Günlük Aşk Burç Yorumları 19 Haziran 2022

19 Haziran Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazar günü için 19 Haziran Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

19 Haziran 2022 Pazar Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugünün rüya gibi gökyüzü altında olaylar, yalnızca hayal gücünüz dahilinde gerçekleşse bile, gelişmeye mahkumdur, Koç. Örneğin, ister bekar olun ister romantik bir şekilde bağlı olun, Luna’nın rüya gibi Balık burcuna geçişi (kapanışla ilgili on ikinci eviniz, rüyalar ve sahne arkasındaki her şey), odak noktanızın topluluk meselelerinden manevi alana kaymasının ardındaki nedeni doğrulayabilir. Bunun ironisi, Venüs’ün şehvetli Boğa’daki yolculuğunun ortasında, ideal aşık adayınızdan bu aşk hikayesinden kaynaklanan tesadüfi enerjiye kadar her şeyi vurgulayarak bugünün büyüleyici Neptün’üne altmışlık açısını mükemmelleştirecek. Biraz hayal kur.


Boğa Burcu

19 Haziran 2022 Pazar Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kalbini özel birine bağladın, Boğa? İster şu anda arkadaşlık üzerine kurulu olsun ister potansiyel olarak yeni zirvelere taşıyabileceğiniz bir şey olsun, ayın Balık burcuna – dernekler, topluluk ilişkileri ve bireysel özgürlüklerden oluşan on birinci eviniz – kayması, sosyal hayatınız söz konusu olduğunda taşkınları serbest bırakacaktır ve geleceğin vizyonları. Bununla birlikte, daha parlak bir notta, bugünün büyüleyici Venüs-Neptün altmışlığı sadece gününüzü aydınlatmakla kalmayacak, aynı zamanda romantik bağlantılarınıza ve/veya durumlarınıza uyum da getirecek. Bazılarınız birisine *gerçekten* nasıl hissettiğinizi söyleyecek kadar ileri gidebilir.


İkizler Burcu

19 Haziran 2022 Pazar İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

O havalı özçekimi paylaş, İkizler. Ne de olsa, ay (istikrar arayan ikinci güvenlik, finans ve değer sistemleri evinizin göksel yöneticisi) itibar, kötü şöhret ve genel kişiliğinizle ilgili her şeye sahip olan onuncu ev alanınızı göz kamaştırırken, sahip olacaksınız. Aşkının dikkatini çekmekte sorun yok. Belki sosyal medya aracılığıyla ya da özel bir övgüden sonra; Her iki şekilde de bir sevgilim izlenimi bırakıyorsun. Ve bu, şansınızı test etmek için yeterli bir neden değilmiş gibi, Venüs de Neptün ile uyumlu olacak ve bu romantik karşılaşmanın merak uyandıran tesadüfüne katkıda bulunacaktır. Sen merceğin ötesinde bir vizyonsun.


Yengeç Burcu

19 Haziran 2022 Pazar Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Her zamanki tipin olmayan birine karşı hisler besliyor musun, Yengeç? Ay’ın mistik Balık’a ve macera, bilgelik ve ruhsal bilgelikten oluşan geniş dokuzuncu evinize geçişi üzerine, odak noktanız samimiyet ve dönüşümden yarının getireceği her şeye kayar. Ay sizi besler ve carpe diem ile ilgili dokuzuncu evinizden geçerken, evrenin gizemlerine duygusal olarak daha açık olursunuz ve aynı derecede bilinmeyenin ilgisini çekersiniz. En iyi kısım? Venüs’ün Boğa ve onbirinci sosyal ağlar evinizdeki yolculuğunun ortasında, aşk gezegeni egzotik dokuzuncu fırsat eviniz aracılığıyla rüya gibi Neptün ile uyumlu hale gelecek. Biraz hayal kur; her şey mümkün.


Aslan Burcu

19 Haziran 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ayın rüya gibi Balık burcuna geçişi ve birleşmeler, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci eviniz üzerine, yalnızca önemli diğerinizin duygusal ve ruhsal ihtiyaçlarına daha açık olmakla kalmaz, aynı zamanda süreçte bazı sınırlar koymaya teşvik edilirsiniz. Leo, gururlu sabit ateşlerinize ve doğuştan gelen liderliği ele geçirme arzunuza rağmen, günümüzün büyüleyici Venüs-Neptün altmışlığı, küstah aşk dilinizden kişiliğinize ve dünyadaki itibarınıza kadar her şeye uyum ve şefkat getiriyor. Belki bağlantınızın enerjisinin belirli bir şekilde akmasını tercih edersiniz, ancak teslim olma sürecinde sihir ve şifa vardır.


Başak Burcu

19 Haziran 2022 Pazar Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Başak, keskin sezginize ek olarak, ayın rüya gibi Balık’a (uyum arayan yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli eviniz) geçişi, bire bir bağlantılarınıza ve yeteneğinizi çevreleyen temalara duygusal vurgu getiriyor. özel biriyle yarı yolda tanışmak için. Bunu söyledikten sonra, ister şu anda bekar olun, ister romantik bir şekilde bağlı olun, bugünün mistik astro-hava durumu size yeni bir bakış açısı getiriyor. Büyüleyici bir Venüs-Neptün sekstilinin, genişlemeyle ilgili dokuzuncu evinizi ve diğer önemli evlerin yedinci evini ateşleyecek olduğundan, bu, özellikle kararlı ortaklıklarınızı çevreleyen gelenekler ve inanç sistemleri söz konusu olduğunda geçerlidir.


Terazi Burcu

19 Haziran 2022 Pazar Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

En son ne zaman özel biri olan Terazi için tatlı veya cömert bir şey yaptın? Ayın Balık’a girmesine ve günlük ritüeller, durum tespiti ve günlük yaşam tarzıyla ilgili sağlık bilincine sahip altıncı evinize ek olarak, haritanızın bu alanı el ele giden hizmet eylemleriyle ilgili her şeye sahiptir. bugünün tuhaf gökyüzü ile. Örneğin, göksel yöneticiniz Venüs, haritanızın bu alanında rüya gibi Neptün ile uyum içinde olacak ve tüm bunlar seks, ortak kaynaklar ve ortak girişimlerle ilgili samimi sekizinci evinizde ışıldayacak. Belki basit ya da beklenmedik bir şey ama nezaketiniz takdire şayan.


Akrep Burcu

19 Haziran 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ölüm ve dönüşüm hakkında bir iki şey biliyorsunuz ama kozmos size hayallerinizi temellendirme ve onları gerçeğe dönüştürme fırsatı sunuyor, Akrep. Ve ister bekar, ister aşık olun, isterse zaten romantik bir şekilde bağlı olun, bugünün tesadüfi astro-havası, fantezilerinizi şımartma ve bu enerjinin daha fazlasını romantik ortaklıklarınıza entegre etme fırsatı sunuyor. Ne de olsa, sevgili Venüs’ün beşinci romantizm evinizi ve yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evlerinizi harekete geçirirken sınırsız Neptün ile uyumlu olduğu her gün değildir. Kalbinizi takip edin ve savunmasız olmaktan korkmayın.


Yay Burcu

19 Haziran 2022 Pazar Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Duygusal dünyanıza ve iç huzurunuza yönelmek her şeydir, özellikle bu dönemde Yay. Örneğin, şu anda bekar veya romantik bir şekilde bağlı olsanız da, ayın Balık’taki yolculuğu, anlaşılması zor olduğu kadar alıcıdır, bu nedenle bu göksel enerjinin daha yüksek titreşimini kullanmak size kalmış. Belki kutsal alanınızı temizlerken veya sevdiklerinizle vakit geçirirken. Her iki durumda da, günümüzün büyüleyici Venüs-Neptün altmışlığı – hizmet eylemleriyle ilgili altıncı evinizi ve en içteki duyguların sezgisel dördüncü evini harekete geçiren – romantik vizyonlarınızı temellendirmenize ve mevcut realitenizde rahatlık bulmanıza yardımcı oluyor.


Oğlak Burcu

19 Haziran 2022 Pazar Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Rüya gibi Balık ve üçüncü iletişim, düşünce süreci ve yakın çevrenizde parıldayan ay (taahhütlü yedinci evinizin, uzlaşmanın ve önemli diğerlerinin göksel hükümdarı) ile, yalnızca önemlilerinize karşı daha alıcı ve şefkatli değilsiniz. diğerlerinin ihtiyaçları değil, aynı zamanda romantik duygularınız açısından da akıcı ve yaratıcı. Ancak daha da önemlisi, bugünün Venüs-Neptün altmışlığı, romantik aşk, tutku, zevk ve kendini ifade etme evinizin beşinci evi ile birlikte haritanızın bu alanını sallıyor. Aşk hayatınızda inisiyatif almaya mı çağrılıyorsunuz? Kalbiniz rehberiniz olsun, Oğlak.


Kova Burcu

19 Haziran 2022 Pazar Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Zamanınızın ve enerjinizin çoğunu kendini sevme ritüellerine harcıyorsunuz ve kendinize olan güveniniz romantik ortaklıklarınıza yansıyor. Gözünü özel birine mi taktın, Kova? Ayın şefkatli Balık burcuna geçişine ve istikrar arayan ikinci konfor, finans ve değerler evinize ek olarak, Venüs (dördüncü eviniz, aileniz ve en içteki hisleriniz) ile rüya gibi Neptün arasında büyüleyici bir sekstil olacak. , sırayla, gününüzü romantizm ve anlaşılmazlıkla süslüyor. Ailenin akrabaları ve arkadaşları da sizi potansiyel beklentilerle bağlayabilir, bu yüzden asla asla deme. Tam tersine, bu tesadüfi olduğu kadar temellendirme de olabilir.


Balık Burcu

19 Haziran 2022 Pazar Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Hatırlayabileceğiniz gibi, ay romantik aşk, tutku ve zevkle ilgili beşinci evinizi yönetiyor, ancak bugün burcunuzda parıldayacak ve sizi duygusal olarak normalden daha akıcı ve alıcı yapacak. Balıklar, özel birine gönül verdiyseniz, bu mistik ay ışınları sadece psişik farkındalığınızı artırmakla kalmayacak, aynı zamanda genel olarak şefkat duygunuzu da artıracaktır. Ve bu, romantik fantezilerinize dalmak ve sevgilinize o okyanus gözlerini bir anlığına göstermek için yeterli neden değilmiş gibi, Venüs ayrıca Neptün ile uyum sağlayacak ve bu da, alışverişlerinize bir uyum ve sihir katmanı ekleyecektir. karşılaşmalar.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.