Günlük Burç Yorumları 28 Haziran 2022

28 Haziran Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Salı günü için 28 Haziran Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

28 Haziran 2022 Salı Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bu sabah Yengeç burcuna geçiyor, sevgili Koç, besleyici ve duygusal yönünüzü ortaya çıkarıyor. Her zamankinden daha hassas hissederseniz şaşırmayın, ancak bunalmış veya tetiklenmiş hissetmeye başlarsanız tepkinizi izlemek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Neyse ki, Venüs ve Jüpiter arasındaki tatlı bir bağlantı, lütufunuzdan yararlanmanıza yardımcı olabilir, ancak çatışma çözümü söz konusu olduğunda başkalarına şüphe avantajı sağlamanız gerekebilir. Bu akşamın ilerleyen saatlerinde yeni ay kendini gösterecek ve önümüzdeki altı ay için, özellikle sezgileriniz veya ev hayatınız ile ilgili olarak kendiniz için hedefler belirlemek için harika bir zaman olacak.


Boğa Burcu

28 Haziran 2022 Salı Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa, Venüs ve Jüpiter gökyüzünde tatlı bir açıyı paylaşırken, bedeninizle bağlantı kurmak bugün en derin duygularınızı sıralamanıza ve işlemenize yardımcı olabilir. Bu enerjiyi, ekstra uzun bir esneme seansında kendinizi şımartmak için bir bahane olarak kullanın, her nefes alışınızda ve nefes alışınızda sıkıntılarınızı giderin. Bu akşam, Yengeç yeniayı ortaya çıktığında, duygusal zekanızı yükselterek atmosferde bir vızıltı hissedeceksiniz. Evren size saygı ve güveni yeniden inşa ederken yeni bir başlangıç ​​yapma fırsatı verdiğinden, en yakın ilişkilerinizi rahatsız eden sorunları tartışmak için harika bir zaman.


İkizler Burcu

28 Haziran 2022 Salı İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, Venüs’ün parıldayan Jüpiter ile tatlı bir bağlantısı olduğu için bugün dikkatiniz sıcak bir meta olacak. Bu kozmik iklim, auranıza bir manyetizma getirecek, ancak enerjinizi kime verdiğinize dikkat etmek isteyeceksiniz. Yengeç yeniayı, bu akşam biraz lüksün tadını çıkarmanız için size ilham verecek, ancak tüketiminizde veya harcamalarınızda aşırıya kaçmayacağınıza dikkat etmek isteyeceksiniz. Bu ay, aynı zamanda, evren dileklerinizi maddi alemlere kanalize etmenin yollarını ararken, mum büyüsünü veya tezahür mantralarını kucaklamak için mükemmeldir.


Yengeç Burcu

28 Haziran 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç, Venüs’ün uğurlu Jüpiter ile destekleyici bir bağlantısı olduğu için, profesyonel başarınıza yatırım yapmak bugün ruhunuza bir huzur duygusu getirecektir. Bu kozmik iklim, kariyer hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir, ancak süreç için sabırlı olmanız, birkaç şans vermeniz ve layık olduğunuza inanmanız gerekir. Bu akşam yeni ay burcunuzun altında tezahür ettiğinde havayı ruhsal bir enerji dolduracak ve bir yıldıza dilek dilemek için mükemmel bir zaman olacak. Bu kozmik iklim, özellikle başkalarına yemek yeme alışkanlığınız varsa, kendinizi ilk sıraya koymanıza izin verecektir.


Aslan Burcu

28 Haziran 2022 Salı Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan, bugün Ay Yengeç burcuna ve güneş on ikinci evinize giriyor ve sizi alçakgönüllü ve düşünceli bir tepe boşluğuna yerleştiriyor. Bu titreşimler, evren sizi ilgi odağından uzaklaşmaya ve içeri girmeye iterken, sessiz ve gizemli yanınıza yaslanmak için mükemmeldir. Bu arada, Venüs ve Jüpiter arasında tatlı bir açı, hayatınıza şans ve sevgi getirecek, ancak bağlantıları zorlamak istemeyeceksiniz. Bu akşam yeni ay ortaya çıktığında hava sihirle kalınlaşacak ve önümüzdeki altı ay boyunca nasıl gelişmek istediğinize dair niyetler belirlemek için mükemmel bir zaman olacak.


Başak Burcu

28 Haziran 2022 Salı Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak, bugün, Yengeç burcu güneş on birinci evinizden geçerken, empatik duyarlılığınız yükselecek. Bu ay yerleşimi, sizi başkalarının duygularına karşı duyarlı hale getirerek, özellikle büyük kalabalıklara daldığınızda enerjinizi uyarlamanın ve korumanın yollarını bulmanızı önemli hale getirecek. Venüs ve Jüpiter arasında faydalı bir bağlantı, profesyonel ilerleme kaydetmenize yardımcı olabilir, bu nedenle tazminat veya hak ettiğiniz işi istemekten korkmayın. Yeni ay bu akşam tezahür ediyor ve sizden dünyamızı ileriye doğru nasıl daha iyi bir yer haline getirebileceğinizi düşünmenizi istiyor.


Terazi Burcu

28 Haziran 2022 Salı Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bugün Yengeç burcuna giriyor ve masaya hassas bir enerji getirirken, içinizdeki ve çevrenizdeki insanların duygularını güçlendiriyor. Bu ay yerleşimi altında ruh hali değişimleri nadir olmasa da, profesyonel hedeflerinize odaklanmak oldukça temel ve terapötik olacaktır. Bu arada, Venüs ve Jüpiter arasındaki tatlı bir bağlantı, aşk hayatınıza uğurlu bir enerji seli getirecek, derin bağların ve ruh eşi bağlantılarının yolunu açacak. Bekarsanız ve aşk peşindeyseniz, özel biriyle tanışabileceğiniz için kabuğunuzdan kurtulmanın yollarını arayın. Bu geceki yeni ay, önümüzdeki altı ay için kariyer hedeflerinizi belirlemenizi isteyecek.


Akrep Burcu

28 Haziran 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, Ay Yengeç burcuna ve haritanızın ruhsal sektörüne girerken, kalbiniz bugün merak ve kaprislerle dolu olacak. Bu titreşimler, minnettarlığınızdan yararlanmak ve sizi çevreleyen sihir ve güzelliği takdir etmek için mükemmeldir, ancak perdenin ötesinden gelen işaretler için gözlerinizi dört açmalısınız. Zihniniz hayal kurmak için nedenler bulsa da, Venüs ve Jüpiter arasında faydalı bir bağlantı, bu fantezileri gerçekleştirme adına yaptığınız her türlü çabaya büyük ödüller getirecektir. Yeni ay bu akşam tezahür ediyor ve sizin için yılın ruhsal açıdan en önemli gecelerinden birini işaret ediyor.


Yay Burcu

28 Haziran 2022 Salı Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Okçu, tatlı Venüs gezegeninizin yöneticisi Jüpiter ile bağlantı kurarken, insanlar sizi bugün olduğunuz kişi olarak sevecekler. Evren ve etrafınızdaki insanlar alkış, onay ve hayranlıkla karşılık vereceğinden, özür dilemeden kendiniz olmaya gelince geri adım atmayın. Bu kozmik iklim, aranızda yeni bir aşk olduğunu da ortaya çıkarabilir, yani birinin sizinle flört ettiğini düşünüyorsanız, muhtemelen öyledir. Bu akşam Yengeç yeniayı ortaya çıktığında, önümüzdeki altı ay boyunca kime veya neye bağlı kalmak istediğinizi düşünmenizi isteyen heyecan biraz daha derinleşecek.


Oğlak Burcu

28 Haziran 2022 Salı Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İster beğenin ister beğenmeyin, sevgili Oğlak, bugün ay Yengeç burcuna ve haritanızın kalp meselelerini yöneten sektörüne girerken aşk aklınızda olacak. Bu kozmik iklim, özellikle aşk tarzınız veya genel olarak ilişkiler hakkında nasıl hissettiğiniz söz konusu olduğunda, mevcut veya geçmiş ortaklıklarınızın bakış açınızı nasıl şekillendirdiğini ortaya çıkaracaktır. Neyse ki, bu akşamki yeni ay, kötü alışkanlıkları iyi olanlarla değiştirirken sorumluluk almaya istekli olduğunuz sürece, aşmanız gereken romantik kalıpları aşmanıza yardımcı olabilir.


Kova Burcu

28 Haziran 2022 Salı Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova, ay Yengeç burcuna ve güneş altıncı evinize girerken, duygusal eğiliminiz ve çalışma motivasyonunuz arasında doğrudan bir ilişki olduğunu fark edeceksiniz. Bu kozmik iklim, özellikle son zamanlarda düşük enerji hissediyorsanız veya duygularınız tarafından boğulmuşsanız, zihniniz, bedeniniz ve ruhunuz arasında sağlıklı bir bağlantı bulmanızı isteyecektir. Neyse ki, Venüs ve Jüpiter arasındaki eğlenceli bir açı, içine düşmüş olabileceğiniz herhangi bir korkaklıktan kurtulmanıza yardımcı olabilir, ancak duygularınız hakkında konuşmak ve içinizde yaşayan eğlenceyi seven tuhafı kucaklamak konusunda rahat olmanız gerekecek.


Balık Burcu

28 Haziran 2022 Salı Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık, bugün Ay Yengeç burcuna ve beşinci güneş evinize girerken kendi küçük dünyanızda kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Evren sizi egonuzu ve benlik duygunuzu beslerken biraz eğlenmeye davet ettiğinden, bu titreşimler sizi ilgi odağı olmaya teşvik edecek. Venüs ve Jüpiter gökyüzünde hizalanırken iyi hisler akmaya devam edecek ve sezgilerinize ve duygularınıza istikrar getirecek. Ne yazık ki, bu akşam Yengeç yeni ayı gezegen hükümdarınız Neptün ile sert bir kare oluşturduğunda, bu akşam biraz kopuk veya tükenmiş hissetmeye başlayabilirsiniz.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.