Günlük Aşk Burç Yorumları 1 Temmuz 2022

1 Temmuz Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cuma günü için 1 Temmuz Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

1 Temmuz 2022 Cuma Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bu, ilişkilerde şifa ve dönüşüm üzerine tüm bu atölyelerin kurtarmaya geldiği bir gün, Koç. Günün gezegensel uyumu, bu konuda neredeyse vaiz benzeri bir coşkuya sahip olan değişim dürtüsünü beraberinde getiriyor. Hayatınızdaki sevgilinin bir melek gibi parlayacağına ve kesinlikle ruhsal ve mükemmel olacağına karar verdiniz. Kendi halonuzu da cilalamayı unutmayın.


Boğa Burcu

1 Temmuz 2022 Cuma Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Boğa, bugün oldukça aksiyonlu ve yapmaktan hoşlandığınız şeylerle dolu olabilir. Oluşmakta olan gezegensel konfigürasyon, güne bir karnaval havası veriyor. Siz ve eşiniz dünyayı fethetmek için yola çıkmadan önce, kimseyi dahil etmeyi unutmadığınızı kontrol etmeniz gerekebilir. Hem kendinizle dolu hem de biraz fazla heyecanlı olabilirsiniz. Başkalarına da eğlenmeleri için bir şans verin.


İkizler Burcu

1 Temmuz 2022 Cuma İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugünün göksel uyumu, ilişkileriniz üzerinde oldukça etkili oluyor, İkizler. Size mutluluktan daha fazla zorluk getiriyormuş gibi görünen bir şeye neden bulaştığınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Bu sadece geçici olabilir, ancak ilk etapta sizi harekete geçmeye neyin motive ettiğini düşünmeniz gerekir. Eğer gerçekten ciddiyseniz, o zaman konuşmak aradaki boşluğu doldurmaya başlayacaktır.


Yengeç Burcu

1 Temmuz 2022 Cuma Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Partnerler daha önce hiç görmediğiniz bir tür aşamadan geçiyor gibi görünebilir, ancak bu belki sizin için de geçerlidir, Yengeç. Oyundaki yön, deli, kötü ve çok farklı olanı ortaya çıkmaya teşvik ediyor. Tamamen yeni bir yere gitmeye ve eski uğraklardan vazgeçmeye karar verebilirsiniz. İçinizdeki o heyecan unsurunu gerçekten besleyen bir şey deneyin ve ikiniz de unutulmaz bir gün geçireceksiniz.


Aslan Burcu

1 Temmuz 2022 Cuma Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Leo, günün gezegensel konfigürasyonu, özgürlüğün ve uzay bulma ihtiyacının senin için oldukça önemli olduğunu gösteriyor. Kendinizi mutlu hissettiren şeyleri yapmak için zamanınız olmadan daireler çizdiğinizi keşfedebilirsiniz. Bu sizin şansınız ve dışarı çıkıp yaratıcı bir şeyler yapma fırsatını memnuniyetle karşılayacaksınız. Size nefes almak için zaman verecektir.


Başak Burcu

1 Temmuz 2022 Cuma Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Günün göksel konfigürasyonu, karanlık bir duruma biraz ışık tutmak ve ayrıca son zamanlarda sizi rahatsız etmiş olabilecek birkaç şey hakkında bir tür anlaşmaya varmak için harika bir fırsat sunuyor. Başak, sevdiklerinize onları telaşlandırarak, akşam yemeğine çıkararak ve genel olarak kendilerini iyi hissettirerek onlara güven duygusu verebilirsiniz.


Terazi Burcu

1 Temmuz 2022 Cuma Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Genel olarak tüm yaşamın bir olduğunu anlasanız da, gezegensel enerjinin bir şekilde sizi bunu daha ileri götürmeye teşvik ettiğini hissedebilirsiniz, Terazi. En son sevgiliniz, sizinle huzurlu ve sakin bir yerde yürüyüşe çıkmaktan başka bir şey istemese de, bugün ruh eşleri ve gerçek aşkın mistik yönleri hakkında en son metafizik tartışmalara katılmayı tercih ediyorsunuz.


Akrep Burcu

1 Temmuz 2022 Cuma Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Birçok rahatsız edici davranışın nedenini gerçekten anlama fırsatı bugün size geliyor, Akrep. Gezegensel enerji, ilişkinizi yeni ve daha derin bir düzeye taşımanıza yardımcı olabilecek belirli kişilerle konuşmanıza izin verir. Partnerinizle yeni bir aktivite paylaşmaya karar vermiş olabilirsiniz. Gerçekten ilişki kurma yeteneğinizi artırmak için belki birlikte yoga yapabilir veya meditasyon yapabilirsiniz.


Yay Burcu

1 Temmuz 2022 Cuma Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bu, işlerin yavaş ama aynı zamanda tatlı göründüğü bir gün gibi görünebilir, Yay. Sizinle hiçbir ilgisi yokmuş gibi görünen şeyler hakkında çok fazla konuşma olabilir. Ancak sevdiğiniz kişiyle yemek yiyorsanız, bu size gerçekten bir yemeği sindirme fırsatı verir – ki bu iyi bir fikir olabilir. Uyum hüküm sürer ve mideniz bile sakin kalır.


Oğlak Burcu

1 Temmuz 2022 Cuma Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Zodyaktaki en sağlam ve güvenilir kişi olan siz bile, ara sıra boş günleriniz olur, Oğlak. Günümüzün gezegensel konfigürasyonu, biraz dikkat gerektiren bir şeyi değiştirme şansınız olduğunu gösteriyor. Bu, partnerinizi ilgilendiriyorsa, nasıl bastığınıza dikkat etmelisiniz. Zemin kaygan ve herhangi bir kaza istemiyorsunuz. Ne söyleyeceğinizi nasıl söylediğiniz çok önemlidir.


Kova Burcu

1 Temmuz 2022 Cuma Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bu, kulptan uçmanın kolay olduğu türden bir gün, Kova. Gezegensel açı, sizi rahatsız eden şeyler konusunda sabırlı olmanın zor olduğunu gösterir, özellikle de size yakın birini ilgilendiriyorsa. Madalyonun diğer yüzü ise, eğer zor bir şey söylemeniz gerekiyorsa, bugün gizli güçleri ve kaynakları çağırabileceğinizi gösteriyor. Bir seçeneğin var.


Balık Burcu

1 Temmuz 2022 Cuma Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bu, insanları memnun etmenin özellikle zor olduğu türden bir gün, Balık. Gülümsemede ne kadar ileri giderseniz gidin, önlerinde dans eder, harika yemekler pişirir veya aynı anda akşam yemeğini servis ederken başınızın üstünde durursanız, yine de şikayet edeceklerdir. Sevdiğiniz kişi de ekstra kritik olabilir. Başkaları kesinlikle hatalarını gizlemediğinden, kendiniz, tuhaflıklar ve diğerleri olmak en iyisi olabilir.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.