Günlük Burç Yorumları 22 Haziran 2022

22 Haziran Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 22 Haziran Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

22 Haziran 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, burcunuz aracılığıyla yolculuğuna devam ederken, sevgili Koç, şükranlarınızla bağlantı kurmak için biraz zaman ayırın ve kutsamalarınızı sayın. Luna ve şifalı asteroit Chiron arasındaki tatlı bir ittifak, evrene bağlı ve evren tarafından desteklenmiş hissetmenize yardımcı olabilir. Ancak, bu mistik titreşimleri tamamen kucaklamak için kendinizi kafanızın dışına çıkarmanız gerekecek. Bu enerji aynı zamanda kendinize olan güveninizi artırmaya da yardımcı olabilir, bu nedenle birkaç olumlu mantra söylemek isterseniz kendinizi geri tutmayın. Bu öğleden sonra Ay Mars’la birleştiğinde ateşli ve tutkulu bir enerji sizi bulacak ve cesur hamleler için harika bir zaman olacak.


Boğa Burcu

22 Haziran 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa, bugün Ay Koç’ta ve bilinçaltını yöneten sektör veya haritanızda yolculuğuna devam ederken bir adım geri atmaktan ve sakinleşmekten korkmayın. Bu ay yerleşimi, özellikle Luna, ruhunuzu rahatsız eden şeyi yatıştıran şifalı asteroit Chiron’a sığınırken, içeri girmeniz için size ilham verecek. Bu akşam Venüs burcunuzdan ayrıldığında, odağınızı finansal güvenliğe yönlendirirken İkizler’deki yolculuğuna başladığında bir değişiklik fark edeceksiniz. Önümüzdeki haftalarda banka hesabınızı analiz etmek için biraz zaman ayırın ve tasarruf etmenin yollarını ararken gereksiz harcamaları azaltın.


İkizler Burcu

22 Haziran 2022 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, Koç ayı güneş onbirinci evinizdeki Chiron ile bağlantı kurarken, bugün sosyal yaşamınızda tezahür etmiş herhangi bir çatlağı düzeltme şansınız olacak. Bununla birlikte, bu tür bir çatışmayı sona erdirmek için inisiyatif almanız gerekebilir, bu nedenle gururunuzun bir zeytin dalı uzatmanın önüne geçmesine izin vermeyin. Bu akşam tatlı Venüs burcunuza girdiğinde bir değişim fark edeceksiniz, auranızı kutsamak önümüzdeki birkaç hafta boyunca cezbedecek ve zarafet verecek. Bu gezegensel yerleşim aynı zamanda kalp meseleleri söz konusu olduğunda size şans getirecek, bu yüzden özel biriyle açılmaktan korkmayın.


Yengeç Burcu

22 Haziran 2022 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç, Ay Koç burcunda yolculuğuna devam ederken, Kiron ve tutkulu Mars ile ittifaklar kurarken, bugün kariyerinizde büyük hamleler yapmak için canlanmış hissedeceksiniz. Ofis çevresinde kişisel gücünüze adım atarak, üstlerinizin dikkatini ve övgüsünü kazanmak için inisiyatif alarak bu enerjiyi kendi yararınıza kullanın. Tatlı Venüs bu akşam İkizler burcuna giriyor ve önümüzdeki birkaç hafta boyunca kendinizi kısıtlamadan sevmenizi istiyor. Bu gezegensel yerleşim tamamen kendinizi temel düzeyde kabul etmekle ilgilidir, bu nedenle öz bakım ve bugün olduğunuz güçlü, parlak kişiyi takdir etme konusunda geri adım atmayın.


Aslan Burcu

22 Haziran 2022 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan, Koç ayı Chiron ve Mars ile destekleyici ittifaklar kurarken, maneviyatınıza dokunmak bugün büyük şifa ve ödüller getirebilir. Evrenle paylaştığınız ilişkinin iki yönlü olduğunu unutmayın ve rehberliğe veya yardıma ihtiyacınız varsa gökyüzüne konuşmaktan korkmayın. Bu akşam, tatlı Venüs İkizler’e ve solar on birinci evinize girdiğinde, sosyal çevrenize çapkın bir enerji getirerek bir değişim hissedeceksiniz. Aşkı arıyorsan, onu bir arkadaşın içinde bulabilirsin, ancak kendini romantik bir ortaklık fikrine açman gerekecek.


Başak Burcu

22 Haziran 2022 Çarşamba Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak, ay ateşli Koç burcunda ve güneş sekizinci evinizde yolculuğuna devam ederken, bugün kelimeleri gevezelik etme, oyun oynama veya zaman kaybetme havasında olmayacaksınız. Ne yazık ki, herkes sizin doğrudan tavrınız havasında olmayacak ve kendinizi başkalarına karşı sabırsız bulursanız sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu akşam Venüs İkizler’e girdiğinde, haritanızın profesyonel hırsları yöneten sektörüne bir hareketlilik getiren bir değişim fark edeceksiniz. Önümüzdeki haftalarda kariyer gelişimi ve refah için fırsatlar ortaya çıkacak, bu yüzden kendinizi ortaya koyduğunuzdan emin olun.


Terazi Burcu

22 Haziran 2022 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, Koç ve haritanızın kalp meselelerini yöneten sektörü boyunca yolculuğuna devam ederken, flört etmek için güzel bir gün, tatlı Terazi. Romantik bir düzeyde bağlantı kurma havasında olsanız da, Luna şifalı asteroit Chiron’a sığınırken sevginizi sizi tam olarak takdir etmeyen birine vermemeye çalışın. Bu akşam Venüs İkizler’e girdiğinde, önümüzdeki birkaç hafta boyunca aşk hayatınıza manevi bir unsur getiren bir değişim fark edeceksiniz. Bu kozmik iklim ayrıca, kendinizi toksik veya manipülatif insanlara karşı savunmasız bırakmadan açık bir kalple liderlik etmenizi isteyecektir.


Akrep Burcu

22 Haziran 2022 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, Koç ayı güneş altıncı evinizden geçmeye devam ederken, enerji seviyeleriniz ile bugün kendinize ne kadar iyi baktığınız arasında doğrudan bir bağlantı olduğunu fark edeceksiniz. Neyse ki, Chiron ve Mars’tan bir yardım eli, sağlıklı yaşam rutinlerinize geri dönmenize yardımcı olabilir, ancak sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeye layık olduğunuzu kabul etmeniz gerekecek. Aşk ve para gezegeni Venüs, bu akşam İkizler burcuna girerek aşk hayatınızı yeni derinliklere taşıyor. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca ilişkiniz içinde yoğunlaşabilir, ancak kalbinizi sizi tam olarak hak etmeyen birine vermemeye çalışın.


Yay Burcu

22 Haziran 2022 Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Okçu, Koç ayı güneş beşinci evinizden geçerken bugün sağlıklı bir güven duygusuyla bağlantı kurma fırsatına sahip olacaksınız. Bu enerjiyi, son birkaç gün içinde egonuzun maruz kaldığı yaraları yalamak için kullanın ve ruhunuzu aydınlatan bir tutku projesine veya faaliyetine katıldığınızdan emin olun. Bu akşam aşk odaklı Venüs İkizler’e ve haritanızın kalp meselelerini yöneten sektörüne girdiğinde hava değişecek. Bu gezegensel yerleşim, önümüzdeki haftalarda romantik yaşamınıza ilginç bir enerji getirerek, ortaklığınızı geliştirmenize ve beslemenize yardımcı olacak.


Oğlak Burcu

22 Haziran 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak, Koç ayı sizi alanınızı yükseltmeye zorlarken, bugün bir veya iki ev geliştirme projesi başlatmak için ilham alabilirsiniz. Yaşadığınız yerin görünümünü güncellemek için motive olacak olsanız da, aynı anda çok fazla proje üstlenmemeye çalışın, aksi takdirde kendinizi dağınık ve kafanız karışmış hissedebilirsiniz. Neyse ki, bu akşam Luna ve Satürn arasında faydalı bir bağlantı, bu yerel hedeflere yapı getirmenize yardımcı olabilir ve alanınız için bir strateji taslağı oluşturmanın harika bir zamanı olabilir. Venüs İkizler’e girdiğinde, önümüzdeki haftalarda kendini sevmeye ve iyiliğe öncelik vermenizi isteyen bir değişim fark edeceksiniz.


Kova Burcu

22 Haziran 2022 Çarşamba Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova, Koç ayı solar üçüncü evinize bir enerji akışı getirirken, zihniniz bugün hızlı hareket edecek. Neyse ki, şifalı asteroit Chiron’un yardım eli sayesinde düşünceleriniz olumlu ve üretken olacak. Luna tutkulu Mars’a uyum sağladığında iyi hisler akmaya devam edecek ve size sözlerinizin veya vizyonlarınızın arkasına harekete geçme fırsatı verecek. Ayın Satürn’ü öptüğü bu akşam kendiniz ve hedefleriniz hakkında konuşmaktan korkmayın, ancak hikayelerinizi, hayallerinizi ve kişisel görüşlerinizi paylaşırken sağlıklı sınırları korumayı unutmayın.


Balık Burcu

22 Haziran 2022 Çarşamba Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bugün Koç burcundaki yolculuğuna devam ediyor, sevgili Balık, havaya ateşli ve hızlı bir enerji getiriyor. Dünyayı kasıp kavurmak için ilham almış hissedecek olsanız da, kendinize çok fazla baskı yapmamaya çalışın ve kendi hızınızda ilerlemeyi unutmayın. Mali durumunuzu büyütme fırsatları, bu kozmik iklim altında tezahür edecek, ancak aradığınız ödüller için çok çalışmaya istekli olmanız gerekecek. Bu akşam Venüs İkizler’e ve dördüncü güneş evinize girdiğinde, fişi prizden çekip evinizin rahatlığında kendi kendinize kendinizi şımartmak için kendinize izin verin.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.