelen son zamanlarda ne kadar sıkı çalıştığınızla bir ilgisi var). Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri, neredeyse denemenize gerek kalmadan işlerin istediğiniz gibi gittiğini görürsünüz. Ama bu hafta sonu hava pek güneşli değil. İçe dönük tarafınıza doğru sallanıyorsunuz. Neredeyse hiç tanımadığınız insanlarla küçük bir konuşma yapmak gibi hissetmiyorsunuz.


Koç Burcu 20 Haziran – 26 Haziran Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Koç için, aşkta birçok kıvılcım ve fırsatlarla dolu, potansiyel dolu bir hafta olacağa benziyor. Ancak, en azından Salı gününe kadar hiçbir şeyi ateşe vermemeye çalışın. Salı, ay şans gezegeni Jüpiter ile hizalanır ve hayatınıza iyi şans ve bolluk getirir. Bekarsanız, açık kalın, çünkü o zamana kadar radarınızda yeni biri olabilir – onları gördüğünüz anda kalbinizi gülümsetecek biri.

Çarşamba günü, Koç ayı Mars ile aynı hizaya gelerek tutku ve enerjiyi hayatınıza geri getiriyor. Sizi neyin mutlu ettiğine ve neyin neşe getirdiğine odaklanmak için harika bir zaman, bu yüzden devam edin ve kendinizi şımartın!

Haftanın son günlerinde evren kalbinizi açıyor ve sizi normalden daha savunmasız hale getiriyor. Bu genellikle sizin için zorlayıcı bir şeyse, bu bir sürpriz olabilir. Kendinizi yıllardır derinlerde gömülü olan duygulardan bahsederken bulabilirsiniz. Bu duyguların dışarı çıkmasına izin vermek sorun değil. Kırılganlığı ifade etmenin çok fazla güzelliği var, ancak iyi tepki vermezlerse başkasını suçlamayın. İnsanlar sizinle ancak bulundukları yerde buluşabilir. üzerine düşeni yaptın.


Koç Burcu 20 Haziran – 26 Haziran Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Bu hafta dikkatinizin merkezinde parayla ilgili konulara hazırlanın Koç!

19 Haziran Pazar gününden itibaren, Boğa burcundaki Venüs Balık burcundaki Neptün’e altmışlık açı yaptığında, para meselelerinizle ilgili bilinçaltı düşüncelerin ve algıların ortaya çıktığını fark edebilirsiniz. Altmışlık, bilinçaltı durumunuzun finansal istikrarınızı nasıl etkileyebileceğini daha iyi anlamanız için sizi teşvik ettiği için yumuşak bir havaya sahiptir. Bir gün sonra, Balık burcundaki son çeyrek ay, herhangi bir sınırlayıcı finansal algıdan veya zayıf para zihniyetinden ilerlemenize yardımcı olabilirken, İkizler’deki Merkür, Koç’taki Jüpiter’e altmışlık yapar. İkinci altmışlık, profesyonel bir ortamda nasıl karşılaşmak istediğinizi düşündüğünüzde ve hatta kariyer yolunuz için büyük fikirleriniz hakkında konuştuğunuzda sizi cesaretlendirmeye teşvik edebilir. Kısa bir süre sonra, dikkatinizi ev hayatınıza çeken Yengeç mevsimi başlar. Yengeç mevsiminde iş-yaşam yükümlülüklerinizi daha iyi dengelemeniz gerekebilir. Yengeç burcundaki güneş sizi evde daha fazla zaman geçirmeye ya da ailevi meseleler üzerinde çalışmaya bile teşvik edebilir! Son olarak Venüs 22 Haziran Çarşamba günü İkizler burcuna girerek iletişim tarzınıza karşı konulmaz bir çekicilik katıyor. Bu Venüs enerjisini, işinizde yolunuzu şaşırtmak için kullanın!


Koç Burcu 20 Haziran – 26 Haziran Haftası Haftalık Burç Yorumu

Haftanın başında dikkatli bir şekilde adım atın ve sonunda dans edeceksiniz.

Hafta 19 Haziran Pazar günü, Güneş İkizler’de ve iletişim evinizin Oğlak burcundaki Plüton ve itibar eviniz ile 150’lik açı yapmasıyla başlıyor. Bugün, hızlı düşünmek ve hızlı hareket etmek başınızı belaya sokabilir. Dünyaya yaydığınız kelimeler veya resimler beklenmedik sonuçlar doğurabilir. Koç, çocuklarınızın, büyükannenizin veya patronunuzun görmesini istemediğiniz herhangi bir şeyi yayınlama konusunda iki kez düşünün.

20 Haziran Pazartesi günü, Merkür’ün İkizler’de ve planlar ve tasarım evinizin Jüpiter’i kendi Koç burcunda altmışlık açıyla çevireceği 20 Haziran Pazartesi günü enerji önemli ölçüde iyileşiyor. Bugün, büyük olasılıkla büyük düşünüyorsunuz. Bir projeyi genişletmeye veya evi yeniden dekore etmeye hazır olabilirsiniz. Yazdığınız bir makale bir kitapçık haline gelebilir. Bir logline bir senaryo olabilir. Bu enerji kişisel ilişkilere de uzanır. Bir göz kırpma bir akşam yemeği randevusu olabilir. Bugün küçük oynamak için hiçbir neden yok.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.