Boğa Burç Yorumları 29 Haziran 2022

Boğa burcunun 29 Haziran 2022 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Boğa burcunun 29 Haziran 2022 Çarşamba günü neler bekliyor? Boğa burcunun 29 Haziran 2022 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 29 Haziran 2022 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 29 Haziran 2022 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 29 Haziran 2022 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

29 Haziran 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bazen kendi motivasyonlarınız bile sizin için bir gizem olabilir, ancak kendinizi ciddi bir iç gözleme adarsanız, bunlar uzun süre gizli kalmazlar. Açık fikirli olun ve kendinize zor sorular sorun.


29 Haziran 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün tam bir tangonun ortasındasınız – ayak parmaklarına basmaktan korkmayın.


29 Haziran 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yengeç güneşi genişleyen Jüpiter ile kare açı yaparken, bugün sosyal tükenmişliğe ve aşırı uyarılmaya dikkat edin sevgilim Bull. Bu kozmik iklim, zihninizin ve ağzınızın sizden uzaklaşmasına neden olabilir ve gün boyunca kendinizi topraklamanın yollarını bulmanızı önemli hale getirir. Luna, şifalı asteroit Chiron ile sert bir bağlantıya girdiğinde bu öğleden sonra kendini küçümseyen düşünce kalıplarına dikkat edin ve kendinizi korkuya ya da endişeye teslim etmemeye çalışın. Duygularınızı incitebilecek ve daha sonra sizi rahatsız edebilecek kötü niyetli dedikodulardan kaçınarak dilinizi de kontrol etmek isteyeceksiniz.


29 Haziran 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Konuş ve öne çık, Boğa! Yengeç burcundaki Ay Uranüs’ü burcunuzdayken beklenmedik bir şekilde iş arkadaşlarınızla sohbet ederken ortaya çıkabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla nasıl iletişim kurduğunuz, hatta işiniz hakkında nasıl konuştuğunuz, her zamanki konuşmanızdan farklı olabilir. Herkes için karakter dışı görünse de, normalde nasıl tepki vereceğinizden daha otantik hissedebilirsiniz. Altmışlık son derece sezgisel olabileceğinden, sıra dışı bir şey söylemeden önce iş arkadaşlarınızı anlamak isteyebilirsiniz. İletişimsel konfor alanınızdan ayrılmanın karşılığını alabileceğinizi unutmayın!


29 Haziran 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, duygusal Yengeç’te ve iletişim, düşünce süreci ve yakın çevreden oluşan üçüncü evinizde gezinmeye devam ediyor, bu da yalnızca yakın çevrenize duygusal olarak daha açık olduğunuz anlamına gelmiyor, aynı zamanda etrafınızdaki süptil alt akımların sezgisel olarak farkında olduğunuz anlamına geliyor. Boğa, ister bekar, ister romantik bir şekilde bağlı olun, tahmin ettiğinizden çok daha fazlasını biliyor olabilirsiniz. Ve burcunuzda Ay’ın Uranüs’e elektrik altmışlık açısını göz önünde bulundurursanız, bugün potansiyel olarak önemli bir diğer ve/veya romantik olasılığı hazırlıksız yakalayabilirsiniz. İster canlı kişiliğiniz, ister ilham verici bilgeliğiniz olsun, kesin olan bir şey var: ruh halini siz belirliyorsunuz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.