Günlük İş Burç Yorumları 1 Temmuz 2022

1 Temmuz Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cuma günü için 1 Temmuz Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

1 Temmuz 2022 Cuma Koç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Öfkene dikkat et, Koç! Mars, Oğlak burcunda geri giden Plüton ile kare kare yaptığı için, dikkatli olmazsanız, küçük sorunlar tam gaz öfke anlarına yol açabilir. Şu andan itibaren, Plüton retrosu yavaş ama emin adımlarla, başardıklarınız ve profesyonel olarak nasıl tanındığınız gibi kariyer yolunuzun tüm yönleri üzerinde yeniden çalışıyor. Meydan bugün yoğun olduğundan, hayal kırıklıklarınızın, hırsınızın ve bağlılığınızın kariyerinizde nasıl bir rol oynadığını kabul etmeniz gerekebilir. Hayal kırıklığına uğramış bir profesyonel olarak bilinmek yerine, yolunuzu daha iyiye dönüştürmeye çalışın.


Boğa Burcu

1 Temmuz 2022 Cuma Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Aciliyet duygunuz kariyer yolunuzda nasıl sonuç veriyor, Boğa? Profesyonel yörüngenizin bir sonraki aşaması konusunda aşırı temkinli olmak, Koç karelerindeki Mars ve Oğlak burcundaki geri giden Plüton olarak ustalaşması zor bir şeydir. Şu anda, Pluto retrosu, profesyonel gelişiminizi artıran deneyimlerinizin arkasındaki gerçeği aydınlatıyor ve olmak istediğiniz yere ulaşmak için bazı değişiklikler yapmanız gerekebileceği sonucunu çıkarıyor. Ancak, aceleci davranmamak veya fırsatları kaçırmamak için kariyerinizde bu tür değişiklikleri yapmanın zamanlamasını iyi düşünmelisiniz.


İkizler Burcu

1 Temmuz 2022 Cuma İkizler Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Kime ve neye yatırım yaptığınızı dönüştürün İkizler! Koç burcundaki Mars, Oğlak burcundaki Plüton geri giderken, ağ oluşturma fırsatları, bağlantılar, dernekler, teknoloji ve özlemler gözden geçirilecek. Bu tür yönlerle ilerlemek isteyebilirsiniz, ancak zamanınızı, enerjinizi ve kaynaklarınızı yatırmanın borç-gelir oranını düşünmek için bir adım geri atmalısınız. Gücünüzü kiminle ve neyle paylaştığınız değerlidir, özellikle de kariyer yolunuzun gidişatını etkileyebiliyorsa. Mevcut yatırımlarınızı gözden geçirerek ve bir sonraki hamlenizi düşünerek, size yardımcı olacak güçlü bir karar verebilirsiniz.


Yengeç Burcu

1 Temmuz 2022 Cuma Yengeç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Atlamadan önce kariyer yolunuzun nereye gitmesini istediğinizi düşünün, Yengeç. Koç burcundaki Mars, Oğlak burcundaki geri giden Plüton ile kare açı yaptığında, çalışma ilişkileri, ortaklıklar ve profesyonel taahhütler kariyerinizi önemli ölçüde değiştirebilir. Şimdi aceleyle harekete geçmek yerine, düzenlemelerinizde düşünceli değişiklikler yapmanın zamanı geldi. Meydan sırasında herhangi bir yorucu taahhütte bile arabuluculuk yapabilirsiniz. Zamanın doğru olduğunu düşünüyorsanız, kare, profesyonel başarılarınızı veya statünüzü artırmayacak ortaklıklardan ve taahhütlerden nihayet ayrılmanız için sizi cesaretlendirebilir.


Aslan Burcu

1 Temmuz 2022 Cuma Aslan Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Profesyonel öncülüğüne devam etmek için ne gibi değişiklikler yapabilirsin Leo? Yaşanacak yeni deneyimler var, ancak Mars Koç karelerinde Plüton Oğlak burcunda geri giderken ilerlemeden önce iş gününüzün akışını göz önünde bulundurmalısınız. Rutininizin yapısını yeniden gözden geçirirken iş hayatınız değişiyor. Ancak bu süreç yavaş ilerliyor, bu da hemen atlamak istediğiniz bir şey varsa can sıkıcı bir durum! Meydan, planlamanın önemini vurguladığından, mesleki gelişiminizi etkileyecek fırsatlara yer açmak için programınızda neleri ayarladığınızı düşünmelisiniz.


Başak Burcu

1 Temmuz 2022 Cuma Başak Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Fikirlerinize ve profesyonel kendini ifade etmeye yatırım yaptığınızda kendinizi güçlenmiş hissediyor musunuz, Başak? Koç burcundaki Mars, Oğlak burcundaki Plüton ile kare açı yaptığında, tutku projelerinize ne kadar zaman, enerji ve kaynak ayırdığınızı düşünmeniz gerekebilir. Tutkularınızın yavaş ilerleyen başarısıyla hüsrana uğramak yerine, fikirlerinizle başarılı olmak için formülünüzün akışını ayarlamayı düşünmelisiniz. Tutku projelerinizin veya kendini ifade etmenin yaratıcı yolunu değiştirmek, daha hızlı finansal başarı ile sonuçlanabilir. Fikirlerinizle yapmak istediğiniz her şeyin kontrolünün sizde olduğunu unutmayın!


Terazi Burcu

1 Temmuz 2022 Cuma Terazi Burcu Günlük İş Burç Yorumu

İş-yaşam dengeniz nasıl, Terazi? Koç karelerindeki Mars, Oğlak burcundaki Plüton geri giderken zirveye ulaşan kişisel ve profesyonel taahhütleriniz arasında süregiden bir güç mücadelesi olabilir. Yoğunluk artıyor, özellikle de mesleki yükümlülüklerinizi yerine getirmeden önce eviniz ve ailenizle ilgilenmeniz gereken kişisel meseleleriniz varsa. Özellikle meydanda köşeye sıkıştırılmışsınız gibi asabi hissedebilirsiniz. Kendinizi güçsüz hissetmek yerine, profesyonel ve özel ilişkilerinizde sınırlar belirlerken öncelikle yapılması gerekenlere odaklanın.


Akrep Burcu

1 Temmuz 2022 Cuma Akrep Burcu Günlük İş Burç Yorumu

İş yerindeki gerilimler bugün nasıl dalgalanacak, Akrep? Koç burcundaki Mars, Oğlak burcundaki Plüton ile kare açı yaptığında, kişilerarası grup dinamiklerinizde gün ışığına çıkabilecek bazı hayal kırıklıkları olabilir. Bazı konuşmalar, özellikle bir şey hakkında konuşmaktan bıktıysanız veya konuştuğunuz kişiden hoşlanmıyorsanız, sinir bozucu anlara yol açabilir. Ağırlaştırıcı olsa da, gerilimi işyerinde üretken bir şeye dönüştürme gücünüz var. Başkalarına nasıl yanıt vermeyi seçeceğinizi veya bir konuşmadan ne anladığınızı kontrol edebilirsiniz. Yüksek yola çıkın!


Yay Burcu

1 Temmuz 2022 Cuma Yay Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Kendini değerli hissediyor musun, Yay? Çalışmanız inanılmaz, ancak Koç’taki Mars, Oğlak’ta geri giden Plüton ile kare açı yaptığında bunun için savaşmanız gerekebilir. Diğerleri yeteneklerinizi, vizyonunuzu ve yeteneğinizi kabul edecek. Ama bunun olmasına izin vermek zorunda değilsin. Ayakta durarak işinizin değerini bugün öne çıkarın. Hizmetlerinizin fiyatlarına bağlı kalın. Başkası için çalışırken borcunuzun ne olduğunu sorun. Bu transiti sonunda mal ve hizmetlerinizin fiyatlarını yükseltmek için bile kullanabilirsiniz.


Oğlak Burcu

1 Temmuz 2022 Cuma Oğlak Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Olduğun profesyoneli seviyor musun, Oğlak? Kariyer odaklı bir burç olarak, olağanüstü bir profesyonel miras ve itibar yaratmaya odaklanıyorsunuz. Ancak, Koç burcundaki Mars, burcunuzda geri giden Plüton ile kare açı yaptığından, bunu yapmak iç gözlemi teşvik edecektir. Hırsınızın, eyleminizin ve öfkenizin profesyonelliğinizde nasıl bir rol oynadığını düşünmelisiniz. Her yönü ele almak, başkalarının sizi nasıl algıladığını etkileyebilir. Bu nedenle, profesyonel bir ortamda tavrınızı engelleyebilecek herhangi bir hayal kırıklığını hafifletirken, hareket tarzınızda daha doğrudan olmanın zamanı gelmiş olabilir.


Kova Burcu

1 Temmuz 2022 Cuma Kova Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Meydan okuma zamanı, ardından Koç’taki Mars, Oğlak’ta geri giden Plüton’la kare açı yaptığında iç monologunuzun melodisini değiştirin. İşin zihinsel algıları, kişilerarası grup dinamikleri ve konuşmalar son derece gergin olabilir. Kova, bugün işteki etkileşimlerinizde ortaya çıkabilecek bazı temel sorunlarınız olabilir. Bir iş arkadaşınıza olduğu gibi söylemek katartik olsa da, iş arkadaşlarınızla konuşmalarınızı nasıl göreceğinizi ayarlamak için stresinizi yenmek için bu fırsatları bir şans olarak kullanabilirsiniz. Hatta rekoru kırmak için bir fırsatınız bile olabilir!


Balık Burcu

1 Temmuz 2022 Cuma Balık Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Balık, ağ oluşturma fırsatlarınızın ve özlemlerinizin değerini nasıl ayarlayabilirsiniz? Koç’taki Mars, Oğlak’ta geri giden Plüton’la kare açı yaptığında, benzer düşünen profesyonel topluluklar arama ve hayallerinizi takip etme konusunda daha iddialı olmanın zamanının geldiğini hissedebilirsiniz. Ağ kurma şeklinizi değiştirme ve özlemlerinizi yerine getirme potansiyeline sahipsiniz. Ancak bu, biraz stres olmadan gerçekleşmeyebilir, çünkü meydan sert gerçekleri aydınlatabilir. Stresli olsa bile, ortaya çıkanları kabul edin, çünkü bu gerçekler size kiminle ve neyle çalışacağınız konusunda daha fazla farkındalık verebilir.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.