Koç Burç Yorumları 29 Haziran 2022

Koç burcunun 29 Haziran 2022 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Koç burcunun 29 Haziran 2022 Çarşamba günü neler bekliyor? Koç burcunun 29 Haziran 2022 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 29 Haziran 2022 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 29 Haziran 2022 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Koç burcu 29 Haziran 2022 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

29 Haziran 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bazen kendi iyiliğin için fazla iyisin. Ve bazen nezaketinizin bir zayıflık haline gelmediğinden emin olmanız gerekir. Bugün kendin için ayağa kalkmaktan korkma.


29 Haziran 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Hayatınızdaki bazı son gelişmeleri değerlendirin – kazanç ve kayıpları değerlendirin.


29 Haziran 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç, Ay hassas Yengeç burcunda yolculuğuna devam ederken, yol bugün biraz engebeli olabilir. Bu ay yerleşimi altında duygular dalgalanma eğilimindedir, bu da en yakın ilişkilerinizde gerilimlerin artabileceği anlamına gelir. Luna, şifalı asteroit Chiron ile zorlu bir kareye girdiğinde, bu öğleden sonra özellikle gergin hissedecek. Son zamanlarda kendinize çok fazla odaklandıysanız, bu enerji özellikle sorunlu olabilir, bu da en yakınlarınızı ve sevdiklerinizi bir küskünlük duygusuyla bırakabilir. Şanslı, devrimci Uranüs’ten bir yardım eli, özellikle gücenmiş taraflara küçük bir hediye veya sevgi jesti sunuyorsanız, bu engelleri aşmanıza yardımcı olabilir.


29 Haziran 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Koç, nasıl akıllı finansal kararlar alabilirsin? Mali durumunuzun akışı, Boğa’daki Yengeç’teki Uranüs’e altmışlıktaki ay olarak kolayca değişebilir. Tepkisel ve biraz kararsız olan altmışlık, bütçenizde bazı son dakika değişiklikleri olabileceğini ima eder. Beklenmedik harcamalar ortaya çıkabilir ve bunları kolayca ödemeniz gerekebileceğinden dikkatinizi çekebilir. Altmışlık, öngörülemeyen bir zam veya beklenmedik bir şekilde para bulmak gibi sezgisel bir kararın finansal başarıya yol açabileceğini de ima edebilir! Ne olursa olsun, bir çeşit finansal istikrarı korumaya çalışın.


29 Haziran 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, duygusal Yengeç ve duygusal olarak yönlendirilen en içteki duyguların dördüncü evindeki yolculuğunu tamamlamadan önce, istikrar arayan ikinci konfor, finans ve değer sistemleriniz aracılığıyla özgürlüğü seven Uranüs ile uyumlu hale gelecek. Koç, ister bekar, ister romantik bir şekilde bağlı olun, büyük olasılıkla gerçek anlaşmayı arıyorsunuz ve daha azına razı olmak üzere değilsiniz. Ay’ın Plüton ile karşıtlığı, duygularınızın yanı sıra, muhtemelen güç mücadeleleri ve/veya henüz ele alınmamış gizemlerle ilgili olarak, romantik ortaklığınızın daha karanlık yönlerine ışık tutacaktır.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.