Koç Burç Yorumları 1 Temmuz 2022

Koç burcunun 1 Temmuz 2022 Cuma günü için burç yorumları neler? Koç burcunun 1 Temmuz 2022 Cuma günü neler bekliyor? Koç burcunun 1 Temmuz 2022 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 1 Temmuz 2022 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 1 Temmuz 2022 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Koç burcu 1 Temmuz 2022 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

1 Temmuz 2022 Cuma Koç Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Genelde kavga arayan biri değilsin ama bugün bir istisna olabilir. Bu (geçici olarak) kavgacı içgüdüleri kontrol altında tutmaya çalışın. Sonuçta, neden devam ettiğiniz şanslı çizgiyi mahvetme riskini alasınız?


1 Temmuz 2022 Cuma Koç Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün herhangi bir sosyal durumla kolayca başa çıkabilirsiniz – gerçek bir büyücüsünüz!


1 Temmuz 2022 Cuma Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç, Aslan burcunun uğurlu Jüpiter ile destekleyici bir bağlantısı olduğu için bugün kendinizi iyimser ve hayat dolu hissetmelisiniz. Bu kozmik iklim, evrenin size yardım edeceğine ve size rehberlik edeceğine inanırken, kendinize bir şans vererek, hayallerinizle temele dokunmanızı isteyecektir. Bununla birlikte, özellikle kendi gücünüzden saklanıyorsanız veya değişimden korkuyorsanız, Mars ve Pluto arasındaki sert bir kare sizi geride tutmakla tehdit ediyor. Neyse ki, öğleden sonra Luna ve Venüs arasında tatlı bir açı, daha olumlu bir eğilim edinmenize yardımcı olabilir. Ancak, kendinize bolca sevgi ve şefkat göstermeniz gerekecek.


1 Temmuz 2022 Cuma Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bu, ilişkilerde şifa ve dönüşüm üzerine tüm bu atölyelerin kurtarmaya geldiği bir gün, Koç. Günün gezegensel uyumu, bu konuda neredeyse vaiz benzeri bir coşkuya sahip olan değişim dürtüsünü beraberinde getiriyor. Hayatınızdaki sevgilinin bir melek gibi parlayacağına ve kesinlikle ruhsal ve mükemmel olacağına karar verdiniz. Kendi halonuzu da cilalamayı unutmayın.


1 Temmuz 2022 Cuma Koç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Öfkene dikkat et, Koç! Mars, Oğlak burcunda geri giden Plüton ile kare kare yaptığı için, dikkatli olmazsanız, küçük sorunlar tam gaz öfke anlarına yol açabilir. Şu andan itibaren, Plüton retrosu yavaş ama emin adımlarla, başardıklarınız ve profesyonel olarak nasıl tanındığınız gibi kariyer yolunuzun tüm yönleri üzerinde yeniden çalışıyor. Meydan bugün yoğun olduğundan, hayal kırıklıklarınızın, hırsınızın ve bağlılığınızın kariyerinizde nasıl bir rol oynadığını kabul etmeniz gerekebilir. Hayal kırıklığına uğramış bir profesyonel olarak bilinmek yerine, yolunuzu daha iyiye dönüştürmeye çalışın.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.