Koç Burç Yorumları 22 Haziran 2022

Koç burcunun 22 Haziran 2022 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Koç burcunun 22 Haziran 2022 Çarşamba günü neler bekliyor? Koç burcunun 22 Haziran 2022 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 22 Haziran 2022 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 22 Haziran 2022 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Koç burcu 22 Haziran 2022 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

22 Haziran 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bu sabah çılgın rüyalardan uyanmakta zorlanmış olabilirsiniz – son zamanlarda hayal gücünüz bu kadar aktif. Eğlenceli (ve belki biraz riskli) aktiviteleri araştırmak için bu muhteşem yaratıcılığı kullanın.


22 Haziran 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün aklını konuşarak özsaygına hizmet edeceksin, o yüzden konuş.


22 Haziran 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, burcunuz aracılığıyla yolculuğuna devam ederken, sevgili Koç, şükranlarınızla bağlantı kurmak için biraz zaman ayırın ve kutsamalarınızı sayın. Luna ve şifalı asteroit Chiron arasındaki tatlı bir ittifak, evrene bağlı ve evren tarafından desteklenmiş hissetmenize yardımcı olabilir. Ancak, bu mistik titreşimleri tamamen kucaklamak için kendinizi kafanızın dışına çıkarmanız gerekecek. Bu enerji aynı zamanda kendinize olan güveninizi artırmaya da yardımcı olabilir, bu nedenle birkaç olumlu mantra söylemek isterseniz kendinizi geri tutmayın. Bu öğleden sonra Ay Mars’la birleştiğinde ateşli ve tutkulu bir enerji sizi bulacak ve cesur hamleler için harika bir zaman olacak.


22 Haziran 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Metinlerini ve direkt mesajlarını kontrol et, Koç. Tatlı Venüs bugün İkizler’de göz kamaştırıcı çıkışını yapıyor ve bu da sırasıyla üçüncü evinizi, düşünce sürecinizi ve yakın çevrenizi Venüs cazibesi ve mutlak tatlılıkla süslüyor. Merkür’ün de haritanızın bu alanından geçtiğini unutmayın, bu nedenle çapkın alışverişler ve karşılaşmalar olasıdır. Haritanızın bu bölgesinin komşularınızı ve kardeşlerinizi de yönettiği göz önüne alındığında, bekar Ram’lar, kör bir randevuya gitmek anlamına gelse bile, yakın bir akraba aracılığıyla aşkı bulabilirler. Ay’ın da burcunuzda Mars ile kavuşum yapacağını unutmayın, bu da dürtüye göre hareket etme olasılığınız daha yüksek olduğu anlamına gelir.


22 Haziran 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Venüs tatlı konuşan İkizler’de olduğuna göre, tüm iş arkadaşlarınızın altını üstüne getirmeye hazır olun! Meraklı ve esprili İkizler’deki Venüs, sizin adınıza herkesle flört etmeye hazır, iş arkadaşlarınızla eğlenceli, hafif yürekli etkileşimler yapmanıza izin veriyor. Koç, İkizler’de Venüs ile tepkilerinizle daha hızlı hissedebilir ve hatta daha fazla iletişim kurabilirsiniz. Bu hünerli enerjiyi bedenlerken, işte üstünlük sağlamak için hızlı zekanızı ve meraklılığınızı nasıl kullanabileceğinizi düşünmelisiniz. İş arkadaşlarınızı daha iyi anlamak için konuşmalarınızı kullanırken havadar tutun!


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.