Boğa Burç Yorumları 30 Haziran 2022

Boğa burcunun 30 Haziran 2022 Perşembe günü için burç yorumları neler? Boğa burcunun 30 Haziran 2022 Perşembe günü neler bekliyor? Boğa burcunun 30 Haziran 2022 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 30 Haziran 2022 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 30 Haziran 2022 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 30 Haziran 2022 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

30 Haziran 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Kendiniz için olduğu kadar başkası için de iyi bir şey yapma olasılığınız var, ancak bugün yalnızca cömert olmaya odaklanmaya çalışın. Mevcut rahatsızlığınızdan özgecil bir dikkat dağıtmaya ihtiyacınız var.


30 Haziran 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

İlişkileriniz tamamen özel değil – sevdiğiniz insanları paylaşmalısınız.


30 Haziran 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa, bu sabah Yengeç ayı ruhani Neptün ile bağlantı kurarken bir fantezi bulutu üzerinde uçup gitmek için cazip hissedeceksiniz. Bu titreşimler, şu anda özellikle telefonunuza ilgi duymanıza neden olabilir, ancak sabahınızın çoğunu en sevdiğiniz sosyal medya beslemeleri arasında gezinmekten kaçınmanız gerekir. Bu öğleden sonra Luna, Plüton ve Mars ile zorlu bir t-kare girdiğinde sezgileriniz sizi yoldan çıkarabilir, bu da bir önseziye dayalı dürtüsel yönler yapmaktan kaçınmanızı önemli hale getirir. Bu süre zarfında sonuçlara varmak da kolay olacaktır, ancak iddialarınızı destekleyecek kanıt olmadan bu tür şüphelere kapılmaktan kaçınmalısınız.


30 Haziran 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Size yakın birine karşı dürüst olamamanızın çok iyi bir nedeni olmalı. Boğa, bu bugün gezegensel konfigürasyon tarafından vurgulanıyor. Açıkça konuşamayacağınızı hissetmenizin iyi bir nedeni olabilir, ancak mutlu olmak istiyorsanız, sizi tamamen dürüst olmaktan alıkoyan şey hakkında konuşabilmeniz gerekir.


30 Haziran 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Boğa, bugün hayal kırıklıklarınızı sağlıklı bir şekilde aşmaya çalışın. Yengeç burcundaki ay, Koç burcundaki Mars ile kare açı yaptığında, sizin hakkınızda yapılan bir yorum veya birlikte çalıştığınız biriyle sinir bozucu bir etkileşim gibi, işteki bir şeye sinirlenebilirsiniz. Ancak hayal kırıklıklarınızın kaynamasına izin vermek yerine, gereksiz kin beslemekten kaçınmak için sizi rahatsız eden şeyi ele alabilirsiniz. Ton, alan ve zamanlama, bir iş arkadaşı veya müşteri ile herhangi bir çatışmaya arabuluculuk yapmak için çok önemlidir. Duygularınızı uygun şekilde ifade edebilmek için sorunlarınızı nasıl ele alacağınızı düşünmelisiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.