Boğa Burç Yorumları 23 Haziran 2022

Boğa burcunun 23 Haziran 2022 Perşembe günü için burç yorumları neler? Boğa burcunun 23 Haziran 2022 Perşembe günü neler bekliyor? Boğa burcunun 23 Haziran 2022 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 23 Haziran 2022 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 23 Haziran 2022 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 23 Haziran 2022 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

23 Haziran 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

İlham geldiğinde, onunla git. Ne yapacağınız belli değil, ancak sonuçlar harika olmalı. (Henüz) tanımadığınız biri için serbest bir aşk şiiri söyleyebilir veya büyük bir parti başlatabilirsiniz.


23 Haziran 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Kendi duygularınıza saygı duyarsanız, diğer insanlara da aynı şeyi yapmayı öğreteceksiniz.


23 Haziran 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa, ay sabah erkenden burcunuza girerken bugün dik durmaktan suçluluk duymayın. Bu titreşimler, tamamen içinizdeki ve etrafınızdaki güzelliği takdir etmekle ilgilidir, bu da yüksek moda, şekillendirilmiş saçlar ve adımlarınızda ekstra bir moral için harika bir zaman sağlar. Şu anda da, özellikle sabahın ortasında, Luna Yengeç güneşini öptüğünde, popülaritenizde bir artış olduğunu fark edeceksiniz. Sizi seven insanlar, en sevdikleri Bull’dan biraz ilgi görmeye istekli olacağından, aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte kontrol ettiğinizden emin olun.


23 Haziran 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kalbini özür dilemeden koluna taktığın günlerden biri, Boğa. Bekar? Ay burcunuzda parıldadığında, yalnızca duygusal istikrarınıza öncelik vermekle kalmıyor, aynı zamanda daha şefkatli ve empatiksiniz. Sezginize gelince, duru farkındalığınıza dokunduğunuzu söylemek güvenlidir, bu nedenle özel kişinizle ilgili aldığınız mesajlardan şüphe etmeyin. Güneş aynı zamanda ayla da uyumlu olacak ve bu da sizi gerçeğinizi söylemeye ve kalp alanınızı açmaya teşvik edecek.


23 Haziran 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Koç’taki ateşli ay elbette geçersiz olduğu için sabah sessiz ve kolay olacak. Sakinleşmek için ilk şey hızınızdan daha fazla, bu yüzden elbette ki boşluğun yavaş momentumunun tadını çıkarın. Bu zamanı bilinçaltındaki hayal kırıklıklarını dinlendirmek ve öfkeli iç monologları susturmak için kullanın. Günün ilerleyen saatlerinde Ay uykulu halini terk edecek ve burcunuz Boğa’da yücelecek. Burcunuza girdikten sonra, kendinizi profesyonel bir ortamda nasıl taşıdığınız konusunda daha içe dönük hissedebilirsiniz. Buna göre ayarlayın ve kendinize güvenin!


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.