Günlük İş Burç Yorumları 15 Haziran 2022

15 Haziran Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 15 Haziran Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

15 Haziran 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Cesur ol, Koç! Bugün tam da olmanız gereken yerdesiniz ve kariyer yolunuzda yapmanız gerekenleri yapıyorsunuz, bugün Mars’ın Kayron ile kavuşumda olduğu gibi hissetmeseniz bile. Bağlantı, bir veya iki ağrılı noktayı tetikler ve muhtemelen profesyonel eğiliminizden emin olmamanıza neden olur. Profesyonel kimliğinizin nasıl ortaya çıktığı veya hırslarınızın nasıl ortaya çıktığı konusunda aşırı hayal kırıklığına uğramak yerine, bu birleşimi nasıl daha sağlıklı hissettiğinizi onurlandırmak için kullanabilirsiniz. Profesyonelliğinizin kontrolünü ele geçirmek için neler yapabileceğinizi kendinize sorun!


Boğa Burcu

15 Haziran 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Bugün Mars, Koç burcundaki Chiron ile kavuşum yaptığında, bilinçaltınızda bir ateş yaktığında öfkenizin nasıl arttığını izleyin. Boğa, özellikle iş yerinde sizi yanlış yöne götüren şikayetler varsa, bu kavuşum sırasında bilinçaltında ham hissedebilirsiniz. İşyerinde liderlik sorumluluklarını nasıl üstlendiğiniz, amirlerinizin sizinle nasıl etkileşimde bulunduğu veya hedeflerinizin sizi nereye götürdüğü konusunda özellikle incinmiş hissedebilirsiniz. Öfke duygularınızı bastırmak yerine, stresinizi hafifletmek için profesyonel yaşamınız hakkında nasıl hissettiğiniz üzerinde çalışmak için birleşimi kullanın.


İkizler Burcu

15 Haziran 2022 Çarşamba İkizler Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Bugün Mars, Koç burcundaki Chiron ile kavuşum yaptığında, bilinçaltınızda bir ateş yaktığında öfkenizin nasıl arttığını izleyin. Boğa, özellikle iş yerinde sizi yanlış yöne götüren şikayetler varsa, bu kavuşum sırasında bilinçaltında ham hissedebilirsiniz. İşyerinde liderlik sorumluluklarını nasıl üstlendiğiniz, amirlerinizin sizinle nasıl etkileşimde bulunduğu veya hedeflerinizin sizi nereye götürdüğü konusunda özellikle incinmiş hissedebilirsiniz. Öfke duygularınızı bastırmak yerine, stresinizi hafifletmek için profesyonel yaşamınız hakkında nasıl hissettiğiniz üzerinde çalışmak için birleşimi kullanın.


Yengeç Burcu

15 Haziran 2022 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Kariyer yolunuzdaki otorite konumunuz hakkında ne düşünüyorsunuz, Yengeç? Mars bugün Koç burcunda Kayron ile kavuşum yaptığından, profesyonel yolunuz hakkında oldukça ham hissedebilirsiniz. Başarılarınız, başarılarınız, statünüz ve mirasınız akla geliyor. Daha da önemlisi, bu birleşme sırasında bir başarısızlık duygusu hissedebilir, hatta eksikliklerinize daha fazla odaklanabilirsiniz. Neyin işe yaramadığına odaklanmak kolay olsa da, kariyer yolunuzu istediğiniz yönde alma yetkisine sahip olduğunuzu hatırlamanız gerekir. Hırslarınızla ilerleme kaydetme gücünüz var!


Aslan Burcu

15 Haziran 2022 Çarşamba Aslan Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Mesleki gidişatını ve gelişimini daha iyi şekillendirebilecek ne öğrendin Leo? Mars bugün Koç burcunda Kayron ile kavuşum yaparken, mesleki gelişiminizde rol oynayan geçmiş deneyimlerinizi yansıtmayı düşünmelisiniz. Eski öğretmenler, mentorlar, kurslar, atölyeler, kurumlar ve hatta geziler akla gelebilir. Yaptığınız veya yapmadıklarınız için üzülmek yerine, gümüş astarı bulmaya çalışın. Mesleki yolunuzda ilerlemeniz için size cesaret verebilecek geçmiş deneyimlerinizden her zaman öğrenecek bir şeyler vardır.


Başak Burcu

15 Haziran 2022 Çarşamba Başak Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Gücünü neye veriyorsun Başak? Bugün Mars, Koç burcundaki Kayron ile kavuşum yaptığında oldukça içe dönük hissedebilirsiniz. Kredileriniz, yatırımlarınız, varlıklarınız veya borcunuzla ilgili bir şey, birleşme sırasında sizi rahatsız edebilir. Vergileri geri ödemek veya banka ile uğraşmak gibi kontrolünüz dışında olabilecek mali durumlarınız için üzülebilirsiniz. Finansal yetkinliğinizde rol oynayan bu diğer kurumlar üzerindeki kontrolünüzü elinizden bırakmak yerine, soru sorarak ve harekete geçerek elinizdeki gücü elde tutmaya çalışmalısınız!


Terazi Burcu

15 Haziran 2022 Çarşamba Terazi Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Terazi, bugün diğer insanlarla ve yükümlülüklerinizle ilgilenirken soğukkanlılığınızı korumaya çalışın. Mars, Koç burcundaki Kayron ile kavuşum yaptığı için normalden daha tepkisel hissedebilirsiniz. Bağlantı, çalışma ilişkilerinizde, sorumluluklarınızda ve sizi yanlış yöne götüren taahhütlerde sorunları gündeme getirebilir. Hayal kırıklığına uğramak ve hatta bunu meslektaşlarınızdan çıkarmak kolay olsa da, bu şikayetlerin neden sizi gıcık ettiğini değerlendirmek için bir adım geri atabilirsiniz. Harekete geçerek öfkenizi verimli bir şekilde kanalize ettiğinizde daha fazla güce sahip olduğunuzu göreceksiniz!


Akrep Burcu

15 Haziran 2022 Çarşamba Akrep Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Kalk ve eziyet mi? Mars, Koç burcundaki Chiron ile kavuşum yaptığında, daha çok iş, viteslerinizi taşlamak gibi. Kavuşma sırasında küçük hayal kırıklıkları ve rahatsızlıklar birikerek stresinizi artırabilir. Akrep, bu kavuşum sizi yanlış yöne sürttüğünden, iş gününüz boyunca ne kadar deli olduğunuza şaşırabilirsiniz. Çok fazla olursa, bir adım geri atın ve sizi rahatsız eden şeyden bir nefes alın. Hatta gerekirse dikkatinizi tamamen yeni görevlere ve iş arkadaşlarınıza odaklayın, böylece sakin kalabilirsiniz!


Yay Burcu

15 Haziran 2022 Çarşamba Yay Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Bugün tutku projeleriniz üzerinde çalışmaya devam ederken Roma’nın bir günde inşa edilmediğini aklınızdan çıkarmayın, çünkü Mars Koç’ta Kayron ile kavuşum yaparken ilerlemenizden dolayı hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bu birleşme gerçekleşirken bazı çabalar umduğunuz gibi sonuç vermeyebilir. Yay burcu, başkaları sıkı çalışmanızı tanımadığında veya planladığınız ilerlemeyi gerçekleştirmek için mücadele etseniz bile rahatsız olabilirsiniz. Sinir bozucu olsa da, başarınızın şimdilik gecikebileceğini unutmayın!


Oğlak Burcu

15 Haziran 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Hırs her zaman istendiği gibi sonuçlanmaz, Oğlak. Uzun vadeli bir hedef için çalışmayı seven dikkatli bir burç olma eğilimindesiniz. Bununla birlikte, Koç’taki Mars-Chiron birleşimi, sıra dışı hareket etmek için bir tetikleyici gibi hissedebilir. Neyi beklediğinizi merak ediyor ve hırslı doğanız üzerinde otorite sahibi olmanızı engelleyen şeyin ne olduğunu sorguluyor olabilirsiniz. Zorla ve hevesle liderliği almaktan çekinmek yerine, kariyerinizde yolunuzu açma yeteneğinizde güçlenmiş hissetmek için bu birleşimi kullanın. Sadece sen kendini büyüklükten uzak tutabilirsin!


Kova Burcu

15 Haziran 2022 Çarşamba Kova Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Bugün Koç burcundaki Mars-Chiron kavuşumu sırasında, çevrimiçi veya çevrimdışı yorumlar sizi üzebilir. Kova burcu, özellikle bir iş arkadaşınızın kasıtlı olarak sizi sinirlendirmeye çalıştığını, sizi bir tartışmaya ittiğini veya kasıtlı olarak incitici yorumlar yaptığını biliyorsanız, kavuşum sırasında şaşırtıcı bir şekilde tetiklenmiş hissedebilirsiniz. Bu etkileşimlere katılmak ve iş arkadaşınıza sözlü bir hesap vermek kolay olsa da, bu etkileşimlerin sizi etkilemesine neden izin verdiğinizi düşünmek için bir adım geri atmalısınız. Bu birleşimi, incinme fırsatından çok bir öğrenme eğrisi olarak değerlendirmek için daha fazla gücünüz var.


Balık Burcu

15 Haziran 2022 Çarşamba Balık Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Mars bugün Koç burcundaki Kayron ile kavuşum yaptığında para meseleleri sıkıntılı bir nokta. Balık, tasarruf etmek, harcamak veya bütçe yapmak için ne yaparsanız yapın, finansal güvenliğinizi ele geçiremeyeceğinizi hissedebilirsiniz. Bu birleşme özellikle sizin için zor olabilir, çünkü mali durumunuz ve harcamalarınız için bunu kendinizden çıkarabilirsiniz. Ruh halinizi düşürmesine izin verseniz de, finansal olarak güvende olmak için adımlar attığınızı iddia ederek bu birleşimi farklı şekilde değerlendirebilirsiniz. Bunun sizi finansal yolunuzdan veya hedeflerinizden caydırmasına izin vermeyin!


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.