İkizler Haftalık Burç Yorumları (27 Haziran – 3 Temmuz Haftası)

İkizler burcunun 27 Haziran – 3 Temmuz haftası için burç yorumları neler? İkizler burcunun 27 Haziran – 3 Temmuz haftası neler bekliyor? İkizler burcunun 27 Haziran – 3 Temmuz haftasında aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 27 Haziran – 3 Temmuz haftasında iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 27 Haziran – 3 Temmuz haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları İkizler burcu 27 Haziran – 3 Temmuz haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 27 Haziran – 3 Temmuz Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Sizi gerginleştiren bir şey deniyorsunuz ve haftanın ilk yarısında ona tüm dikkatinizi vermemek için hiçbir mazeretiniz yok. Onları yakından gözlemleyerek, kim olduğunu bildiğinizi etkileyin. Ardından, Perşembe ve Cuma günleri, beklentilerini gerçekten sarsan bir şey yapın. Bir pastadan atlamak biraz fazla olurdu (biraz dağınıklıktan bahsetmiyorum bile!), Ama çok fazlası, hiç olmamasından iyidir. Komik bir şey yap. Aşırı bir şey. Meşhur buzu kırdıktan sonra, hafta sonunu bu kişiyi daha derinden tanımak için harcayabilirsiniz.


İkizler Burcu 27 Haziran – 3 Temmuz Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Gelecek ve yeni ay nedeniyle hafta ortası birine ne kadar derinden bağlanmak istediğinizden emin olamazsınız. Kimsenin onlarla ilerlemeniz için size baskı yapmasına izin vermeyin ve belirsizlik anlarında hareketsiz kalmanın sorun olmadığını unutmayın. Yirmi sekizinci, yolunuza önemli bir değişiklik getirecek. Bu kozmik iklim sırasında istediğiniz şeyle daha uyumlu hissedeceksiniz ve evren sizi içgüdülerinizi takip etmeye zorlayacak. Bu enerji hedeflerinize, planlarınıza ve ilişkilerinize ivme kazandıracak. Yani, bir şey doğru gelmiyorsa, yapmayın.

Yeni ay sınırlarla ilgili sorunlara yol açabilir, bu nedenle eğiliminizde güçlü kalmanız gerekir. Hafta sonu yumuşak, romantik ve rüya gibi bir havayla başlayacak. O özel kişiyle bir randevu için mükemmel bir fırsat olarak, gün boyunca havada yürüyormuş gibi hissedeceksiniz. Eşleşme havasında değilseniz, bu titreşimleri uçup gitmek ve geleceğin neler getireceğini hayal etmek için kullanın.


İkizler Burcu 27 Haziran – 3 Temmuz Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

İkizler, bu çalışma haftası boyunca profesyonel bir ortamda nasıl davranıyorsunuz?

28 Haziran Salı, İkizler’de Venüs’ten Koç’ta Jüpiter’e kadar şaşırtıcı bir enerji gücüyle başlıyor. Altmışlık, profesyonel hayallerinizi gerçekleştirme ve alanınızdaki her türden bireyle ağ kurma konusunda oldukça iyimser hissedebileceğinizi ima eder. Bu güzel sekstil sırasında ağınız beklenmedik bir şekilde çevrimiçi veya çevrimdışı olarak patlayabilir! Aynı gün, Yengeç burcundaki yeni ay, sizi tutumlu bir para zihniyetini benimsemeye teşvik ediyor. Finansal rezervlerinizi biriktirirken, önümüzdeki altı ay boyunca tasarruf etmek ve idareli harcamak için birçok fırsat olacak. Ayrıca, Neptün ayrıca Balık burcunda geri harekette olacak ve kariyerinize yavaş ama kesin bir netlik kazandıracak! Şu andan Aralık ayına kadar, herhangi bir kaçış eğiliminin veya kurbanı oynamanın kariyerinizi nasıl etkileyebileceğini anlamak için bolca zamanınız olacak. Karşılığında, kariyerinizde izleyeceğiniz basit bir yola sahip olmak için bu ifşaatlar üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Bir profesyonel olarak nasıl karşılaştığınızı düşünmek için ilk fırsatınız, haftanın sonunda İkizler burcundaki Merkür ile Balık burcundaki Neptün ile kare açı yaptığında gelebilir.


İkizler Burcu 27 Haziran – 3 Temmuz Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta kollarınızı açın ve çok şey alabilirsiniz.

Hafta, 27 Haziran Pazartesi günü, Mars’ın Koç’ta ve topluluk evinizin Kova’da Satürn’e altmışlık yapmasıyla başlıyor. İnsanlar sana yardım etmek için sıraya giriyor. Ancak, istemediğiniz şeyler veya sizin için yararlı olmayan yardımlar sunuyor gibi görünüyorlar. Sanki tatlıyı umuyormuşsunuz ve bunun yerine size şalgam sunuluyormuş gibi. Burada kötü bir şey yok, eylemde güç oyunu yok. İkizler, bu sadece Evrenin başkalarından ne istediğinizi sorarken net olmanız gerektiğini söyleme şeklidir.

28 Haziran Salı günü, Yengeç burcundaki güneş, Koç burcundaki Jüpiter ve sizin dostluk eviniz ile kare açı yapıyor. Aynı zamanda yeni bir aydır. Birkaç arkadaşınız size akşam yemeği ısmarlayabilir veya onlarla bir kutlamaya katılabilirsiniz. Takılmak, arkadaşlarınızın ilginç, ilginç ve kendiliğinden olduğunu hatırlatır. Ve tam da ihtiyacınız olduğunda yanınızdalar.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.