Günlük Aşk Burç Yorumları 11 Haziran 2022

11 Haziran Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için 11 Haziran Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

11 Haziran 2022 Cumartesi Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sürpriz, sürpriz, Koç. İster aşık olun, ister bekar veya romantik bir şekilde bağlı olun, günümüzün elektrikli gökyüzü, özellikle değerlerinizi çevreleyen temalar ve genel güvenlik duygusu söz konusu olduğunda, kişisel hayatınızdaki şeyleri büyük olasılıkla sarsacaktır. Örneğin, günümüzün tartışmalı ve beklenmedik Venüs-Uranüs kavuşumu (bırak şöyle dursun) yardımıyla, ikinci tercihler, istikrar ve öz-değer eviniz aracılığıyla. Bunu söyledikten sonra, ister birine karşı aniden hissettiğiniz hisler olsun, isterse o kişinin her zamanki tipiniz olmadığı gerçeği olsun, aşk hayatınızda bazı öngörülemezlik yaşıyor olabilirsiniz. Ne kadar alışılmadık olursa, gerçekleşmesi o kadar olasıdır.


Boğa Burcu

11 Haziran 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugün dünyayı hazırlıksız yakalayacaksın, o yüzden devam et Boğa. Bu özellikle günümüzün paradoksal Venüs-Uranüs birleşimi düşünüldüğünde geçerlidir, çünkü burcunuzu ve benliğinizin ilk evini harekete geçirecektir. Belki de ara sıra karakter değişikliğiniz ya da aşk bölümündeki olaylara alışılmadık bir yaklaşım tarzınızdır. Her iki durumda da, kesin olan bir şey var: Hiç kimse senin bu yönünü görmeyi beklemiyor, sen bile. Sanki bu zihinsel olarak hazırlanmak için yeterli bir neden değilmiş gibi, ay da Akrep’te olacak ve Venüs ve Uranüs ile doğrudan karşıtlık içinde olacak. Halihazırda bir çift iseniz, bu, “yeter artık” dediğiniz gün olabilir.


İkizler Burcu

11 Haziran 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

İkizler, bu dönemde aşkta ani ifşaatlar ve aydınlanmalar yaşanması muhtemeldir. Ne de olsa, cilveli Venüs’ün (bırakın) asi Uranüs’le güçlerini bir araya getirmesi (bırakın) esrarengiz onikinci eviniz, rüyalar, gizli gündemler ve bilinçsiz kalıplar aracılığıyla her gün bir araya gelmiyor. Birine karşı hislerini bir sır olarak mı saklıyorsun? Aklınızda bulundurun, bu tam tersi olabilir, çünkü özel kişiniz sizi hazırlıksız yakalayabilir ve romantik itiraflarını ortaya çıkarabilir. Merkür (göksel hükümdarınız), samimi sekizinci birleşme eviniz aracılığıyla Plüton ile uyum sağlamaya devam ediyor. Yani yine, kesinlikle bir şeyler demleniyor.


Yengeç Burcu

11 Haziran 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Olay çıkarıyorsun ve hayranların kaynaşıyor Yengeç. Başka bir deyişle, romantik bir talipliyi etkilemek için kendi yolunuzdan çıkıyorsanız, zahmet etmeyin. Venüs’ün Uranüs ile kavuşumdaki heyecan verici akımına ek olarak, (bırakın) Boğa’nın şehvetliliği, sosyal olarak bilinçli onbirinci eviniz, topluluklar ve bireysel özgürlük aracılığıyla bilinir. Daha da önemlisi, ilişki sektörünüzde Merkür’ün Plüton ile üçgen açı yaptığı düşünüldüğünde, süreçte önemli bir konuşma -belki de tabu benzeri- olma ihtimali vardır. Ve Ay Akrep’teyken, kesin olan bir şey var: Duygularınızı ve için için yanan tutkularınızı evcilleştirmenin bir yolu yok.


Aslan Burcu

11 Haziran 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bekar? Leo, ister bekar ister romantik bir şekilde bağlanmış olsanız da, muhtemelen önceki gelenekleri takip etmek ve statükoya ayak uydurmak ve kişisel hayatınızı etkileyen modası geçmiş yapılardan kurtulmak arasında bölünmüş hissediyorsunuz. Örneğin, Venüs Boğa burcunda özgürlüğü seven Uranüs ile güçlerini birleştirecek ve bu da dünyadaki onuncu otorite, miras ve itibar evinizi harekete geçirecektir. C-Suite’te vakit mi geçiriyorsunuz? Bu enerjiyle işler oldukça skandal olabilir, özellikle de iş yerinde birlikte çalıştığınız ve/veya hayran olduğunuz birine karşı hisler besleyenleriniz. Biraz alışılmadık ama yine de mümkün.


Başak Burcu

11 Haziran 2022 Cumartesi Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Başak, kaçıyor musun? Bu şaşırtıcı olmaz, en azından günümüzün asi gökyüzünü düşünürsek. Örneğin, ister bekar olun ister romantik bir şekilde bağlı olun, günümüzün elektrikli Venüs-Uranüs birleşimi, macerayla ilgili geniş dokuzuncu evinize enerji ve ivme getirecek… ama bunun ötesinde, aynı anda gerçekleşen kaos ve öngörülemezlik de var. Öyle ki, bazılarınız riskli bir durumu bile tercih edebilir ve hepsi de heyecan uğruna. Sizin için bile şaşırtıcı ama bu dinamik sinerjinin harekete geçireceği şey tam olarak bu. Bazılarınız, romantik bir ilişki içinde olduğunuz eski bir sevgilinizden veya sınıf arkadaşınızdan haber alabilir.


Terazi Burcu

11 Haziran 2022 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Aşk hayatında işler gelişiyor ve bu çok az bir ifade, Terazi. Örneğin, ister bekar, ister aşık olun, isterse zaten romantik bir ilişki içinde olun, tatlı gezegen yöneticiniz Venüs, her gün spontane Uranüs ile çarpışmaz, seks, birleşme, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşinizle ilgili sekizinci evinizden bahsetmeye gerek bile yok. bağlantılar. Halihazırda kararlıysanız, bu kesinlikle işleri sarsabilir ve beklenmedik bir şekilde. Tabii ki, tatlı turtanız gemide olduğu sürece, her zaman geleneksel olmayan lezzetlerinizi şımartmayı tercih edebilirsiniz. Diğerleriniz yeni bir fantezi veya seksi fetiş keşfedebilir – en beklenmedik şekilde.


Akrep Burcu

11 Haziran 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Akrep, bugünün elektrikli gökyüzü, tüm beklentilere rağmen sizi açık fikirli ve özgür ruhlu olmaya çağırıyor. Evet, sabit bir su burcu olduğunuzda akışa devam etmek söylemekten daha kolaydır, ancak aynı şekilde, baştan çıkarıcı Venüs’ün (bırak şöyle dursun) alışılmadık Uranüs ile çarpışması her gün uyum arayan yedinci eviniz aracılığıyla değildir. anlaşmalar, uzlaşma ve önemli diğerleri. Bununla birlikte, bu sadece aşk hayatınızdaki şeyleri sallamakla kalmayacak, aynı zamanda sizi açıklanamayan şekillerde hazırlıksız yakalayacaktır. İster garip bir çekim, ister anında biriyle paylaştığınız uğultu bir kimya olsun, ister bir sevgilinin spontane yolları olsun, bir sürprizle karşılaşacaksınız.


Yay Burcu

11 Haziran 2022 Cumartesi Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sen bir simyacısın, Yay. Ve ister bekar, ister romantik bir şekilde bağlı olun, günlük ritüellerinizin ve farkındalık uygulamalarınızın arkasında ne kadar güç yattığını öğrenince şaşıracaksınız. Bay mı Bayan mı arıyorsunuz? Kişisel bakım ritüellerine katılmak veya kendinize daha fazla zaman ayırmak gibi basit bir şey çok uzun bir yol kat edebilir. Neyse ki, bugünün spontane Venüs-Uranüs birleşiminin yardımıyla – günlük rutinleriniz, sağlık rejiminiz ve hizmet eylemlerinizden oluşan altıncı eviniz aracılığıyla – kozmos size yolu göstermek için adım atıyor ve bu büyük olasılıkla beklenmedik bir şekilde gerçekleşecek. Diğerleriniz bir iş arkadaşınıza karşı hisler besleyebilir ve bu süreçte kendinizi şaşırtabilirsiniz.


Oğlak Burcu

11 Haziran 2022 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Her şeyin yoluna girmesine izin ver, Oğlak. Yapılandırılmış Satürn tarafından yönetilen biri için riskli görünüyor, ancak bugünün astro-hava durumu sizi çizgilerin dışında renklendirmeye çağırıyor. Ne de olsa, tatlı Venüs’ün aşk, tutku, zevk ve kendini ifadeden oluşan flörtöz beşinci eviniz aracılığıyla spontane Uranüs ile güçlerini birleştirmesi (bahsetmiyorum bile) her gün değildir. Bekar? Sadece hayranlarınız üzerinde bir etki bırakmıyorsunuz, aynı zamanda eksantrik ama büyüleyici aşk dilinizle dünyayı şaşırtıyorsunuz. Tüm beklentileri bırakın ve en özgün benliğiniz olun. Deneme havasındaysanız, öyle olsun. Beklenmeyeni bekle.


Kova Burcu

11 Haziran 2022 Cumartesi Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kova burcu, özgürlüğünüz sizin için dünya demektir ve yönetici elementiniz olan hava düşünüldüğünde bu hiç de şaşırtıcı değil. Çeşitliliğe ve gökkuşağının tüm renklerine olan sevginize rağmen, hala sabit bir işaretsiniz. Pekala, bugünün elektrikli Venüs-Uranüs kavuşumu, hazır olsanız da olmasanız da, kişisel yaşamınızda bazı şeyleri alt üst ediyor. Zaten taahhüt? Her zamanki rutininizden ve/veya ortak yaşam alanınızdan uzaklaşmak için güçlü bir dürtü hissediyor olabilirsiniz. Durum buysa, camlar açıkken güzel bir sürüş yapın ve kafanızı boşaltın. Daha da önemlisi, bu, en özgün benliğinizi somutlaştırmanız için bir fırsattır.


Balık Burcu

11 Haziran 2022 Cumartesi Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

E-postanızı kontrol edin ve Instagram, Balık üzerindeki doğrudan mesajlarınızı kontrol edin. Bugünün astro-hava durumu “şok” kelimesini özetliyor, ancak daha spesifik olarak aşk, romantizm ve değer sistemleri meseleleri söz konusu olduğunda. Örneğin, aşık olun, bekar veya zaten romantik bir ilişki içinde olun, hoşunuza giden birinden çok beklenmedik bir metin olmadıkça, gelen kutunuzdan şaşırtıcı mesajlar gelebilir. Diğerleriniz aklınızı başınızdan alacak bir koşuşturma, hatta belki de ani bir fikir değişikliği yaşayabilirsiniz. Yine, en iyi seçeneğiniz tüm beklentilerinizden vazgeçmek çünkü isyankar Uranüs ile ne elde edeceğinizi asla bilemezsiniz. Aslında, ne kadar eksantrik olursa, gerçekleşmesi o kadar olasıdır.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.